18 grudnia, 2018


Premiere Classe laureatem prestiżowej nagrody konkursu Profit Hotels Awards

Hotel Premiere Classe laureatem prestiżowej nagrody ósmego konkursu Profit Hotels Awards

Warszawski hotel Premiere Classe został laureatem głównej nagrody w kategorii hoteli 1 i 2-gwiazdkowych ósmego konkursu dla najlepszych obiektów hotelowych i noclegowych w Polsce — Profit Hotel Awards.Podczas tegorocznej edycji wyłoniono 16 zwycięzców w 13 kategoriach, wśród których znalazła marka Louvre Hotels Group.

- Jesteśmy dumni z pracowników Premiere Classe w Warszawie, ponieważ codziennie pozwalają nam utrzymać wysoki standard obsługi naszej placówki i to dzięki ich pracy otrzymaliśmy tak prestiżową nagrodę — przekazała Danuta Marcinkowska, Marketing & PR Coordinator polskiego oddziału Louvre Hotels Group. - Codziennie dbamy o to, aby hotele grupy LHG spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów – naszych codziennych jurorów, dzięki którym wygrywamy czas i uznanie naszych gości – dodała Marcinkowska.

Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, organizator konkursu Profit Hotels Awards, już od trzynastu lat przyznaje prestiżową nagrodę dla najlepszych hoteli na polskim rynku. Jury, składające się z najwybitniejszych profesjonalistów i praktyków rynku, a także liderów opinii w branży przyznaje wyróżnienia i nagrody tylko tym hotelom, które spełniają najwyższe kryteria. To osoby, których głos kształtuje teraźniejszość i przyszłość rynku hotelarskiego w naszym kraju. Tym samym każdy obiekt jest dokładnie oceniany przez najlepszych specjalistów w branży, którzy doskonale wiedzą, czego oczekują od hotelu goście. Cieszy nas to tym bardziej, bo zwycięski hotel Premier Classe Warszawa miał mocną konkurencję, a specjaliści docenili właśnie obiekt należący do grupy Louvre Hotel Group.


Louvre Hotel Group jest znaczącym graczem na globalnym rynku hotelowym, z portfolio, które obejmuje obecnie ponad 2600 hoteli w 54 krajach.
Posiada pełną gamę hoteli od 1 do 5 gwiazdek, z historycznymi markami Louvre Hotels Group (Première Classe, Kyriad, Kyriad Direct, Campanile, Tulip Inn, Golden Tulip, Royal Tulip), 5 markami sieci Sarovar w Indiach, francuską grupą Hôtels & Préférence oraz chińską marką Metropolo.
Louvre Hotels Group jest spółką zależną Jin Jiang International Holdings Co., Ltd., piątej co do wielkości grupy hotelowej na świecie.

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Sylwester w Augustów Medical S(...)
    Savoir-vivre w SPA(...) »»