29 sierpnia, 2017


YONELLE SLEEPING MASK MASKA SUPERWYGŁADZAJĄCA z witaminą C i AHA

Aktywna maska na bazie kwasów do zastosowania NA NOC, polecana do każdego typu cery dojrzałej poza wyjątkowo wrażliwą. Dzięki zawartości alfa-hydroksykwasów i stabilnej witaminy C działa superwygładzająco, oczyszczająco i rewitalizująco. Wspomaga odnowę biologiczną skóry, stymulując powstawanie nowych komórek.Rewelacyjnie poprawia jej strukturę oraz rozświetla i wyrównuje koloryt. Następuje znaczna redukcja widoczności porów. Już po jednorazowym użyciu skóra staje się miękka i gładka w dotyku, odświeżona, nawilżona, bardziej elastyczna, rozjaśniona.

SPOSÓB UŻYCIA:
Ze względu na zawartość kwasów maskę wolno stosować wyłącznie na zdrowej skórze, bez podrażnień i innych uszkodzeń! Nie nakładać na powieki! Zachować odległość co najmniej 1 cm od krawędzi oka! Maskę nałożyć grubszą warstwą na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Lekko wmasować, by dokładnie przylegała do całej jej powierzchni, i pozostawić na całą noc – zmyć dopiero rano. Maskę stosować 2-3 razy w tygodniu.

UWAGA!
Bezpośrednio po nałożeniu maski może pojawić się przejściowo efekt szczypania i lekkiego pieczenia skóry. Jest on zupełnie normalny i uzasadniony aktywnym działaniem składników.

Przybliżona data wprowadzenia nowości na polski rynek:
maj 2017

Nazwa producenta
YONELLE beauty concept Zwolińska Chełkowska spółka jawna

Adres strony www
http://medesthetic.yonelle.pl/
1571782272
informacja prasowa

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Detox z dietą warzywno – owoco(...)
    Pomysł na lato – relaks w SPA (...) »»