16 lipca, 2020


Wakacje w Polsce z dala od tłumów w bliskości natury

Ten rok jest szczególny. Zmieniliśmy podejście do wielu spraw, również do wakacyjnych planów. Na urlop warto wybrać miejsce bezpieczne, najlepiej hotel SPA z dala od miasta, z dużą przestrzenią, która zapewnia intymność i komfortowe odległości.

Butikowy hotel Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** położony w mazowieckich Chlewiskach, blisko trasy S7 Warszawa-Kraków, z własnym lądowiskiem dla śmigłowców, to miejsce, gdzie łatwo przychodzi beztroski relaks w zaciszu rozległego, zabytkowego parku. Duża przestrzeń, energetyczny Ogród medytacji, rozbudowana strefa SPA z bezchlorowym basenem i kompleksem Łaźni Rzymskich, Gabinety Bioodnowy z terapiami poprawiającymi zdrowie i samopoczucie, smakowita kuchnia serwowana w hotelowej restauracji, mnogość atrakcji oraz cisza i spokój hotelu bez dzieci – brzmi jak adres idealny na spędzenie letniego urlopu.

Wakacje w SPA to czas spędzony w stylowo urządzonych pokojach z programem SPA, relaksujące kąpiele w kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą i soli himalajskiej w pokojach z głębokimi wannami ofuro, smaczne śniadania i obiadokolacje oraz liczne atrakcje i niespodzianki.
Dzień można rozpocząć przy akompaniamencie śpiewu ptaków, dla których tutejszy park stał się domem i schronieniem. Warto znaleźć czas na obcowanie z naturą w Ogrodzie Medytacji z energetycznymi instalacjami: Kamiennym Kręgiem Mocy, energetycznymi spiralą i labiryntem, Ogrodem Zen i Piramidą Horusa. Można wybrać się na wędkowanie w przypałacowych stawach, do Siłowni Witalnej, na rowerową przejażdżkę, jazdy konne lub długi spacer w otoczeniu kojącej zmysły przyrody.

Goście mogą korzystać z kąpieli w bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego, sesji w Łaźniach Rzymskich składających się z kilkunastu parowych i wodnych kąpieli oraz saun i wanien zdrowotnych,  energetyzującej terapii w Komnacie Biowitalności na kamiennych matach przy muzyce harmonizującej czakry i rozprzestrzeniającej się wokół plazmie, seansów w Chacie Solnej, które wzmacniają i oczyszczają układ oddechowy, rewitalizują układ odpornościowy, wygładzą skórę i nadają jej zdrowy wygląd. Mogą też oddać się balansowaniu plazmą, co harmonizuje pola energetyczne człowieka, pomaga pobudzić siły witalne i odzyskać wewnętrzną równowagę, dzięki której organizm może zainicjować procesy samoleczenia.

Wakacyjny program obejmuje:
- Alchemię Zdrowia® – warsztaty edukacyjne nt. zdrowia, urody i długowieczności,
- muzykoterapię i koncerty na misy i gongi tybetańskie, z których słynie Biowitalne SPA
- odnowę biologiczną w Witalnej Wiosce ® SPA z: sauną fińską, ruską banią, sauną świetlną, ścieżką świetlno-powietrzną, beczkami polskimi, balią japońską z zimną i gorącą wodą, prysznicami wrażeń i lodowym wiadrem,
- nocne saunowanie w Łaźniach Rzymskich od 22:00 do 1:00 /w wybrane soboty/
- codziennie poranne ćwiczenia w basenie wzmacniające mięśnie kręgosłupa- zwiedzanie zabytkowej Huty Żelaza w Chlewiskach oraz korzystanie z sauny na podczerwień i sauny fińskiej w Witalnej Wiosce ® SPA,
- strzelectwo sportowe z wykorzystaniem łuków, proc, wiatrówek i pistoletów pneumatycznych,
- wizytę w stajni koni.

Manor House SPA jest propozycją dla wszystkich, którzy pragną błogiego odpoczynku, w pięknym otoczeniu i holistycznej atmosferze, w bliskości natury. Wyjątkowe SPA kusi oryginalnymi terapiami, które wykorzystuje naturalne metody: prozdrowotne działanie światła, dźwięku, muzyki i wibracji oraz autorskim programem odmładzającym, dobroczynnymi dla zdrowia kąpielami oraz koncertami na gongi i misy tybetańskie. Jest enklawa dla dorosłych (przyjmuje Gości powyżej 12 roku życia), hotel przyjazny alergikom (specjalnie przygotowane pokoje) i weganom (menu wegańskie, kosmetyki i zabiegi w SPA). Dużym atutem jest dostępna w całym kompleksie woda Grandera, która jest ważną przewagą w czasach koronawirusa (więcej: www.manorhouse.pl/posiadlosc/bezpieczenstwo).
Najlepszy holistyczny hotel SPA w kraju, nazywany Polskim Centrum Biowitalności, zaprasza na wakacyjny wypoczynek. Nawet w kilka dni można tu odpocząć i wzmocnić siły witalne organizmu. A wszystko z miłych i zapadających w pamięć okolicznościach. Więcej na: www.manorhouse.pl

1632127034163212703416321270341632127034

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Bezpieczne spotkania firmowe w(...)
    Woda siarczkowa przeciw wiruso(...) »»