Nasze 20-lecie już wiosną!
21 lutego, 2017

Wraz z nadejściem wiosny zapraszamy Was na nasz okrągły jubileusz. 11–12 marca 2017 r. będziemy wspólnie świętować 20. edycję targów BEAUTY FORUM w Centrum Targowo-Kongresowym MT POLSKA.
Coraz większe, coraz lepsze!
04 listopada, 2016

Tegoroczne targi BEAUTY FORUM & SPA i Hair Forum organizowane pod jednym dachem w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska to wydarzenie, które zyskało już rangę najważniejszej w sezonie jesiennym imprezy dla profesjonalistów. Każdy, kto spędził z nami wrześniowy weekend wie, że była to wspaniała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami, nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, zebrania nowych doświadczeń i zdobycia solidnej porcji wiedzy teoretycznej i praktycznej. Nie zabrakło także emocji i wrażeń podczas fascynujących pokazów i mistrzostw.
Wrzesień pod znakiem Światowego Dnia Turystyki
13 września, 2016

„Turystyka dla wszystkich - promowanie powszechnej dostępności” to hasło tegorocznego Światowego Dnia Turystyki, który przypada na 27 września. Tą myślą Światowa Organizacja Turystyki (World Tourism Organization - WTO) zwraca uwagę na promowanie podróżowania wśród osób dotkniętych niepełnosprawnością bądź innymi ograniczeniami. Przedstawiciele polskich czołowych organizacji turystycznych potwierdzają, że działania w kierunku dostosowania ofert i miejsc do potrzeb osób niesprawnych prowadzone są od lat. Wiele przykładów będzie można znaleźć w ofercie wystawców 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw.
IV KONFERENCJA KLUBU BIZNESU BEAUTY INSPIRATION „ZYSKOWNY BIZNES BEAUTY I SPA
13 maja, 2016

Branżowa konferencja kierowana do managerów i właścicieli obiektów beauty i spa odbędzie się już 30 – 31.05.2016 w Warszawie. Ideą konferencji jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu nowych trendów, pomysłów i rozwiązań, które służą usprawnieniu prowadzenia biznesu beauty i spa oraz zwiększania jego konkurencyjności. Na wydarzeniu dowiesz się m.in.: jak zwiększyć zyskowność swojego biznesu, jak prowadzić marketing branży beauty i spa, jak zwiększyć swoją efektywność. Poznasz najlepszych profesjonalistów i wymienisz doświadczenia z podobnymi Tobie.
Kolejne Międzynarodowe Targi ESTHETIC SHOW Wiosna 2016 za nami
15 kwietnia, 2016

W dniach 2-3 kwietnia br. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, odbyła się czwarta edycja Międzynarodowych Targów Kosmetyków, Beauty & SPA ESTHETIC SHOW. ESTHETIC SHOW to wydarzenie adresowane do profesjonalistów branży usług kosmetycznych, beauty, spa & wellness oraz medycyny estetycznej.
Weekend pełen piękna
12 kwietnia, 2016

5-6 marca 2016 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyły się 19. Targi BEAUTY FORUM 2015. Przez dwa dni profesjonaliści branży beauty mogli w pełni oddać się swojej pasji. Najnowsze technologie, niezliczona ilość innowacyjnych produktów, bogata oferta kongresowa i warsztatowa, oraz pasjonujące mistrzostwa i konkursy. Wszystko to na wyciągnięcie ręki!
Międzynarodowe Targi Esthetic Show Wiosna 2016 już wkrótce
15 marca, 2016

W dniach 2-3 kwietnia br. (sobota-niedziela) w Warszawskim Centrum EXPO XXI, odbędzie się czwarta edycja Międzynarodowych Targów Kosmetyków, Beauty & SPA Esthetic Show.
Charytatywny Festiwal Szczęście na Głowie w Sopocie już jutro
13 listopada, 2015

Charytatywny Festiwal Szczęście na Głowie w Sopocie zaqczyna się 14.11.2015. To drugi event stworzony przez fundację Angel's Help oraz Ewę Foley, który wystartuje już jutro w salach konferencyjnych Hotelu Sheraton Sopot.
I Międzynarodowa Konferencja Naukowa
01 września, 2015

Konferencja odbędzie się 11 września 2015 r. w Warszawie. Podczas nadchodzącego wydarzenia zostaną poruszone tematy z zakresu medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej oraz chirurgii plastycznej. Porozmawiamy także o kwestiach najczęściej kojarzonych z medycyną estetyczną, takich jak redukcja tkanki tłuszczowej, blizn i rozstępów.
Odwiedź piękny Sulejów
11 sierpnia, 2015

Sulejów nad Pilicą to jedno z najpiękniejszych miejsc Polski centralnej w województwie łódzkim. Historia miasta sięga XII wieku gdzie rozwój grodu był związany z opactwem cysterskim. Prawa miejskie miasto uzyskało w połowie XIII wieku. Historia głosi, że w czerwcu 1410 r. w murach opactwa zatrzymał się Władysław Jagiełło wraz ze swoim wojskiem, w drodze na Grunwald.
starsze