25 października, 2016


Tradycyjne Święta w rodzinnej atmosferze

Okres Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra to jedyny taki czas w roku, który pragniemy spędzić w towarzystwie najbliższych osób. Stworzymy dla Państwa atmosferę pozwalającą na beztroski wypoczynek w pięknej górskiej scenerii.


Warto wybrać miejsce, które spełni oczekiwania całej rodziny.


Niewątpliwie takim miejscem jest Mazowsze Medi SPA w Ustroniu- jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Beskidzie Śląskim.


Mazowsze Medi SPA jest kameralnym luksusowym miejscem, gdzie można spędzić niezapomniane chwile. Dużym atutem Ośrodka jest basen kryty z zastosowaniem innowacyjnej technologii GRANDERA, wspomaganej Jonizacją Srebra i Miedzi. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że woda jest krystalicznie czysta, delikatna, miękka i dotleniona, co daje poczucie wyjątkowego komfortu podczas kąpieli. Taka woda nie powoduje alergii, jest doskonała dla małych dzieci.


W ramach pakietu świątecznego oferujemy noclegi w komfortowych pokojach, urozmaicone posiłki w świątecznym wydaniu, uroczystą Wieczerzę Wigilijną z tradycyjnym menu, wspólnym kolędowaniu przy akompaniamencie zespołu muzycznego i wizytą Mikołaja, a w trakcie pobytu wiele atrakcji dla całej Rodziny.


W Sylwestra zapewnimy Państwu niezapomnianą noc w trakcie Weneckiego Balu Maskowego z profesjonalną oprawą muzyczną i wodzirejem. Przewidzieliśmy liczne atrakcje i zabawy z nagrodami.


Święta zbliżają się dużymi krokami, nadeszła odpowiednia chwila, aby zaplanować wymarzony wypoczynek dla siebie i dla bliskich, aktualna oferta: http://www.mazowszemedispa.com/pakiet-swiateczny
1638986580 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Coraz większe, coraz lepsze!(...)
    Villa Hoff Wellness&SPA Hotel (...) »»