04 lutego, 2016


Villa Hoff – nowa dekada, nowe pomysły, nowe cele ... Każdy dzień pobytu w Villa Hoff to jedna złotówka na cel charytatywny.

2016 rok otwiera drugą dekadę istnienia Villa Hoff Wellness&SPA.  Nowa dekada, nowe cele , nowe pomysły , a co za tym idzie, także nowe założenia wprowadzane do działalności operacyjnej hotelu.Kontynuując  działania w ramach Odpowiedzialności Społecznej Biznesu, poza systematycznym  wspieraniem Rodzinnego Domu Dziecka , od stycznia za każdy dzień pobytu Gościa w Villa Hoff jedna złotówka zostanie przekazana na cel charytatywny. Pod koniec roku w ramach akcji „Szlachetna Paczka” w zależności od ilości uzbieranych środków, wsparcie otrzyma jedna lub dwie rodziny biorące udział w akcji. Spółka od wielu lat stara się działać według Koncepcji Zrównoważonego Rozwoju , mając na względzie w bieżących decyzjach biznesowych także interesy ogólnospołeczne, ponieważ koncepcja ta poszerzając pojęcie ochrony środowiska naturalnego  o  takie elementy, jak np. dostęp do edukacji czy rozwój kulturowy, tworzy lepszą jakość życia. Sponsoring wydarzeń kulturalnych w Trzęsaczu, takich jak: Festiwal Gitarowy czy Festiwal Sacrum non Profanum, już od kilku lat jest wpisany w model biznesowy Villa Hoff. Wiemy jak ważna jest społeczna odpowiedzialność biznesu, która powinna koncentrować się na uwzględnianiu interesów społecznych czy ochronie środowiska już na etapie projektowania firmy.  Wizyta dziecka z  Fundacji „Mam Marzenie” czy też regularne wspomaganie Rodzinnego Domu Dziecka to ważne aspekty działalności, a radość dzieci i ich rodzin, czy też opiekunów tylko potwierdza, jak ważne są tego typu działania prowadzone także przez małe organizacje, takie jak nasza – mówią Grzegorz i Tomasz Karapuda, właściciele Villa Hoff Wellness&SPA. W 2016 roku chcemy pójść dalej. Zawsze szukaliśmy nowych innowacyjnych rozwiązań. Wprowadzaliśmy zmiany do oferty odpowiadając na zmieniające się oczekiwania Gości, a w tym roku chcemy zapoczątkować nową dekadę istnienia Villa Hoff wprowadzeniem zasady wspomagania potrzebujących poprzez codzienne funkcjonowanie hotelu. To taka innowacyjność ale na innym, nie biznesowym gruncie.
Zasada jest prosta. Przy każdym wymeldowaniu Gości kwota odpowiadająca ilości dni pobytu w danym pokoju będzie przekazywana przez recepcjonistę  jeszcze w obecności Gości do skrzyneczki z logo „Szlachetnej Paczki” – mówi Anna Piotrowska, kierownik ds. marketingu i sprzedaży.  Liczymy, że ilość uzbieranych funduszy pozwoli nam na pomoc więcej niż tylko jednej Rodzinie.  Na bieżąco będziemy informować na naszym funpage na Facebooku kogo wybraliśmy, co kupujemy i co pakujemy do paczek,  ponieważ nasi Goście będą współdarczyńcami „Szlachetnej Paczki” Villa Hoff. Taka skrzyneczka stanie w recepcji hotelu jeszcze w lutym i już na samym początku zostanie zasilona kwotą odpowiadającą ilości zajętych pokojów  w poszczególnych dobach w styczniu.


Villa Hoff Wellness&SPA w Trzęsaczu pierwszych Gości przyjęła 1 lipca 2005 r. To kameralny całoroczny  obiekt z 25 pokojami, Centrum Rekreacyjnym, gabinetami SPA oraz zapleczem konferencyjnym, oddalony od piaszczystej plaży zaledwie o 80 m.  W bieżącym roku planowane jest rozpoczęcie nowej inwestycji Villa Hoff Apartamenty, także w Trzęsaczu.
www.villahoff.pl

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Herbal trend w SPA, czyli zabi(...)
    Cały Świat gotuje po francusku(...) »»