Na Święta jedź do SPA!
04 listopada, 2019

Nie masz już urlopu, a musisz odpocząć. Chcesz naprawdę zadbać o siebie w czasie wolnym od pracy. Potrzebujesz zmiany miejsca, oderwania się od codziennej rutyny i obowiązków. Wolisz postawić na relaks, regenerację organizmu i pogłębianie relacji z bliskimi od spędzania wielu godzin w korkach, przedświątecznym szale zakupów i w kuchni… Jeśli choć raz padło TAK, w okresie świątecznym wyjedź do hotelu SPA!
Warsztaty Totalnej Biologii w hotelu Manor House SPA
14 października, 2019

Według odkryć Totalnej Biologii każda choroba jest programem, który jest uruchamiany w chwili, kiedy stres jaki przeżywamy przekracza dopuszczalną normę zaprogramowaną dla naszego organizmu. Najlepsze holistyczne SPA w Polsce zaprasza na warsztaty pt. „Tak wielka jest twoja choroba, jak głęboka jest twoja tajemnica”.
Nowy hotel Radisson Blu Resort w Ostródzie – Radisson Hotel Group liderem rozwoju w polskich kurortach
26 września, 2019

Radisson Hotel Group ma przyjemność ogłosić zawarcie umowy z polskim inwestorem hotelowym Europlan na budowę nowego obiektu Radisson Blu Resort w Polsce. Położony na Mazurach, regionie znanym jako „kraina tysiąca jezior”, Radisson Blu Resort, Ostróda będzie dysponował własną przystanią i parkiem wodnym, zapewniając gościom możliwość wspaniałego wypoczynku.
SYLWESTER W GÓRACH
25 września, 2019

Mazowsze Medi SPA w Ustroniu zaprasza do spędzenia zakończenia starego roku i powitania nowego w pięknej górskiej scenerii.
Replika słynnego Labiryntu z katedry w Chartres w Polsce
24 września, 2019

Energetyczny labirynt jest nową i ważną atrakcją Ogrodu Medytacji kompleksu hotelowego Manor House SPA - Pałac Odrowążów w mazowieckich Chlewiskach.
Heron Live Hotel***** najlepszym hotelem SPA & Wellness W Polsce !
11 września, 2019

Z przyjemnością informujemy, że Heron Live Hotel już po raz drugi wygrał plebiscyt Perfect SPA Awards 2019 w kategorii Najlepszy Hotel SPA & Wellness w Polsce dodatkowo zdobył także wyróżnienie w kategorii Najlepsze Luksusowe SPA 5* w Polsce.
Przytul się do drzewa – na zdrowie
02 września, 2019

Drzewa hojnie dzielą się z nami pokładami swojej energii, a kąpiele leśne mają lecznicze właściwości. Dla poprawy zdrowia i samopoczucia warto wypróbować silwoterapię.
Nowy instytut SPA nad polskim morzem
19 sierpnia, 2019

„Instytut SPA Gwiazda Morza to miejsce, w którym piękno spotyka się ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Skorzystacie tam Państwo z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, rozluźniających masaży oraz wyjątkowych rytuałów czy seansów w saunarium. 
Gwiazdorska kuchnia w Gwieździe Morza w Władysławowie
19 sierpnia, 2019

Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT od 1 maja jest otwarta dla Gości. Hotel położony u nasady Półwyspu Helskiego w Hallerowie – dzielnicy Władysławowa, historycznym, przedwojennym kąpielisku posiada pięć lokali gastronomicznych: restauracje N54, H12, Lobby Bbar oraz sezonowe punkty: Sky Bar i Beach Club Gwiazda Morza. Za koncepcją wszystkich restauracji stoi Arkadiusz Wejer, pasjonat, wizjoner mogący pochwalić się wieloma wyróżnieniami, nagrodami i pracą w wysokiej klasy restauracjach w Polsce.
Nowe dania w Menu Wegańskim restauracji Manor House SPA
06 sierpnia, 2019

W restauracji hotelu Manor House SPA wprowadzono nowe potrawy na bazie roślinnych produktów. Wszystkie dania z tej karty otrzymały znak jakości fundacji Viva! dla wegan i wegetarian.
nowsze
starsze