Naturalne kosmetyki oparte na bogactwie winorośli w najlepszym holistycznym hotelu SPA
14 stycznia, 2020

W biowitalnym SPA kompleksu Manor House SPA można skorzystać z nowych zabiegów na twarz na bazie kosmetyków Caudalie, których przesłaniem jest „piękno skuteczne, naturalne i wyrafinowane”.
Korea Północna otwiera Yandgdok nowy resort SPA z gorącymi źródłami i centrum kulturalno-rekreacyjnym.
29 grudnia, 2019

Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un w grudniu tego roku nadzorował otwarcie gorących źródeł Yangdok i ośrodka narciarskiego.
Budowa ośrodka została okrzyknięta zwycięstwem nad trudnościami niesionymi przez „wrogów” kraju i znaczącym osiągnięciem budowlanym ukończonym w „niecały rok”.
Nocne saunowanie w Manor House SPA
12 grudnia, 2019

Wybierz się na saunowanie nocą     
Uczestniczenie w nocach saunowych niesie nieocenione korzyści zdrowotne i niezapomniane przeżycia.
Condohotel Grano zgodnie z planem
05 grudnia, 2019

Zbliża się termin zakończenia budowy Hotelu Grano, który realizowany jest na gdańskiej Wyspie Spichrzów przez spółkę Dekpol Deweloper. Ukończenie inwestycji nastąpi w lutym 2020 roku. Z noclegu w czterogwiazdkowym hotelu oferującym 136 pokoi oraz szereg udogodnień będzie można skorzystać już od kwietnia przyszłego roku.
Hotel Baltic Wave w budowie
02 grudnia, 2019

Po zakończeniu prac przygotowawczych rozpoczęła się faza właściwych prac budowlanych przy Hotelu Baltic Wave w Kołobrzegu. Będzie to jeden z najwyższych i najbardziej luksusowych budynków w Kołobrzegu – letniej stolicy Polski  oraz jeden z najbardziej wyróżniających się obiektów hotelowych na polskim wybrzeżu  z rzadko dostępnym na polskim rynku basenem panoramicznym typu infinity-edge. Zakończenie budowy hotelu, w którym apartamenty sprzedawane są w systemie condo planowane jest na koniec 2021 r.
Hotel Buczyński Medical & SPA
25 listopada, 2019

Hotel Buczyński Medical & SPA serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na Spotkanie z Mikołajem.
Wczasy w górach z rabatem FIRST MINUTE Mazowsze Medi SPA Ustroń
19 listopada, 2019

Szybkimi krokami zbliżają się Święta i koniec roku, a zatem to doskonała okazja, aby pomyśleć o urlopie i zaplanować wymarzony wypoczynek dla siebie oraz bliskich. Warto wybrać miejsce, które spełni oczekiwania całej rodziny, a dodatkowo skorzystać z oferowanego rabatu w ramach oferty FIRST MINUTE
Na Święta jedź do SPA!
04 listopada, 2019

Nie masz już urlopu, a musisz odpocząć. Chcesz naprawdę zadbać o siebie w czasie wolnym od pracy. Potrzebujesz zmiany miejsca, oderwania się od codziennej rutyny i obowiązków. Wolisz postawić na relaks, regenerację organizmu i pogłębianie relacji z bliskimi od spędzania wielu godzin w korkach, przedświątecznym szale zakupów i w kuchni… Jeśli choć raz padło TAK, w okresie świątecznym wyjedź do hotelu SPA!
Warsztaty Totalnej Biologii w hotelu Manor House SPA
14 października, 2019

Według odkryć Totalnej Biologii każda choroba jest programem, który jest uruchamiany w chwili, kiedy stres jaki przeżywamy przekracza dopuszczalną normę zaprogramowaną dla naszego organizmu. Najlepsze holistyczne SPA w Polsce zaprasza na warsztaty pt. „Tak wielka jest twoja choroba, jak głęboka jest twoja tajemnica”.
Nowy hotel Radisson Blu Resort w Ostródzie – Radisson Hotel Group liderem rozwoju w polskich kurortach
26 września, 2019

Radisson Hotel Group ma przyjemność ogłosić zawarcie umowy z polskim inwestorem hotelowym Europlan na budowę nowego obiektu Radisson Blu Resort w Polsce. Położony na Mazurach, regionie znanym jako „kraina tysiąca jezior”, Radisson Blu Resort, Ostróda będzie dysponował własną przystanią i parkiem wodnym, zapewniając gościom możliwość wspaniałego wypoczynku.
najnowsze
starsze