17 kwietnia, 2018


Ustroń – najlepsze miejsce na wakacje

Wiosna zawitała już na dobre, czas pomyśleć o zbliżającym się lecie i zaplanować wymarzony wypoczynek dla siebie oraz bliskich. Warto wybrać miejsce, które spełni oczekiwania całej rodziny.
Takim miejscem niewątpliwie jest Mazowsze Medi SPA w Ustroniu oferujące pobyty wakacyjne zarówno dla dorosłych jak i tych najmłodszych. Piękna lokalizacja sprawi, ze każdy poczuje się tutaj zrelaksowany i odprężony.Jedną z największych atrakcji jest nowoczesny bezchlorowy basen kryty , w którym została zastosowana innowacyjna technologia oczyszczania wody – metodą Grandera wraz z  jonami srebra oraz miedzi. To połączenie sprawia, że woda jest krystalicznie czysta i bogata w tlen jak w górskim strumieniu, miękka i bezzapachowa woda nie powoduje żadnych alergii  co daje poczucie wyjątkowego komfortu podczas kąpieli.
Poza basenem Strefa Aqua dysponuje trzema rodzajami jacuzzi w tym jacuzzi Virginia- KĄPIEL W BIAŁYCH JONACH - nowe  podejście  do  odmładzania  ciała. Latem warto też skorzystać z jacuzzi zewnętrznego usytuowanego na tarasie z niezapomnianym widokiem na góry. Do dyspozycji Gości również trzy rodzaje sauny oraz Grota Solna.
Pakiet wakacyjny obejmuje 7 lub 14 noclegów z różnymi opcjami wyżywienia. Pobyt Gości uświetnią  atrakcje takie jak: spacer z instruktorem Nordic Walking po urokliwej okolicy czy też ognisko z regionalnym menu przy akompaniamencie Kapeli Góralskiej.
Na najmłodszych czeka nie tylko basen, ale i kącik oraz plac zabaw dla dzieci. W okolicy znajdują się liczne atrakcje dla całej rodziny, m.in. Leśny Park Niespodzianek, Górski Park Równica, Wyciąg krzesełkowy na Czantorię i wiele innych.
Wielbiciele relaksu w strefie SPA mogą skorzystać z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych i masaży.
U nas nie można się nudzić, przyjedź i sprawdź nas. Aktualna oferta: http://www.mazowszemedispa.com/ceny-i-pakiety/lato-wakacje
1547700873

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Podróże w życiu piłkarza. Ile (...)
    Novotel rusza z kampanią „Zgru(...) »»