25 czerwca, 2018


Polska-Japonia – ostatni mecz w fazie grupowej przyniesie emocje w Szczecinie

Po dwóch występach Polski na Mundialu, przegranym meczu z Senegalem i przegranym spotkaniu z Kolumbią, przyszedł czas na podjęcie Japonii! Już 28 czerwca kibice w całej Polsce trzymają kciuki za kolejny sukces polskiej drużyny. Na fanów sportu w Szczecinie czeka gratka – mistrzowska atmosfera w Sport Zone i spotkanie z gwiazdą sportu!Już w najbliższy czwartek w Szczecinie będzie można poczuć się jak na stadionie – sportowe emocje ogarną Sport Zone w hotelu Campanile. A wśród kibiców będzie można spotkać lekkoatletkę, trzykrotną medalistkę Mistrzostw Świata – Monikę Pyrek.

- Jestem pewna, że w spotkaniu z Japonią nasi piłkarze dadzą z siebie wszystko. Każdy sportowiec zawsze pragnie zwycięstwa, niezależnie od stawki spotkania - komentuje Monika Pyrek. -  Cieszę się, że będą mogła obejrzeć to spotkanie z innymi kibicami w centrum Szczecina w specjalnie przygotowanej Sport Zone, przy dobrym jedzeniu i we wspaniałej atmosferze - dodaje mistrzyni.

Wyjątkowe promocyjne menu zaspokoi nawet najbardziej wymagających koneserów piłkarskich przekąsek. Przyjdź i sprawdź, czy podołasz naszym zestawom Campaburgera czy specjalnie przygotowanej Desce Szefa. Oczywiście do każdego zestawu dokładamy kufel idealnie schłodzonego piwa. Jeżeli uważasz, że jedno to za mało, kup dwa, a małe trzecie dostaniesz gratis!

Dodatkowo relację ze Sport Zone przeprowadzi sportowe radio internetowe Weszło FM!

Zaczynamy 28 czerwca o godz. 15:45 w Sport Zone w hotelu Campanile Szczecin (ul. Wyszyńskiego 30), a już o 16:00 rozpocznie się transmisja meczu Polska-Japonia.

Wstęp do Sport Zone jest bezpłatny!

1550340014

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Polskie Centrum Biowitalności (...)
    Mecz Polska-Kolumbia w bydgosk(...) »»