02 października, 2020


Prestiżowe sale VIP, opieka ekspertów i SPA na wyciągnięcie ręki. Zorganizuj luksusowe spotkanie biznesowe w Centrum Konferencyjnym Bania.

Kameralne obrady członków zarządu czy elegancki bankiet dla kilkuset osób - w Centrum Konferencyjnym Bania wszystkim kontrahentom biznesowym oferuje się najwyższy poziom usług. Doświadczeni eksperci zadbają o sprawny przebieg wydarzenia i odpowiednią oprawę, a znajdujące się na terenie Resortu Bania stok, SPA i Terma zapewnią uczestnikom relaks i integrację.

Resort położony jest w Białce Tatrzańskiej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości na Podhalu. Na jego ofertę składają się Hotel Bania**** Thermal & Ski z kilkoma restauracjami i strefą SPA, Terma Bania oraz ośrodek narciarski. Całość uzupełnia działające od grudnia Centrum Konferencyjne Bania, zlokalizowane w nowym skrzydle hotelu.

Oferta dla wydarzeń na większą i mniejszą skalę

Część konferencyjno-biznesowa o powierzchni 3,5 tys. m2 może pomieścić nawet do 1000 osób. Pozwala to na organizację profesjonalnych konferencji, targów, bankietów czy szkoleń na jednej, otwartej przestrzeni. Dzięki zastosowanym w Centrum nowoczesnym rozwiązaniom podziału przestrzeni możemy wydzielić z niej nawet 14 mniejszych sal, dostosowując miejsce do indywidualnych potrzeb klienta. Elegancki i nowoczesny wystrój Centrum utrzymany w góralskim klimacie wprawia w dobry nastrój, a organizowanym tu wydarzeniom dodaje renomy. Nowoczesne rozwiązania multimedialno-techniczne, jak profesjonalna scena czy amfiteatralna trybuna zapewniają sprawny i efektowny przebieg eventu.

Dodatkowo znajdziemy tutaj także cztery mniejsze, prestiżowe sale VIP. Sprawdzą się one do przeprowadzenia kameralnych obrad, szkoleń czy prezentacji. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesne rozwiązania multimedialne, klimatyzację, zaciemnienie, nagłośnienie oraz bufet. Posiadają także indywidualne zaplecze sanitarne oraz w większości – wyjście na taras zewnętrzny. Negocjacjom przy filiżance kawy sprzyja także widokowa kawiarnia Na Szczycie, zlokalizowana na najwyższym piętrze budynku.

Relaks dla ciała i zmysłów w Sielsko Anielsko Wellness & SPA

Wszyscy klienci biznesowi Centrum Konferencyjnego Bania otrzymują nielimitowany dostęp do Termy Bania, w której czekają na nich m.in. zewnętrzne baseny z barem wodnym i jacuzzi.
Relaks na najwyższym poziomie zapewnia także Sielsko Anielsko Wellness & SPA. Jego wizytówką jest unikatowa w skali Polski sauna chlebowa, która zaprasza gości kojącym zapachem piekących się w tradycyjnym piecu bochenków na naturalnym zakwasie. Z kolei w pachnącej lasem saunie jodłowej, świeże gałązki jodły uwalniają olejki eteryczne o leczniczym wpływie na nasze drogi oddechowe. Znajdziemy tutaj także parową saunę kamienną, tradycyjną saunę fińską oraz pokój relaksu, a w nim chłodzący basen i masaże wodne. Cześć gabinetowa SPA obejmuje 7 pokoi zabiegowych, w których doświadczeni eksperci proponują  m.in. pielęgnację twarzy i całego ciała oraz masaże.

Zwolennicy aktywnego wypoczynku z pewnością docenią znajdujący się na terenie Resortu stok narciarski oraz liczący kilkadziesiąt propozycji katalog rozrywkowo-integracyjnych. Wśród z nich znajdują się m.in. różne formy wycieczek górskich, wyprawy wędkarskie, rafting, a nawet skoki tandemowe.

Kontakt dla biznesu:
www.hotelbania.pl
+48 18 261 24 81
biznes@hotelbania.pl

163899122816389912281638991228163899122816389912281638991228163899122816389912281638991228

 

Napisz komentarz

autor*
e-mail*
www
opinia*
wynik dodawania*
10 i 2
 

*) pola wymagane
 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Woda Grandera – bezpieczne roz(...)
    Wszystkie kolory jesieni w SPA(...) »»