16 czerwca, 2020


Szkolenie lub konferencja zakończone wizytą w SPA? Oferta Centrum Konferencyjnego Bania w Białce Tatrzańskiej łączy biznes i rozrywkę

Każde spotkanie biznesowe oprócz swoich podstawowych celów powinno pełnić także funkcję relacyjną. Nawiązywanie nowych kontaktów czy skracanie dystansu pomiędzy współpracownikami możliwe jest głównie w czasie wolnym, dlatego warto odpowiednio go zaplanować. Centrum Konferencyjne Bania w Białce Tatrzańskiej oferuje swoim klientom profesjonalną przestrzeń dla nawet 1000 osób, a także strefę relaksu i wypoczynku w Sielsko Anielsko Wellness & SPA.

Wydarzenia biznesowe pod Tatrami

Na ofertę Resortu Bania składają się Hotel Bania**** Thermal & Ski z kilkoma restauracjami i strefą SPA, Terma Bania oraz ośrodek narciarski. Całość uzupełnia działające od grudnia Centrum Konferencyjne Bania, zlokalizowane w nowym skrzydle hotelu.

Część konferencyjno-biznesowa zajmuje powierzchnię 3,5 tys. m2, czyniąc Centrum wiodącym ośrodkiem tego typu usług w południowej Polsce. Sprawny system mobilnych ścianek działowych pozwala dostosować aranżację sal do potrzeb każdego klienta. Możemy uzyskać tutaj otwartą dla nawet 1000 osób lub wydzielić do 14 niezależnych sal biznesowych. Dodatkowo, w strefie VIP znajdziemy cztery mniejsze pomieszczenia przeznaczone do spotkań biznesowych w kameralnym gronie. Na Centrum Konferencyjne Bania składają się:

 • Nowoczesne foyer z bezpośrednim wyjściem na taras zewnętrzny, które może być miejscem networkingu w czasie konferencji lub pełnić rolę wystawienniczą, ale także połączyć dwie duże sale w spójną przestrzeń bankietową.
 • Sala Wierchy z nowoczesnym systemem multimedialnym i możliwością podziału na 3-7 mniejszych przestrzeni.
 • Sala Trzy Korony zaprojektowana z myślą o koncertach i innych wydarzeniach kulturalnych. Wyposażona jest w profesjonalną scenę z oświetleniem, nagłośnieniem oraz rozkładaną amfiteatralną trybunę.
 • Indywidualna recepcja z szatnią i zapleczem sanitarnym, a także własna część techniczno-gastronomiczna i autonomiczny parking.
Zastosowane tu innowacyjne rozwiązania multimedialne pozwalają m.in. na sprawną zmianę aranżacji świetlnej czy łatwe sterowanie podstawowymi funkcjami systemu przez panele umieszczone na ścianach. Wszyscy goście biznesowi otrzymują nielimitowany dostęp do Term oraz możliwość skorzystania ze stoku narciarskiego i bazy noclegowej dla niemal 800 osób.

Relaks w czasie wolnym: Sielsko Anielsko Wellness & SPA

Możliwość odpoczynku i wyciszenia po udziale w targach lub  szkoleniu docenią z pewnością wszyscy ich uczestnicy. Strefa SPA w Hotelu Bania**** Thermal & Ski to miejsce, które uspakaja zmysły i wzmacnia ciało, dodając mu energii do dalszego działania.
W części gabinetowej znajduje się 7 pokoi zabiegowych, w których możemy oddać się w ręce ekspertów. Wśród wielu propozycji zabiegów dostępne są tutaj m.in. pielęgnacja twarzy i całego ciała oraz masaże. Z kolei w saunarium do wyboru mamy cztery propozycje:
 • saunę jodłową;
 • saunę chlebową;
 • parową saunę kamienną;
 • saunę fińską.
Po odbytych zabiegach warto oddać się odpoczynkowi w czytelni lub w pokoju relaksu z chłodzącym basenem.

Kontakt dla biznesu:
www.hotelbania.pl
+48 18 261 24 81
biznes@hotelbania.pl
www.hotelbania.pl/spa-wellness/strefa-anielsko?utm_source=spa-info&utm_medium=article&utm_campaign=bcc

163212445016321244501632124450163212445016321244501632124450163212445016321244501632124450

 

Napisz komentarz

autor*
e-mail*
www
opinia*
wynik dodawania*
6 i 9
 

*) pola wymagane
 

Komentarze

  Brak komentarzy do tego wpisu.
   

  Następny / poprzedni artykuł

     «« Dźwięk, światło i wibracje w B(...)
  Manor House SPA – hotel bezpie(...) »»