31 marca, 2020


Relaks według Sielsko Anielsko Wellness & SPA: sauna o zapachu pieczonego chleba, zabiegi dla par i autorskie kosmetyki inspirowane naturą

Sielsko Anielsko Wellness & SPA jest częścią położonego w Białce Tatrzańskiej Hotelu Bania**** Thermal & Ski. To miejsce stworzone do odpoczynku i regeneracji zarówno ciała, jak i ducha.  Na gości czekają tutaj m.in. luksusowe zabiegi z wykorzystaniem naturalnych produktów, rzadko spotykane rodzaje saun i niepowtarzalna atmosfera.
Strefa Sielsko, czyli wellness na pierwszym miejscu

Saunarium to w Hotelu Bania miejsce odpoczynku od codzienności, ale też źródło zdrowia i energii. Unikatowa w skali Polski sauna chlebowa przyciąga gości kojącym zapachem piekących się w tradycyjnym piecu bochenków na naturalnym zakwasie. Enzymy, które uwalniają się w tym procesie, mają łagodzący wpływ na nasze zmysły, a także pobudzają procesy przemiany materii. Zwieńczeniem każdego seansu jest degustacja chleba według receptury hotelowych szefów kuchni. Z kolei zapach lasu, unoszący się w saunie jodłowej, wyzwala poczucie integralności z podhalańską przyrodą. Świeże gałązki jodły pod wpływem temperatury uwalniają olejki eteryczne, a ich wdychanie łagodzi zmysły i stanowi delikatną kurację dla dróg oddechowych. Rozluźnienie mięśni, oczyszczenie organizmu i korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy uzyskamy w parowej saunie kamiennej.  Tradycyjna sauna fińska o najwyższej temperaturze powietrza to z kolei propozycja dla osób stawiających na pozbycie się toksyn, i walkę ze zmęczeniem.  W Sielsko Anielsko Wellness & SPA wizyta w saunie może być jedynie wstępem do dalszego odpoczynku. Pokój relaksu z wygodnymi leżakami, basenem z chłodną wodą i masażami wodnymi sprzyja medytacji i wyciszeniu.

Strefa Anielsko z luksusowymi zabiegami, także dla par
W tej części SPA znajduje się 7 gabinetów zabiegowych, w których kadra ekspertów dla o dobre samopoczucie i kondycję fizyczną gości. Wśród wielu propozycji dostępne są m.in. zabiegi na całe ciało, pielęgnacja twarzy, masaże, usługi fryzjerskie oraz zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn i najmłodszych. Coraz większą popularnością cieszy się także oferta dla par, która łączą w sobie relaks i wspólne spędzanie czasu. Czas przed i po zabiegach wielu gości spędza w ogólnodostępnej czytelni, w której można zaszyć się z ulubioną lekturą. Zgromadzone tutaj zbiory ciągle rosną, a liczba propozycji jest na tyle duża, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Autorska linia naturalnych kosmetyków: Dotyk Anioła
Seria kosmetyków Dotyk Anioła przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn, a kompozycje oparte o składniki naturalnego pochodzenia dedykowane są zarówno skórze normalnej, jak i problematycznej. Autorką koncepcji własnej serii produktów była właścicielka Sielsko Anielsko Wellness & SPA, dr Katarzyna Dziubasik. Dzięki fachowej wiedzy i chemicznemu wykształceniu mogła ona samodzielnie czuwać nad doborem składu, zapachu i produkcją. W kolekcji Dotyk Anioła znajdziemy 4 produkty o orzeźwiającym, cytrusowym zapachu:  żel pod prysznic, peeling solny i eliksir do ciała oraz olejek do pielęgnacji i kąpieli.  Lista składników każdego z tych produktów jest krótka i naturalna. Znajdziemy na niej m.in. lanolinę i wyciąg z maku oraz oleje z awokado czy makadamia. Kosmetyki z serii Dotyk Anioła dostępne są w Sielsko Anielsko Wellness & SPA oraz we wszystkich pokojach Hotelu Bania**** Thermal & Ski.

Kontakt:
www.hotelbania.pl, rezerwacja@hotelbania.pl
https://www.facebook.com/sielskoanielskoSPA/
https://hotelbania.pl/spa-wellness/strefa-anielsko?utm_source=spa-info&utm_medium=article&utm_campaign=bcc

159698239915969823991596982399159698239915969823991596982399159698239915969823991596982399

 

Napisz komentarz

autor*
e-mail*
www
opinia*
wynik dodawania*
6 i 7
 

*) pola wymagane
 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« WZMOCNIJ ODPORNOŚĆ Mazowsze Me(...)
    Powrót do słowiańskich korzeni(...) »»