28 czerwca, 2019


Wakacje z rehabilitacją i odnową biologiczną

Wakacje to czas, kiedy możemy poświęcić trochę więcej czasu dla siebie i swojej rodziny.
Świetnym pomysłem na wakacyjny wyjazd jest pobyt w górach- relaks na łonie natury, gdzie w pamięci pozostaną piękne widoki i niezapomniany klimat.Mazowsze Medi SPA to luksusowe i kameralne miejsce usytuowane w Beskidzie Śląskim w urokliwej miejscowości Ustroń. Miejscowość oferuje sporo atrakcji dla całej rodziny: liczne trasy spacerowe, rowerowe, parki rozrywki, a także ciekawe imprezy. 
Mazowsze Medi SPA to obiekt, gdzie nie sposób się nudzić. Z całą pewnością jedną z największych atrakcji jest nowoczesny basen kryty , w którym została zastosowana innowacyjna technologia oczyszczania wody – metodą Grandera wraz z  jonami srebra oraz miedzi. To połączenie sprawia, że woda jest krystalicznie czysta, delikatna, miękka i dotleniona, co daje poczucie wyjątkowego komfortu podczas kąpieli.
Poza basenem Strefa Aqua dysponuje trzema rodzajami jacuzzi w tym jacuzzi Virginia- KĄPIEL W BIAŁYCH JONACH - nowe  podejście  do  odmładzania ciała. Latem warto też skorzystać z jacuzzi zewnętrznego usytuowanego na tarasie z niezapomnianym widokiem na góry. Do dyspozycji Gości również trzy rodzaje sauny oraz Grota Solna.
Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie PAKIET ODNOWY BIOLOGICZNEJ w wersji ACTIV przeznaczony jest dla osób pragnących wypocząć w aktywny sposób, z kolei wersji RELAKS dla osób preferujących wypoczynek podczas relaksacyjnych i upiększających zabiegów.
Oferta TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH to połączenie elementów
rehabilitacji oraz relaksu z aktywnym wypoczynkiem. Indywidualnie dobierany program rehabilitacji, najnowocześniejszy sprzęt i wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów są podstawą do poprawy ogólnej sprawności, kondycji i powrotu do zdrowia.
1579797945
Więcej informacji:
www.mazowszemedispa.com
Mazowsze Medi SPA
Ustroń, ul. Stroma 6, tel. 33 857 72 71
mazowsze@mazowszemedispa.com

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Sposoby na wypoczynek podczas (...)
    Spędź urlop w SPA! (...) »»