Manor House SPA – hotel bezpieczny nie tylko w czasach pandemii
10 czerwca, 2020

Duża przestrzeń kompleksu hotelowego w mazowieckich Chlewiskach – rozległy park, trzy budynki, liczne atrakcje – wszystko to sprzyja bezpieczeństwu i zachowaniu prywatności.
WZMOCNIJ ODPORNOŚĆ Mazowsze Medi SPA we współpracy z Dr Markiem Bardadynem
05 czerwca, 2020

Mazowsze Medi SPA w Ustroniu to kameralne, luksusowe miejsce nad rzeką Wisłą u stóp gór Równica  i Czantoria, przeplecionych szeregiem szlaków spacerowych, idealne miejsce dla osób pragnących spokoju, chcących wypocząć  w pełnym tego słowa znaczeniu jak i tych, którzy szukają aktywnych form spędzenia czasu wolnego.
Relaks według Sielsko Anielsko Wellness & SPA:  sauna o zapachu pieczonego chleba, zabiegi dla par i autorskie kosmetyki inspirowane naturą
31 marca, 2020

Sielsko Anielsko Wellness & SPA jest częścią położonego w Białce Tatrzańskiej Hotelu Bania**** Thermal & Ski. To miejsce stworzone do odpoczynku i regeneracji zarówno ciała, jak i ducha.  Na gości czekają tutaj m.in. luksusowe zabiegi z wykorzystaniem naturalnych produktów, rzadko spotykane rodzaje saun i niepowtarzalna atmosfera.
Powrót do słowiańskich korzeni
16 marca, 2020

W kompleksie hotelowym Manor House SPA – Pałac Odrowążów powstała Wystawa Rzeźb Bogów i Bożków Słowiańskich. Warto dowiedzieć się więcej o Słowianach i ich życiu w kulcie natury.
Hotelarstwo oczami współczesnej kobiety. Pierwsza w branży konferencja „KOBIETA W HOTELU”
04 marca, 2020

„KOBIETA W HOTELU” to pierwsze w naszym kraju wydarzenie dotyczące nowoczesnego hotelarstwa, ze szczególnym uwzględnieniem roli kobiety jako pracownika w branży oraz jako gościa hotelowego. Konferencja odbędzie się 13 marca w przestrzeni coworkingowej the Nest w Warszawie.
SPA, które edukuje
27 lutego, 2020

Manor House SPA to od lat najlepszy holistyczny hotel SPA w Polsce. Tytuł ten zawdzięcza promowaniu filozofii holizmu traktującej organizm jako niepodzielną całość, stosowaniu naturalnych metod sprzyjających osiągnięciu dobrostanu i edukowaniu jak zdrowo i harmonijnie żyć.
Manor House SPA bezsprzecznie Najlepszym Holistycznym Hotelem SPA w Polsce
11 lutego, 2020

W XI edycji konkursu Perfect SPA Awards 2020 kompleks hotelowy Manor House SPA***** Pałac Odrowążów***** po raz kolejny został wybranym najlepszym Holistycznym SPA w Polsce. Znalazł się też wśród 3 finalistów w kategorii Najlepszy Hotel dla Par, a w Rankingu 100 Best SPA Hotels in Poland 2020 zajął 8. miejsce.
NOWY Obiekt Terma „Słowacki” Resort Medical Spa
31 stycznia, 2020

NOWY Obiekt Terma „Słowacki” Resort Medical Spa  to nowoczesny RESORT rehabilitacyjno- wypoczynkowy zlokalizowany w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Busko- Zdrój, słynącej z unikatowych złóż wód siarczkowych.
Moja Walentynko, zapraszam Cię do SPA...
31 stycznia, 2020

Gdy brak Ci pomysłu jak spędzić Dzień Zakochanych, zabierz drugą połówkę na weekend w hotelu SPA. To będzie niezapomniany czas dla każdego z Was, celebrowanie wspólnych chwil i romantycznych gestów, tak ważnych dla każdego związku.
20 lutego otwarcie SUNTAGO - największego parku wodnego w Europie
29 stycznia, 2020

Pierwsi goście największego w Polsce i Europie parku wodnego przekroczą jego bramy już 20 lutego 2020r. Oddany z lekkim poślizgiem park zlokalizowany jest pomiędzy Łodzią i Warszawą w miejscowości Mszczonów. Na oficjalnej stronie opublikowano również ceny biletów. 
najnowsze
starsze