19 maja, 2008


Warsztaty tańca hula już 30 maja

hula.jpgHula znaczy "rozpalać wewnętrzny ogień". Hula to jedyna w swoim rodzaju praca z ciałem, energią i głosem. Hula leczy ciało i duszę. Hula mogą tańczyć wszyscy, bez względu na wiek, płeć, czy wagę. Hula to miłość w czystej postaci - do siebie, do świata, do wszystkiego, co żyje.

 

Jeśli pragniesz:

- poczuć słońce i magię Hawajów  - doświadczyć radości i miłości życia wyrażonej w tańcu - poczuć się swobodnie we własnym ciele - doświadczyć Ducha Aloha - odzyskać lekkość i wdzięk Przyjdź i zatańcz hula z nauczycielką, która uczy sercem, jak dawni hawajscy mistrzowie.

 

Susan jest nauczycielem, jakiego każdy z nas chciałby spotkać - charyzmatycznym, duchowym, autentycznym i radosnym. Żyje tym, czego uczy. Pokochała hula i dzieli się tą miłością w piękny sposób. Jej mistrzem jest Kumu Hula i Hawajskich Pieśni Kawaikapuokalani Hewett. Przez ostatnie 20 lat współpracuje z Serge Kahili Kingiem i uczy hawajskiego szamanizmu, masażu Lomi Lomi Nui i tańca hula na całym świecie. Jest jednym z głównych nauczycieli i liderów Aloha International. Jest również Kumu (nauczycielem) Hula. Na stałe mieszka na Wielkiej Wyspie, na Hawajach.

 

Tańczymy od 17.00 do 21.00 w luźnym, wygodnym stroju i na boso. Na zajęcia dobrze jest przynieść dużo wody do picia, ponieważ hula porusza energię w całym ciele.

 

HAWAJSKI TANIEC HULA z Kumu hula Susan Pa'iniu Floyd Warszawa, 30 maja 2008

 

Napisz komentarz

autor*
e-mail*
www
opinia*
wynik dodawania*
10 i 1
 

*) pola wymagane
 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Slim Coffee - nowa kawa odchud(...)
    Wyróżnienie dla Dr Ireny Eri(...) »»