20 września, 2017


TARGI 8. Targi BEAUTY FORUM & SPA, 23-24.09.2017 r.

Spotkajmy się jesienią
Po wakacjach po raz ósmy spotkamy się na targach BEAUTY FORUM & SPA w Warszawie. Centrum Targowo-Kongresowe zapełni się wystawcami, prezentującymi nowinki ze świata szeroko rozumianej kosmetyki oraz spa. Horyzonty poszerzy ambitny program kongresowy, zaś emocji i inspiracji dostarczą wymagające i widowiskowe konkurencje mistrzowskie. W tym roku po raz pierwszy od trzech lat targi BEAUTY FORUM & SPA oraz targi fryzjerskie Hair Forum Poland odbędą się w innych terminach.Kosmetyka, koncepcje spa, medycyna estetyczna, makijaż, stylizacja paznokci i wiele, wiele więcej… Targi BEAUTY FORUM & SPA to całe portfolio szeroko rozumianej branży kosmetycznej. Bogata oferta wystawców, prezentacje na scenie Meeting Point, seminaria o różnorodnej tematyce oraz mistrzostwa – wszystko, co profesjonaliście z branży beauty jest potrzebne do szczęścia.


Więcej wiedzy
Nikogo już chyba nie trzeba przekonywać do udziału w bogatym programie Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego IFC oraz Międzynarodowego Kongresu Pielęgnacji Stóp i Podologii. Szczegółowy program obu kongresów znajdziesz na naszej stronie targowej.

Kongres Kosmetyki Zaawansowanej BEAUTY FORUM ELITE - NOWOŚĆ! Nie spoczywamy na laurach! Wychodząc naprzeciw potrzebom branży, przygotowaliśmy ambitny program merytorycznych wykładów i firmowych prezentacji, odbywających się na scenie kongresowej zlokalizowanej na hali wystawienniczej. Udział w kongresie będzie dostępny dla wszystkich zwiedzających posiadających bilet wstępu na targi. Jeśli interesuje Cię tematyka kosmetyki zaawansowanej, nie możesz przejść obojętnie obok sceny BEAUTY FORUM ELITE. To tu znajdziesz tematyczne perełki i najlepszych wykładowców.

Sięgnij po puchar!
Mierzysz wysoko? Lubisz poczuć adrenalinę? Już dziś zapewnij sobie miejsce w wybranej konkurencji mistrzowskiej! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 14 sierpnia 2017 r.
23.09.2017 | Polskie Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego Black & White

24.09.2017 | Facepainting Trophy

23.09.2017 | Polskie Mistrzostwa Przedłużania RzęsKonkurs wSPAniałe miejsce na mapie urody
Konkurs wSPAniałe miejsce na mapie urody jest skierowany do ośrodków spa z bazą noclegową i mniejszych salonów beauty spa. Szukamy miejsc niezwykłych, wyróżniających się wyjątkowym klimatem, oryginalnym menu zabiegowym i profesjonalnym podejściem do klienta.

Do zobaczenia!

Termin: 23-24 września 2017
Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c, Warszawa
Godziny otwarcia:
23 września 2017 w godz. 9.00 – 18.00
24 września 2017 w godz. 9.00 – 17.00
Przedsprzedaż biletów:
od czerwca 2017
Organizator:
Health and Beauty Media Sp. z o.o.
Tel.: +48 (22) 858 79 55
e-mail: targi@health-and-beauty.com.pl
Informacje: www.beauty-fairs.com.pl, www.beauty-forum.com.pl

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Jak wprowadzić organizm w zdro(...)
    Wczasy z dietą oczyszczającą d(...) »»