02 marca, 2015


Talaria Ladies SPA wyjątkowe miejsce dla kobiet…

W Trojanowie między Garwolinem a Lublinem powstał pierwszy w Polsce obiekt, którego oferta dedykowana jest wyłącznie kobietom – Talaria Ladies SPA. Sercem resortu jest odrestaurowany, XIX- wieczny Pałac z 18 pokojami i apartamentami. W Pawilonie Parkowym znajduje się kolejne 16 pokoi. Każdy z nich urządzony jest w indywidualnym stylu inspirowanym życiem i osiągnięciami wyjątkowych kobiet. Nad Pałacem góruje Wieża Marzeń, z której roztacza się widok na całą okolicę.


W Talaria Ladies SPA znajdują się również restauracje: Sophie i Susanne, bar Catherine, herbaciarnia Essencia, biblioteka Carpe Diem, Sala Kominkowa oraz sala bankietowo – konferencyjna Oranżeria o powierzchni 370 m2.

1642676488


Pałac i zabudowania otoczone są 25- hektarowym parkiem ze stawami. Na terenie resortu można spędzić aktywnie czas pływając łódkami, kajakami, wędkując, jeżdżąc konno, rowerami czy też spacerując lub biegając. Nasze mini zoo zachęca do spotkań z żyjącymi w nim zwierzętami.
Talaria Ladies SPA to także 1000 m2 powierzchni SPA z basenem, jacuzzi, saunami, ziołowym domkiem, hammamem, zewnętrzną ruską banią oraz 8 gabinetami do zabiegów na twarz i ciało.
Bo Talaria Ladies SPA to wyjątkowe miejsce dla kobiet…
www.talaria.pl 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Przygotuj się do wiosny – zabi(...)
    Woda mineralna – nie tylko gas(...) »»