04 października, 2016


Villa Hoff Wellness&SPA Hotel Przyjazny Rodzinie

Villa Hoff Wellness&SPA po raz trzeci została uznana "najlepszym hotelem na wypoczynek i wakacje dla rodziny"
W sobotę 1.10.br  na Gali organizowanej przez firmę Etirez w ramach konkursu "Hotel Przyjazny Rodzinie", pierwszym miejscem i statuetką została nagrodzona Villa Hoff Wellness&Spa w kategorii "Najlepszy Hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny".Jest to uznanie za całość starań wszystkich pracowników hotelu – począwszy od przygotowania pokoju hotelowego , dostępne udogodnienia dla rodzin,  jakość obsługi Gości, wachlarz proponowanych dań w restauracji (w tym specjalny bufet dla dzieci) oraz stworzenie wyjątkowej, rodzinnej i przyjaznej atmosfery. To ostatnie, jak to określała Violetta Hamerska – pomysłodawczyni akcji i prezes Etirez, jest niezwykle  trudne do zdefiniowania  i zmierzenia, ponieważ opiera się na odczuciach i emocjach. Villa Hoff została nagrodzona pierwszym miejscem w prestiżowej kategorii "Najlepszy Hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny" już po raz trzeci w historii konkursu. Otrzymała  także certyfikat z najwyższą ilością punktów, co oznacza, iż spełnia wszystkie wymagania stawiane dla obiektów w konkursie. Na specjalną uwagę wg oceniającej w tym roku Moniki Mrozowskiej oprócz wyjątkowej obsługi zasługuje „…w restauracji wydrukowane dziecięce menu, które jest jednocześnie kolorowanką…” oraz „…przygotowanie przez hotel specjalnych kolorowych opasek na rękę dla najmłodszych, na których można napisać imię, nazwisko dziecka oraz numer telefonu. Na zatłoczonej plaży taka opaska może się przydać…”
Przyznawano także nagrody w Kategoriach: „najlepszy hotel miejski dla rodziny”, „najlepszy pensjonat dla rodziny”, „najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla rodziny”, „najlepszy hotel sieciowy miejski dla rodziny”, „najlepszy hotel sieciowy na wypoczynek dla rodziny”. Recenzja z Gali Hotel Przyjazny Rodzinie była przedstawiana w mediach ogólnopolskich, a akcja z roku na rok zyskuje coraz większą popularność wśród rodziców i opiekunów.
Villa Hoff Wellness&SPA zlokalizowana jest w Trzęsaczu w woj. zachodniopomorskim. W ubiegłym roku obchodziła 10 rocznicę obecności na mapie SPA w Polsce. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz pakietów wypoczynkowych SPA oraz pakietów dla rodzin z dziećmi. Od wielu lat w działalności firmy wdrażana jest Koncepcja Zrównoważonego Rozwoju, mając na względzie w podejmowanych bieżących decyzjach biznesowych także interesy ogólnospołeczne.
1642674917
Na zdj. Agnieszka  Czyrny (dyrektor Villa Hoff) z certyfikatem i statuetką Najlepszego Hotelu na wypoczynek i wakacje dla rodziny.
16426749171642674917

www.villahoff.pl

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Tradycyjne Święta w rodzinnej (...)
    Wyjątkowa podróż do lat 20. – (...) »»