Prestiżowe sale VIP, opieka ekspertów i SPA na wyciągnięcie ręki. Zorganizuj luksusowe spotkanie biznesowe w Centrum Konferencyjnym Bania.
02 października, 2020

Kameralne obrady członków zarządu czy elegancki bankiet dla kilkuset osób - w Centrum Konferencyjnym Bania wszystkim kontrahentom biznesowym oferuje się najwyższy poziom usług. Doświadczeni eksperci zadbają o sprawny przebieg wydarzenia i odpowiednią oprawę, a znajdujące się na terenie Resortu Bania stok, SPA i Terma zapewnią uczestnikom relaks i integrację.
Wszystkie kolory jesieni w SPA
28 września, 2020

Polska jesień – często nazywana złotą – to w przyrodzie czas szczególny. Zmieniające kolor liście tworzą malownicze, zachwycające krajobrazy, natura szykuje się do odpoczynku. Zadbajmy o niego i my - to dobry moment, by wybrać się na krótki urlop z dala od miasta i naładować energią jesieni.
Dotyk Anioła, czyli autorska linia kosmetyków Sielsko Anielsko Wellness & SPA dla tych, którzy chcą doświadczyć natury na własnej skórze.
31 sierpnia, 2020

Misją Sielsko Anielsko Wellness & SPA położonego w Hotelu Bania**** Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej jest holistyczne traktowanie człowieka oraz przybliżenie go do tego, co na Podhalu najcenniejsze: natury. Z jego właścicielką, dr Katarzyną Dziubasik, rozmawiamy o autorskiej linii kosmetyków Dotyk Anioła, która powstała po to, aby przynosić relaks i wyciszenie.
Las na talerzu
26 sierpnia, 2020

W restauracji mazowieckiego hotelu Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** wprowadzono sezonowe menu degustacyjne „Smaki Lasu”. Potrawy z leśnymi skarbami to nowość o niezapomnianych smakach.
Wrześniowe wakacje w SPA bez dzieci
12 sierpnia, 2020

Wypoczynek za miastem, w hotelu dla dorosłych, w otoczeniu pięknej przyrody w jesiennych kolorach może być niezapomniany - polskie babie lato bywa przepiękne.
Bezpieczne spotkania firmowe w hotelu za miastem
22 lipca, 2020

Ostatnie pół roku przedefiniowało nie tylko codziennie życie, ale też organizację pracy i zawodowe plany. Izolacja nie służy budowaniu relacji, a te w zespole są bardzo ważne - budują poczucie przynależności do grupy, sprzyjają dążeniu do wspólnych celów. Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe napierają teraz nowego wymiaru.  
Wakacje w Polsce z dala od tłumów w bliskości natury
16 lipca, 2020

Ten rok jest szczególny. Zmieniliśmy podejście do wielu spraw, również do wakacyjnych planów. Na urlop warto wybrać miejsce bezpieczne, najlepiej hotel SPA z dala od miasta, z dużą przestrzenią, która zapewnia intymność i komfortowe odległości.
Woda siarczkowa przeciw wirusom
09 lipca, 2020

„Siarkowodór hamuje replikację wirusów i uwalnianie cząstek wirusa”.
Urokliwa, bezpieczna, spokojna, uzdrowiskowa. Do tej pory bez potwierdzonego przypadku Covid 19, za to od lat z dostępem do najsilniejszej wody siarczkowej na świecie. Gmina Solec-Zdrój i jej przeciwwirusowy potencjał terapeutyczny.
Dźwięk, światło i wibracje w Biowitalnym SPA
24 czerwca, 2020

Od wieków wiadomo, że światło jest potrzebne do życia, a dźwięk i muzyka mają ogromy wpływ na człowieka. Również wibracje mają duże znaczenie dla osiągnięcia równowagi w ludzkim organizmie, ta zaś odpowiada za dobre zdrowie i samopoczucie.
 Szkolenie lub konferencja zakończone wizytą w SPA? Oferta Centrum Konferencyjnego Bania w Białce Tatrzańskiej łączy biznes i rozrywkę
16 czerwca, 2020

Każde spotkanie biznesowe oprócz swoich podstawowych celów powinno pełnić także funkcję relacyjną. Nawiązywanie nowych kontaktów czy skracanie dystansu pomiędzy współpracownikami możliwe jest głównie w czasie wolnym, dlatego warto odpowiednio go zaplanować. Centrum Konferencyjne Bania w Białce Tatrzańskiej oferuje swoim klientom profesjonalną przestrzeń dla nawet 1000 osób, a także strefę relaksu i wypoczynku w Sielsko Anielsko Wellness & SPA.
najnowsze
starsze