COLUMNA MEDICA ZDROWIE I REGENERACJA BLIŻEJ NATURY
02 stycznia, 2017

Wyobraź sobie miejsce oddalone od zgiełku i hałasu codzienności. Wypełnione ciszą i zapachem lasu. Bliskość natury, kompleksowa opieka i niepowtarzalna aura sprawia, że Columna Medica jest miejscem wyjątkowym. Stworzona na fundamentach holistycznej wizji zdrowia i urody, zapewnia najwyższej jakości opiekę medyczną oraz wypoczynek.
Święta w hotelu – czy warto?
05 grudnia, 2016

Święta w hotelu to coraz popularniejsza alternatywa dla tych, spędzanych w domowym zaciszu. Zmęczeni codziennym natłokiem obowiązków uznajemy bowiem, że te kilka świątecznych dni powinno być okazją do relaksu, a nie czasem intensywnych i męczących przygotowań. Nie wszyscy jednak podzielają to zdanie. Zwolennicy rodzinnych świąt w gronie całej rodziny nie wyobrażają sobie, aby spędzić je wśród obcych ludzi, w hotelowym pokoju i przy stole zastawionym przez dania z restauracji. Obydwa rozwiązania mają swoje wady i zalety. Warto je przeanalizować, aby wybrać opcję najbardziej dopasowaną do potrzeb naszej rodziny.
Pałac Na Wodzie Emotions & Thermal SPA
18 listopada, 2016

Pałac na Wodzie - to duży, rozwijający się projekt hotelowy SPA. Jak będzie rozwijał się w przyszłości?
Zalesie Mazury Active Spa najlepszym ośrodkiem wypoczynkowym dla rodzin z dziećmi!
10 listopada, 2016

Miło nam poinformować o przyznaniu Zalesie Mazury Active Spa tytułu najlepszego ośrodka wypoczynkowego dla rodzin z dziećmi.  Ośrodek zyskał uznanie w oczach członków Kapituły Ogólnopolskiej Akcji Hotel Przyjazny Matce i Dziecku.
Coraz większe, coraz lepsze!
04 listopada, 2016

Tegoroczne targi BEAUTY FORUM & SPA i Hair Forum organizowane pod jednym dachem w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska to wydarzenie, które zyskało już rangę najważniejszej w sezonie jesiennym imprezy dla profesjonalistów. Każdy, kto spędził z nami wrześniowy weekend wie, że była to wspaniała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami, nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, zebrania nowych doświadczeń i zdobycia solidnej porcji wiedzy teoretycznej i praktycznej. Nie zabrakło także emocji i wrażeń podczas fascynujących pokazów i mistrzostw.
Tradycyjne Święta w rodzinnej atmosferze
25 października, 2016

Okres Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra to jedyny taki czas w roku, który pragniemy spędzić w towarzystwie najbliższych osób. Stworzymy dla Państwa atmosferę pozwalającą na beztroski wypoczynek w pięknej górskiej scenerii.
Villa Hoff Wellness&SPA Hotel Przyjazny Rodzinie
04 października, 2016

Villa Hoff Wellness&SPA po raz trzeci została uznana "najlepszym hotelem na wypoczynek i wakacje dla rodziny"
W sobotę 1.10.br  na Gali organizowanej przez firmę Etirez w ramach konkursu "Hotel Przyjazny Rodzinie", pierwszym miejscem i statuetką została nagrodzona Villa Hoff Wellness&Spa w kategorii "Najlepszy Hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny".
Wyjątkowa podróż do lat 20. – ART SPA w Zamku Topacz
14 września, 2016

O latach 20. zwykło się mawiać, że były niezwykle szczęśliwe. To faktycznie bardzo barwny okres w historii, który charakteryzuje niepowtarzalny urok i nastrój. Ogromne zmiany zaszły w tym czasie nie tylko w modzie, czy kulturze, ale i w życiu codziennym. To wtedy właśnie nastąpiło wyzwolenie kobiet. W klimacie radosnych, odkrywczych lat dwudziestych zostało stworzone ART SPA w Zamku Topacz, w którym zabiegi szyte są na miarę i komponowane z naturalnych składników. Czego można doświadczyć w ART SPA i dlaczego jest to miejsce pełne pasji?
Wrzesień pod znakiem Światowego Dnia Turystyki
13 września, 2016

„Turystyka dla wszystkich - promowanie powszechnej dostępności” to hasło tegorocznego Światowego Dnia Turystyki, który przypada na 27 września. Tą myślą Światowa Organizacja Turystyki (World Tourism Organization - WTO) zwraca uwagę na promowanie podróżowania wśród osób dotkniętych niepełnosprawnością bądź innymi ograniczeniami. Przedstawiciele polskich czołowych organizacji turystycznych potwierdzają, że działania w kierunku dostosowania ofert i miejsc do potrzeb osób niesprawnych prowadzone są od lat. Wiele przykładów będzie można znaleźć w ofercie wystawców 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw.
Jesień w górach. Luksus i oryginalność.
12 września, 2016

Kiedy część z nas wspomina jeszcze letnie, wakacyjne wyprawy, wiele osób planuje swój urlop właśnie jesienią. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, między innymi niższe niż w czasie sezonu ceny. Jednym z rejonów, które cieszą się w tym okresie dużym powodzeniem są polskie góry, a wśród nich komfortowy Resort BUKOVINA.
najnowsze
starsze