27 lutego, 2019


Pałac i Folwark Łochów Centrum Konferencyjno- Wypoczynkowe

Łączymy sprzeczności – tradycja i nowoczesność w SPA


Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia? Sposobu na pozbycie się stresu i przywrócenie energii oraz sił witalnych?
Zapraszamy do SPA & WELLNESS w Pałacu i Folwarku Łochów.

Położony w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego nad rzeką Liwiec, tylko 70 km od Warszawy, Pałac i Folwark Łochów to kompleks konferencyjno-wypoczynkowy stworzony dla biznesu, rodzin z dziećmi oraz Gości indywidualnych. Pałac został odbudowany i odrestaurowany w latach 2005-2008, a Folwark – nowa część noclegowa – swoją nazwą oraz formą zabudowań nawiązuje do historycznych obiektów, znajdujących się na tym terenie. Jest to kompleks w pełni nowoczesny, ponieważ nie zachowały się żadne elementy oryginalnej architektury. Obiekt może jednocześnie pomieścić ponad 650 Gości. Tu tradycja przeplata się z nowoczesnością – w otoczeniu historii i zabytkowych murów oferujemy całą gamę atrakcji i propozycji spędzenia wolnego czasu w obiekcie oraz w okolicy.
Z myślą o relaksie i aktywnym wypoczynku w kompleksie zaprojektowano kryty basen, sauny (łaźnia parowa, sauna fińska, sanarium) kręgielnię oraz salę sportową. W Strefie Wellness znajduje się również jacuzzi oraz kryty brodzik dla najmłodszych.
W zaciszu 7 gabinetów SPA, przy nastrojowej muzyce i delikatnym zapachu olejków eterycznych nasz personel wykonuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne, rytuały, masaże klasyczne i orientalne zapewniające odnowę ciała i duszy zgodnie z ideą Wellness. Kuracje przyszłości to zabiegi z zastosowaniem peelingów chemicznych, ultradźwięków, peelingu kawitacyjnego oraz kosmetyków XXI-wieku marki YONELLE oraz Organique. Po zabiegach Goście wypoczywają w strefie relaksu, przy kominku, w blasku świec, podziwiając malownicze piękno Doliny Liwca. Rozległe tereny zielone wokół Folwarku ze stawem i z dostępem do rzeki sprzyjają aktywnym formom rekreacji i uprawianiu wszelkiego rodzaju dyscyplin sportowych dla dzieci i dorosłych.1593953594 1593953594 1593953594 1593953594 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« DIAMENTOWY KREM MŁODOŚCI Nº5 N(...)
    Wanna Duo Ofuro - nowość Manor(...) »»