10 lipca, 2018


Zgrupowanie Kibiców w Krakowie. Obejrzyj półfinał w mistrzowskim towarzystwie!

Studio meczowe z ekspertami, pokazy mistrza świata we freestyle football, piłkarskie konkursy i atrakcje dla najmłodszych to propozycja hotelu Novotel Kraków Centrum, który w najbliższą środę zamieni się w prawdziwą strefę kibica.Novotel Football Night, czyli mobilne studio meczowe z udziałem czołowych piłkarskich ekspertów, odwiedzi Kraków przy okazji półfinałowego starcia Chorwacja – Anglia. Mecz, który wyłoni drugiego finalistę mistrzostw, skomentują prowadząca Iza Koprowiak („Przegląd Sportowy”) i jej goście.
Zgrupowanie Kibiców w Krakowie
Obecność znanych postaci ze świata futbolu to jedynie początek atrakcji dla kibiców, którzy odwiedzą piłkarską strefę. Jeszcze przed meczem najmłodsi będą mogli wziąć udział w konkursach i obejrzeć trening rówieśników z akademii Cracovii, prowadzonych m.in. przez Jakuba Podgórskiego, byłego reprezentanta Polski w futsalu.
Gratką nie tylko dla najmłodszych będą pokazy Pawła Skóry, mistrza świata we freestyle football, czyli sztuczkach piłkarskich. Efektowne show będzie połączone z konkursem, w którym będzie można wygrać m.in. książkę mistrza. Na kibiców czekają też mistrzostwa w czwórboju, na który złożą się bilard, tenis stołowy, „piłkarzyki” i pojedynek na konsoli.
Novotel Football Night
Środowa impreza będzie już piątą pod szyldem „Novotel Football Night”. Poprzednie odbyły się we Wrocławiu, Poznaniu i dwukrotnie w Warszawie. Początek wydarzenia w hotelu przy ul. Tadeusza Kościuszki 5 od g. 18.00.
– Do wspólnego kibicowania zapraszamy wszystkich: hotelowych gości, jak i naszych kontrahentów. Chcemy wspólnie przeżywać piłkarskie emocje na najwyższym poziomie zgodnie z naszą filozofią, według której każdy moment spędzony w hotelach Novotel ma znaczenie – mówi Tomasz Krzysztanowski, General Manager hotelu Novotel Kraków Centrum.
Transmisję ze studia meczowego będzie można śledzić na stronie głównej Onet.pl w godz. 19.30-20.00 oraz bezpośrednio po meczu.

1555977471

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Czas na wielki finał. Zgrupowa(...)
    Na skuterach do atrakcji Gór Ś(...) »»