06 maja, 2019


WAKACJE W GÓRACH

Czas pomyśleć o zbliżających się wakacjach i zaplanować niezapomniany urlop.
Takim miejscem niewątpliwie jest Mazowsze Medi SPA w Ustroniu, oferujące pobyty rehabilitacyjne, odchudzające i wakacyjne. Piękna lokalizacja sprawi, że każdy poczuje się tutaj zrelaksowany i odprężony.Pakiety wakacyjne obejmują 5, 7 lub 14 noclegów z licznymi atrakcjami dla całej rodziny.
Jedną z największych atrakcji jest nowoczesny basen kryty , w którym została zastosowana innowacyjna technologia oczyszczania wody – metodą Grandera wraz z  jonami srebra oraz miedzi. To połączenie sprawia, ze woda jest krystalicznie czysta, delikatna, miękka i dotleniona, co daje poczucie wyjątkowego komfortu podczas kąpieli.
Poza basenem Strefa Aqua dysponuje trzema rodzajami jacuzzi w tym jacuzzi Virginia- KĄPIEL W BIAŁYCH JONACH - nowe  podejście  do  odmładzania  ciała. Latem warto też skorzystać z jacuzzi zewnętrznego usytuowanego na tarasie z niezapomnianym widokiem na góry. Do dyspozycji Gości również trzy rodzaje sauny oraz Grota Solna.
Podczas pobytu można skorzystać również a atrakcji takich jak: spacer z instruktorem Nordic Walking po urokliwej okolicy czy też ognisko z regionalnym menu przy akompaniamencie Kapeli Góralskiej.
Na najmłodszych czeka nie tylko basen, ale i kącik oraz plac zabaw dla dzieci. W okolicy znajdują się liczne atrakcje dla całej rodziny, m.in. Leśny Park Niespodzianek, Górski Park Równica, Wyciąg krzesełkowy na Czantorię i wiele innych.
Wielbiciele relaksu w strefie SPA mogą skorzystać z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych i masaży.
159149121915914912191591491219
U nas nie można się nudzić, przyjedź i sprawdź nas.
Aktualna oferta:
http://www.mazowszemedispa.com/ceny-i-pakiety/lato-wakacje
W celu uzyskania szczegółowych informacji:
Mazowsze Medi SPA
Ustroń, ul. Stroma 6, tel. 33 857 72 71
mazowsze@mazowszemedispa.com
www.mazowszemedispa.com

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Manor House SPA – hotel przyja(...)
    Witalna Wioska ® - wyjątkowe S(...) »»