Witalna Wioska ® - wyjątkowe SPA pod gołym niebem
25 kwietnia, 2019

Rytuały zdrowia na świeżym powietrzu, w otoczeniu przepięknej przyrody zabytkowego parku przepełnionego dobroczynnymi siłami natury – to idealne warunki do błogiego relaksu i wzmocnienia sił witalnych.
OXYGEN FOAM CLEANSING MASK PIANKOWA MASKA W PŁACIE
23 kwietnia, 2019

Maska w płacie, która w kontakcie ze skórą i powietrzem zamienia się w musującą piankę, która skutecznie usuwa zanieczyszczenia i obumarłe komórki naskórka.
Manor House SPA liderem wśród luksusowych hoteli dla dorosłych
09 kwietnia, 2019

Mazowiecki kompleks hotelowy w IX edycji konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards został wyróżniony tytułem: Lider wśród luksusowych hoteli dla dorosłych.
Na wiosnę do SPA
04 kwietnia, 2019

Gdy pierwsze, mocniejsze po zimie promienie słońca wyciągają nas z domów, niestety często dopada nas wiosenne przesilenie. Warto szybko zregenerować siły, najlepiej w Biowitalnym SPA.
BALSAM DO CIAŁA MIRRA I KADZIDŁO KRÓLOWA EGIPTU
21 marca, 2019

Balsam kadzidło i mirra inaczej nazywany Królowa Egiptu to kwintesencja starożytnych receptur i wiedzy alchemików XX wieku, zainspirowani mistycznymi olejkami eterycznymi z Mirry i Kadzidła, które w starożytnym Egipcie mogły być używane tylko przez Królowe Egiptu i kobiety arystokracji.
KOKTAJL MŁODOŚCI - CZEREŚNIOWE ODŻYWIENIE
14 marca, 2019

Czereśnioterapia o działaniu antyoksydacyjnym chroni komórki i materiał genetyczny (DNA) skóry przed działaniem wolnych rodników, będących jedną z przyczyn przedwczesnego starzenia i niszczenia się skóry, jak i całego organizmu.
PEELINGUJĄCYMASAŻ CIAŁA – RELAKSACYJNO REWITALIZUJĄCY
07 marca, 2019

Doskonały, kiedy ciało potrzebuje pobudzenia procesów związanych z modelowaniem sylwetki, a skóra – intensywnej kompleksowej pielęgnacji i wzmocnienia.
Szkolenie wege w hotelu Manor House SPA
07 marca, 2019

W ubiegłym tygodniu Katarzyna Gubała poprowadziła szkolenie z kuchni wege w Manor House SPA. Ekipa hotelu, który od lat jest przyjazny weganom, miała okazję poszerzyć wiedzę z zakresu kuchni roślinnej i poznać praktyczne tajniki powstawania dań wegańskich.
DIAMENTOWY KREM MŁODOŚCI Nº5 NA TWARZ I USTA
28 lutego, 2019

Ekskluzywny krem odmładzający wygląd skóry twarzy i ujędrniający kontur ust, z subtelnie rozświetlającym złotem i diamentem. Do każdego typu cery, na dzień i na noc. Stworzony na bazie składników naturalnych, naśladujących budowę skóry, o dużej mocy regenerującej.
Pałac i Folwark Łochów  Centrum Konferencyjno- Wypoczynkowe
27 lutego, 2019

Łączymy sprzeczności – tradycja i nowoczesność w SPA
Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia? Sposobu na pozbycie się stresu i przywrócenie energii oraz sił witalnych?
Zapraszamy do SPA & WELLNESS w Pałacu i Folwarku Łochów.
najnowsze
starsze