Polskie Centrum Biowitalności z Ogrodem Tarasowym
27 czerwca, 2018

Kompleks pałacowo-parkowy Manor House SPA wzbogacił się o kolejne miejsce błogiego relaksu. Ogród Tarasowy u podnóża Pałacu Odrowążów czaruje bogactwem barw i dźwięków natury.
Polska-Japonia – ostatni mecz w fazie grupowej przyniesie emocje w Szczecinie
25 czerwca, 2018

Po dwóch występach Polski na Mundialu, przegranym meczu z Senegalem i przegranym spotkaniu z Kolumbią, przyszedł czas na podjęcie Japonii! Już 28 czerwca kibice w całej Polsce trzymają kciuki za kolejny sukces polskiej drużyny. Na fanów sportu w Szczecinie czeka gratka – mistrzowska atmosfera w Sport Zone i spotkanie z gwiazdą sportu!
Mecz Polska-Kolumbia w bydgoskim Sport Zone z miejską legendą
21 czerwca, 2018

   
Po przegranym 1:2 meczu polskich piłkarzy z Senegalem, nadchodzi czas na kolejne mundialowe spotkanie. Już 24 czerwca nasza kadra zmierzy się z Kolumbią, która również pragnie zwycięstwa po porażce z Japonią. Będzie to emocjonujące wydarzenie nie tylko w Rosji. Na wszystkich bydgoszczan będą czekać sportowe atrakcje.
Jeden wieczór na mecz, drugi na zwiedzanie. Hotele z mistrzowską ofertą dla kibiców
18 czerwca, 2018

Co najmniej 15% zniżki i late check-out w dniu wyjazdu to propozycja sieci Novotel dla wszystkich, którzy w czasie nadchodzących mistrzostw postanowią spędzić dwie noce w jednym z hoteli w Europie Wschodniej.
Pierwszy mecz Polaków na Mundialu w Sport Zone w warszawskim Campanile z piłkarską legendą
15 czerwca, 2018

Pierwszym sprawdzianem polskich piłkarzy na tak długo wyczekiwanym Mundialu będzie mecz kadry Adama Nawałki z reprezentacją Senegalu. Oczy wszystkich kibiców o biało-czerwonych sercach będą skierowane na stolicę Rosji. A wspólne emocje dzielić będzie można z legendą reprezentacji Polski i warszawskiej Legii - Markiem Saganowskim.
Michał Pol na tropie młodych komentatorów. Zgrupowanie Kibiców zawita do Poznania!
07 czerwca, 2018

Popisy mistrza sztuczek piłkarskich, pokazowy trening młodych zawodników, a wreszcie oglądanie meczu Polska – Chile z komentarzem dziennikarza sportowego Michała Pola i jego następców. To wszystko czeka na tych, którzy odwiedzą w piątek strefę kibica w hotelu Novotel Poznań Centrum.
Niezbędnik kibica w Rosji. Jak poruszać się w drodze na mecz?
22 maja, 2018

Początek najważniejszej piłkarskiej imprezy świata za 4 tygodnie. Jakie procedury czekają tych, którzy nie mają biletów na mecze, a chcieliby poczuć atmosferę piłkarskiego święta? Czy jest jeszcze szansa na atrakcyjne połączenie lotnicze? Nasz poradnik odpowie na te i inne pytania.
Hotel Manor House SPA kolejny rok ze znakiem jakości V!
15 maja, 2018

Znak nadawany przez Fundację Viva potwierdza, że Manor House prowadzi hotel i usługi SPA przyjazne weganom.
Hotel B&B Kraków Centrum już otwarty!
24 kwietnia, 2018

11 kwietnia br. hotel B&B Kraków Centrum otworzył swoje podwoje i przyjął pierwszych gości. Krakowski obiekt jest szóstym hotelem znanej i cenionej sieci B&B w Polsce. Komfortowe pokoje, nowoczesny design i doskonały stosunek jakości do ceny uczynią go z pewnością już wkrótce jednym z najpopularniejszych obiektów w Krakowie.
Hotel Zamek Gniew**** zmienia się dla Gości
24 kwietnia, 2018

Pod koniec 2017 roku na terenie wzgórza zamkowego rozpoczęła się obszerna inwestycja, która nie tylko pozwoli poznać hotel Zamek Gniew**** na nowo, ale także będzie odpowiedzią na dynamiczną sytuację w branży eventowej oraz rosnące oczekiwania sektora MICE.
najnowsze
starsze