12 sierpnia, 2020


Wrześniowe wakacje w SPA bez dzieci

Wypoczynek za miastem, w hotelu dla dorosłych, w otoczeniu pięknej przyrody w jesiennych kolorach może być niezapomniany - polskie babie lato bywa przepiękne.

Większość Polaków zdecydowało się w tym roku spędzić urlop w kraju. Mazowiecki kompleks Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów***** przedłuża wakacyjną ofertę o wrzesień. Doskonała lokalizacja, duża przestrzeń – piękny, 10-hektarowy park i 3 hotelowe budynki - oraz cisza i spokój hotelu bez dzieci idealnie sprawdzają się w czasach, gdy chcemy zachować bezpieczny dystans, odpocząć od codziennych spraw i zregenerować organizm.

Przedłużone wakacje w Manor House SPA to uczta dla zmysłów – kojący szum drzew, zapach lasu i prawdziwa paleta barw w rozległym, zabytkowym parku. Można tu obcować z naturą w Ogrodzie Medytacji, na który składają się energetyczne instalacje: Magiczny Krąg Mocy, Ogród Zen, Piramida Horusa, energetyczne spirala i labirynt. Można przytulać się do drzew, wśród których jest wiele wspaniałych pomników przyrody. Można zwiedzać ten tajemniczy ogród z romantycznymi zakątkami spacerując ścieżkami przyrodniczą, historyczną oraz medytacyjnymi: małą i dużą. Można relaksować się na hamakach, leżakach lub w cieniu ogrodowych altan. Można też pojeździć konno – kompleks ma własny ośrodek jeździecki i SPA dla koni – lub wędkować w przypałacowych stawach.

Wrześniowa oferta zawiera: królewskie sny w stylowo urządzonych, cztero- i pięciogwiazdkowych pokojach, śniadania i obiadokolacje w hotelowej restauracji, która słynie z tradycyjnej kuchni i znakomitego wegańskiego menu oraz południowe kawy z deserami. W pokojach z wannami ofuro Goście mogą oddawać się relaksującym kąpielom w kruchach soli ze sproszkowaną, srebrzystą perłą i soli himalajskiej. Godne polecenia są kąpiele w wannach duo ofuro autorskiego projektu Manor House, które łączą leczniczą kąpiel w wysokiej wannie z romantycznym czasem we dwoje oraz Pokojowy Program SPA (masażery, lampy solne, poduszki z łuską gryczaną, hipoalergiczne kosmetyki, muzyka solfeżowa o dobroczynnych dla zdrowia częstotliwościach).

Podczas jesiennego wypoczynku w Manor House SPA można korzystać z:
- bezchorowego basenu z wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego oraz licznymi atrakcjami wodnymi,
- sesji w Łaźniach Rzymskich, na które składa się z kilkanaście parowych i wodnych kąpieli oraz saun i wanien zdrowotnych,
- Terapii Biowitalnej - energetyzującej sesji w Komnacie Biowitalności na kamiennych matach przy muzyce harmonizującej czakry i rozprzestrzeniającej się wokół plazmie, terapia łączy działanie: magneto-, termo-, muzyko-, lito- i jonoterapii.
- systemu plazmowego dr. Keshego, który harmonizuje pola energetyczne człowieka, pomaga pobudzić siły witalne, odzyskać wewnętrzną równowagę i zainicjować procesy samoleczenia organizmu.
- seansów w Chacie Solnej, które dzięki działaniu halogeneratora wzmacniają i oczyszczają układ oddechowy, rewitalizują układ odpornościowy organizmu, wygładzają skórę i nadają jej zdrowy wygląd (1 seans zastępuje 3 dni spędzone nad morzem).

Atutem Manor House SPA jest najlepsze od lat holistyczne SPA w Polsce, w którym wykorzystuje się wyłącznie naturalne metody. Warto oddać się sprawdzonym zabiegom oraz energetycznym terapiom, w których specjalizują się Gabinety Bioodnowy. Warto wziąć udział w koncercie na misy i gongi tybetańskie czy odpocząć w Strefie Harmonii Czakr na ciepłych, kamiennych ławach.

Kompleks Manor House SPA na dogodny dojazd – niedaleko trasy Warszawa-Kraków (tylko 130 km od stolicy), lądowisko dla śmigłowców – oraz urokliwe położenie z dala pośpiechu, zgiełku i smogu miasta. Duża przestrzeń i liczne atrakcje sprawiają, że nawet przy pełnym obłożeniu w kompleksie nie ma tłoku, a Goście czują się swobodnie i bezpiecznie. Holistyczna aura wpływa na osiągnięcie harmonii, dobrego samopoczucia i atmosfery intymności, a wysoka biowitalność kompleksu (sięgająca nawet 30 000 j. Bovisa) sprawia, że można pobudzić tu siły życiowe oraz naturalne procesy autoregeneracji organizmu.

Manor House SPA jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności, nawet w kilka dni można odpocząć tu jak podczas dłuższego urlopu.

Więcej: www.manorhouse.pl


1634495052163449505216344950521634495052

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Las na talerzu (...)
    Bezpieczne spotkania firmowe w(...) »»