27 lipca, 2016


SPA na wakacje – jakie zabiegi wybrać?

Podczas wakacji wiele pań częściej niż zwykle korzysta z dobrodziejstw SPA. W tym czasie chcemy bowiem pięknie wyglądać, ale też mamy ku temu więcej okazji, chociażby podczas urlopu. Jakie zabiegi wybierać będąc w SPA latem, podpowiada ekspert Art Spa Zamku Topacz, Dominika Muzyka.Latem chcemy, aby nasza skóra była sprężysta i dobrze nawilżona. Tylko wtedy bowiem prezentuje się naprawdę atrakcyjnie w stroju kąpielowym. Wakacje to także czas, gdy szczególnie dbamy o stopy – zadbane i gładkie doskonale wyglądają w odkrytym obuwiu. I najważniejsze – pamiętajmy, że piękno kryje się wewnątrz nas, dlatego bardzo istotne jest, abyśmy były wypoczęte i zrelaksowane – radzi ekspert ART SPA Zamku Topacz, Dominika Muzyka.
Po pierwsze: relaks
Letni dzień w SPA warto rozpocząć od zabiegów, które pozwolą nam się odprężyć. Doskonałym sposobem na to będzie przyjemna kąpiel aromaterapeutyczna, która ma działanie zarówno zdrowotne, jak i pielęgnacyjne. Wspomaga układ krążenia, relaksuje napięte mięśnie i odżywia skórę. Co więcej, to doskonały etap poprzedzający masaż ciała, który również warto sobie zafundować, jeżeli potrzebujemy prawdziwego wypoczynku. Jego właściwości są bowiem nieocenione: pozwala odzyskać witalność i energię, wyciszyć się, redukuje bóle mięśni, kształtuje sylwetkę i doskonale pielęgnuje skórę.
Propozycja ART SPA Zamku Topacz to kąpiel „W aromacie szampana” oraz masaż „Przestworza Amelii”.
Po drugie: złuszczanie
Peeling to niezbędny etap w pielęgnacji ciała. Oczyszcza skórę umożliwiając działanie składników aktywnych zawartych w kosmetykach i cennych olejach. Takie przygotowanie do dalszych zabiegów sprawi, że dzień w SPA przyniesie nam długotrwałe efekty.
Propozycja ART SPA Zamku Topacz to peeling rękawicą Kessa, który głęboko oczyszcza skórę.
Po trzecie: pielęgnacja
Jednym z zabiegów, który dostarcza naszej skórze najwięcej aktywnych składników jest okład na całe ciało. Wybierać możemy spośród okładów przygotowywanych na bazie wielu różnych kompozycji: ziół, kwiatów, owoców czy mleka. Dzięki temu zabiegowi możemy intensywnie nawilżyć skórę i doskonale przygotować ją do wyjścia na plażę. Ostatnim etapem naszego dnia w SPA powinno być zadbanie o dłonie i stopy. Dobrze jest wykonać pedicure i manicure SPA, który dodatkowo, w stosunku do tradycyjnej usługi pedicure czy manicure, zawiera peeling oraz masaż wykonany na preparacie nawilżającym.
Propozycja ART SPA Zamku Topacz to intensywnie nawilżający okład z kwiatami i kozim mlekiem
Zamek Topacz położony jest jedynie 20 minut od centrum Wrocławia i międzynarodowego lotniska Copernicus, 2 km od autostrady A4 i obwodnicy miasta, w miejscowości Ślęza.

16007341921600734192
16007341921600734192

O Zamku Topacz
Zamek Topacz to jeden z niewielu historycznych obiektów zamkowych na Dolnym Śląsku, który został zaadaptowany na czterogwiazdkowy hotel z pełnym zapleczem konferencyjno-eventowym. Hotel posiada 64 eleganckie pokoje, 5 sal konferencyjnych i bankietowych oraz dwie restauracje. Otacza go 50- hektarowy teren, oferujący mnóstwo atrakcji rekreacyjnych i sportowych, na którym znajduje się także Muzeum Motoryzacji.

W marcu 2016 roku uruchomiony został najważniejszy element kompleksu hotelowego – Zamku Topacz, w znajduje się wykwintna restauracja, prowadzona  przez doświadczonych szefów kuchni. Obiekt posiada nowocześnie urządzone pokoje spełniające najwyższe kryteria oraz salę konferencyjną z kominkiem i indywidualnym tarasem. W podziemiach zamku znajduje się także butikowe SPA i strefa Wellness, a także zewnętrze jacuzzi z kominkiem.

Zamek położony jest jedynie 20 minut od centrum Wrocławia i międzynarodowego lotniska Copernicus, 2 km od autostrady A4 i obwodnicy miasta w miejscowości Ślęza.
informacja prasowa

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Oczyszczanie organizmu z dietą(...)
    Egzotyczne wakacje w kraju(...) »»