30 maja, 2016


Sezon na Witalną Wioskę ® SPA rozpoczęty

Chcesz przeszkolić pracowników w pięknych okolicznościach przyrody? Zaproponować klientom relaks w SPA na świeżym powietrzu?  Poczuć prawdziwie holistyczną atmosferę podczas weekendowego wypadu? W Manor House SPA to możliwe.Pogoda sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, a Manor House SPA kusi rekreacją w jedynej w swoim rodzaju Witalnej Wiosce® SPA w otoczeniu przepięknego, zabytkowego parku. Niezapomniane przeżycia niosą słowiańskie rytuały zdrowia, które wykorzystują harmonijne połączenie energii czterech żywiołów: ognia, powietrza, wody i ziemi. W skład Wioski Witalnej ® SPA wchodzi 8 drewnianych chat: ruska bania, sauna fińska, dwie chaty z beczką polską, sauna świetlna na podczerwień oraz chaty grillowa, barmana i gospodarza z wygodną szatnią. W wiosce można skorzystać m.in. ze ścieżki świetlno – powietrznej na świeżym powietrzu, masaży wykonywanych stopami przez terapeutów, pryszniców wrażeń pod chmurką, japońskiej balii z zimną wodą oraz z biesiadnych stołów przy płonącym ognisku.

Niniejszym rozpoczynamy sezon na Ciepłe Weekendy z Witalną Wioską ® SPA.
Zapraszamy wszystkich hotelowych gości na dwugodzinną odnowę biologiczną w każdy weekend od  11 czerwca do 24 września 2016 roku. Dla zorganizowanych grup dostępne są indywidualnie ustalane terminy.

Kompleks hotelowy Manor House SPA doskonale łączy spotkania biznesowe z wypoczynkiem w holistycznym i energetycznym SPA. Godne polecenia są seanse w płótnach w Łaźniach Rzymskich z ceremoniami saunowymi i rytualnymi kąpielami oraz bardzo modne ostatnio - nocne saunowanie. Masaż „dźwiękiem” podczas koncertów na gongi i misy tybetańskie pozwala wyciszyć się i rozładować stres po intensywnych spotkaniach. Z szerokiego wachlarza propozycji dla grup warto wymienić także degustacje miodów pitnych w przypałacowych piwnicach, poszukiwanie skarbu, czy też grupowe zajęcia jeździectwa dla początkujących i zaawansowanych na dobrze przygotowanych koniach z własnej stadniny. Wszyscy ceniący aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu mogą też skorzystać z golfa wodnego, porannych ćwiczeń runicznych, a także uczestniczyć w rytuale chodzenia boso po rozżarzonych węglach. Próba ognia, zwana inaczej „firewalking” – pomaga w przekraczaniu własnych słabości, sprzyja odnalezieniu wewnętrznej siły i motywacji do działania. To także doskonały pomysł na integrację.

Manor House SPA jest hotelem dla dorosłych, przyjaznym weganom i alergikom. To także najlepsze holistyczne SPA w Polsce, gdzie powstała unikatowa Akademia Holistyczna „Alchemia Zdrowia”. Jej innowacyjny program odmładzający, który opiera się o wyłącznie naturalne terapie, wykorzystuje siłę organizmu do regeneracji i samoleczenia. Urokliwy kompleks hotelowy w Chlewiskach otacza rozległy park z niezwykłymi pomnikami przyrody i energetycznym Ogrodem Medytacji, który kryje Kamienny Krąg Mocy, Piramidę Horusa i Ogród Zen. Dziś dawna rezydencja Odrowążów z historią sięgającą XII w. i odczuwalną na każdym kroku holistyczną aurą jest idealnym miejscem na wypoczynek i błogi relaks. Wyjątkowa atmosfera tego klimatycznego hotelu, sprawia, że spotkania w Manor House SPA sprzyjają przywróceniu harmonii i wewnętrznej równowagi.
1620502038 1620502038
1620502038

Manor House Spa – tu historia łączy się z luksusem i energią
Kompleks pałacowo-parkowy Manor House Spa w Chlewiskach z pięciogwiazdkowym Pałacem Odrowążów, klimatycznym czterogwiazdkowym hotelem w zabytkowej Stajni Platera i Termach Zamkowych to enklawa spokoju i dobrej energii. W stylowych wnętrzach można zaznać prawdziwie królewskich snów, a urzekające piękno natury i ponadczasowa elegancja arystokratycznych tradycji sprawiają, że czas tu zwalnia. Hotel Manor House SPA to urokliwe miejsce dla duszy, ciała i umysłu. Można skorzystać z energetycznych i holistycznych zabiegów w Studiu Odnowy, zrelaksować się w Łaźniach Rzymskich oraz zanurzyć w pierwszym w Polsce bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera. Wspaniałym dopełnieniem luksusowego wypoczynku są wyśmienite dania kuchni polskiej. Obiekt jest przyjazny dorosłym, weganom i alergikom. Pałac Odrowążów w Chlewiskach to jedna najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce, która zapisała się złotymi zgłoskami w historii narodu. Św. Jacek Odrowąż, właściciel Chlewisk w XII w. jako jedyny Polak jest wyróżniony posągiem na placu przed Katedrą św. Piotra w Rzymie. Kompleks otoczony jest zabytkowym parkiem z 300-letnim starodrzewem i pomnikami przyrody, Kamiennym Kręgiem Mocy czy Witalną Wioską® SPA. Jest to także silne miejsce mocy o potwierdzonym promieniowaniu energetycznym do 30.000 jednostek w skali Bovisa.
Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** 
www.manorhouse.pl
informacja prasowa

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« GLOBALL WELLNESS DAY w Poziom(...)
    IV KONFERENCJA KLUBU BIZNESU B(...) »»