Zalesie Mazury Active Spa najlepszym ośrodkiem wypoczynkowym dla rodzin z dziećmi!
10 listopada, 2016

Miło nam poinformować o przyznaniu Zalesie Mazury Active Spa tytułu najlepszego ośrodka wypoczynkowego dla rodzin z dziećmi.  Ośrodek zyskał uznanie w oczach członków Kapituły Ogólnopolskiej Akcji Hotel Przyjazny Matce i Dziecku.
Coraz większe, coraz lepsze!
04 listopada, 2016

Tegoroczne targi BEAUTY FORUM & SPA i Hair Forum organizowane pod jednym dachem w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska to wydarzenie, które zyskało już rangę najważniejszej w sezonie jesiennym imprezy dla profesjonalistów. Każdy, kto spędził z nami wrześniowy weekend wie, że była to wspaniała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami, nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, zebrania nowych doświadczeń i zdobycia solidnej porcji wiedzy teoretycznej i praktycznej. Nie zabrakło także emocji i wrażeń podczas fascynujących pokazów i mistrzostw.
Tradycyjne Święta w rodzinnej atmosferze
25 października, 2016

Okres Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra to jedyny taki czas w roku, który pragniemy spędzić w towarzystwie najbliższych osób. Stworzymy dla Państwa atmosferę pozwalającą na beztroski wypoczynek w pięknej górskiej scenerii.
Villa Hoff Wellness&SPA Hotel Przyjazny Rodzinie
04 października, 2016

Villa Hoff Wellness&SPA po raz trzeci została uznana "najlepszym hotelem na wypoczynek i wakacje dla rodziny"
W sobotę 1.10.br  na Gali organizowanej przez firmę Etirez w ramach konkursu "Hotel Przyjazny Rodzinie", pierwszym miejscem i statuetką została nagrodzona Villa Hoff Wellness&Spa w kategorii "Najlepszy Hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny".
Wyjątkowa podróż do lat 20. – ART SPA w Zamku Topacz
14 września, 2016

O latach 20. zwykło się mawiać, że były niezwykle szczęśliwe. To faktycznie bardzo barwny okres w historii, który charakteryzuje niepowtarzalny urok i nastrój. Ogromne zmiany zaszły w tym czasie nie tylko w modzie, czy kulturze, ale i w życiu codziennym. To wtedy właśnie nastąpiło wyzwolenie kobiet. W klimacie radosnych, odkrywczych lat dwudziestych zostało stworzone ART SPA w Zamku Topacz, w którym zabiegi szyte są na miarę i komponowane z naturalnych składników. Czego można doświadczyć w ART SPA i dlaczego jest to miejsce pełne pasji?
Wrzesień pod znakiem Światowego Dnia Turystyki
13 września, 2016

„Turystyka dla wszystkich - promowanie powszechnej dostępności” to hasło tegorocznego Światowego Dnia Turystyki, który przypada na 27 września. Tą myślą Światowa Organizacja Turystyki (World Tourism Organization - WTO) zwraca uwagę na promowanie podróżowania wśród osób dotkniętych niepełnosprawnością bądź innymi ograniczeniami. Przedstawiciele polskich czołowych organizacji turystycznych potwierdzają, że działania w kierunku dostosowania ofert i miejsc do potrzeb osób niesprawnych prowadzone są od lat. Wiele przykładów będzie można znaleźć w ofercie wystawców 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw.
Jesień w górach. Luksus i oryginalność.
12 września, 2016

Kiedy część z nas wspomina jeszcze letnie, wakacyjne wyprawy, wiele osób planuje swój urlop właśnie jesienią. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, między innymi niższe niż w czasie sezonu ceny. Jednym z rejonów, które cieszą się w tym okresie dużym powodzeniem są polskie góry, a wśród nich komfortowy Resort BUKOVINA.
Hotel B&B Łódź Centrum już otwarty!
12 września, 2016

Sieć B&B otworzyła właśnie swój kolejny obiekt w Polsce. Hotel B&B Łódź Centrum zlokalizowany jest w samym centrum miasta, tuż przy Pasażu Rubinsteina. Obiekt oferujący 149 pokoi oraz salę konferencyjną przyjął w dniu 7 września pierwszych gości.
NOWA KOLEKCJA VENY UNIFORMY W SPORTOWEJ ODSŁONIE
08 września, 2016

Vena Uniformy po raz kolejny zaskakuje sesją zdjęciową swoich produktów. Tym razem najnowsza kolekcja została zaprezentowana… na boiskach sportowych.
Dekpol buduje kompleks hotelowo-konferencyjny w Malborku
31 sierpnia, 2016

Dekpol w ramach wykonywania usług budowlanych uczestniczy w budowie kompleksu hotelowo-konferencyjnego w Malborku. Zakończenie pierwszego etapu prac planowane jest w marcu 2017 r.
najnowsze
starsze