15 marca, 2016


Rodzinne Wakacje w Mazowsze Medi SPA

Zimowe szaleństwo już za nami, czas pomyśleć o zbliżającym się lecie i zaplanować wymarzony wypoczynek dla siebie oraz bliskich. Warto wybrać miejsce, które spełni oczekiwania całej rodziny.
Takim miejscem niewątpliwie jest Mazowsze Medi SPA w Ustroniu oferujące pobyty wakacyjne zarówno dla dorosłych jak i tych najmłodszych. Piękna lokalizacja sprawi, ze każdy poczuje się tutaj zrelaksowany i odprężony.Jedną z największych atrakcji jest nowoczesny basen kryty , w którym została zastosowana innowacyjna technologia oczyszczania wody – metodą Grandera wraz z jonami srebra oraz miedzi. To połączenie sprawia, ze woda jest krystalicznie czysta, delikatna, miękka i dotleniona, co daje poczucie wyjątkowego komfortu podczas kąpieli.
Poza basenem Strefa Aqua dysponuje trzema rodzajami jacuzzi w tym jacuzzi Virginia- KĄPIEL W BIAŁYCH JONACH - nowe podejście do odmładzania ciała. Latem warto też skorzystać z jacuzzi zewnętrznego usytuowanego na tarasie z niezapomnianym widokiem na góry. Do dyspozycji Gości również trzy rodzaje sauny oraz Grota Solna.
Na najmłodszych czeka nie tylko basen, ale i kącik zabaw dla dzieci. W okolicy także znajdują się liczne atrakcje dla całej rodziny, m.in. Leśny Park Niespodzianek, Górski Park Równica, Wyciąg krzesełkowy na Czantorię i wiele innych.
Pakiet wakacyjny obejmuje 7 lub 14 noclegów z różnymi opcjami wyżywienia. Pobyt Gości uświetnią liczne atrakcje. W ramach aktywności ruchowej proponowany jest spacer z instruktorem Nordic Walking po urokliwej okolicy oraz zajęcia fitness w formie zabawy tanecznej. W cenie pakietu można skorzystać z wejścia na tor saneczkowy w Górskim Parku Równica.
Ognisko z regionalnym menu przy akompaniamencie Kapeli Góralskiej wprowadzi w prawdziwy góralski klimat.
Wielbiciele relaksu w strefie SPA mogą skorzystać z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych i masaży.
1620499609
Przyjedź i sprawdź nas. Aktualna oferta: http://www.mazowszemedispa.com/promocje/rodzinne-wakacje1

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Międzynarodowe Targi Esthetic (...)
    Saunowanie nocną porą? – pomys(...) »»