19 września, 2011


Regeneris + Mesoline Roller = podwójna odnowa skóry

Aż dwie trzecie Polek chciałoby poprawić wygląd i kondycję swojej skóry wynika z badań pracowni TNS OBOP. To z myślą o nich powstał unikatowy zabieg ekspresowo regenerujący skórę. "Podwójna odnowa" to nowy super-zabieg, który łączy w sobie dwie sprawdzone metody stosowane dotąd oddzielnie.
"Podwójna odnowa" to autorski zabieg opracowany przez lekarzy z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm. Jego siła tkwi w połączeniu dwóch leczniczych metod, dotąd stosowanych zwykle osobno, które niezwykle skutecznie przywracają młodość skórze. - W duecie siła - przekonuje dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm, które jako jedno z pierwszych w Polsce wprowadza ten innowacyjny zabieg. - Głęboka regeneracja skóry, także na poziomie komórkowym, jest możliwa dzięki połączeniu techniki Mesoline Roller z naprawczą mocą preparatu Regeneris. Obie metody wspierają się wzajemnie i potęgują efekt zabiegu - wyjaśnia.

Zabieg przebiega dwuetapowo i korzysta z największych zalet dwóch sprawdzonych i cenionych metod. - Pierwszy etap to mikro nakłuwanie za pomocą Rollera. Ten specjalny wałek został pokryty ponad 500 bardzo cienkimi igłami. "Wałkowanie" nim skóry skutecznie pobudza produkcję kolagenu i elastyny - mówi dr Agnieszka Bliżanowska. Roller stanowi ciekawą i coraz popularniejszą alternatywę dla zabiegów tradycyjnej mezoterapii. Takie mechaniczne pobudzanie fibroblastów do pracy poprawia napięcie i gęstość skóry. Po użyciu Rollera pojawiają się na skórze mikro nakłucia, czyli tysiące kanalików powstałych na skutek, rolowania". - To umożliwia głębokie wnikanie substancji aktywnych z preparatów aplikowanych na skórę w drugim etapie zabiegu - dodaje. I tu właśnie wkracza Regeneris. Zalety komórek macierzystych od lat wykorzystuje się z powodzeniem w medycynie, ostatnio także estetycznej. Regeneris to coś w rodzaju osobistego eliksiru młodości. - To preparat na bazie osocza bogato płytkowego, uzyskiwany z krwi pacjenta. Zawiera aktywne czynniki wzrostu, które intensywnie pobudzają komórki do samo odbudowy. To bezcenne w procesie regeneracji skóry - wyjaśnia dr Agnieszka Bliżanowska. Regeneris jest właśnie tym preparatem, który powoduje wzmocnienie efektu w tym całkowicie nowatorskim podejściu do terapii odmładzania. Najnowszy zabieg jest dedykowany wszystkim, którzy poszukują naturalnych metod poprawy kondycji skóry. Podwójna odnowa" została stworzona z myślą o głębokiej regeneracji skóry, poprzez intensywną stymulację produkcji jej najważniejszych składników - elastyny i kolagenu. - Zabieg pozwala odzyskać młodzieńczą witalność skóry, a także skutecznie wygładzić zmarszczki. Rewitalizacja, ujednolicenie kolorytu, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości - to wszystko jest teraz możliwe szybko i komfortowo - podkreśla ekspert z WellDerm. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale by w pełni wykorzystać jego możliwości zaleca się serię kilku takich zabiegów.

 

Napisz komentarz

autor*
e-mail*
www
opinia*
wynik dodawania*
4 i 1
 

*) pola wymagane
 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Immortelle - kwiat skrywający (...)
    Kasztanoterapia w Dosłońcu(...) »»