12 października, 2017


Ośrodek ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA LAUREATEM IX edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie 2017

Zalesie Mazury Active SPA od ośmiu  lat z wielkim powodzeniem bierze udział w konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie. Przez te wszystkie lata Zalesie Mazury poddaje się ocenie audytorów i internautów, czego efektem jest coroczny certyfikat potwierdzający spełnianie standardów wyznaczonych przez kapitułę konkursową.
W tym roku Zalesie Mazury Active SPA  otrzymało:

 •     po raz szósty  Zalesie Mazury Active SPA najwyższą liczbę słoneczek (5) zdobywając tym samym 100% punktów.
 •     po raz czwarty  statuetkę dla Najlepszego ośrodka wypoczynkowego dla rodziny w Polsce

Certyfikaty otrzymało 45 obiektów hotelowych a 5 słoneczek otrzymały tylko 23 obiekty w całej Polsce - wśród nich właśnie Zalesie Mazury Active Spa.
Podczas Gali członkowie kapituły wręczyli również 7 specjalnych dyplomów uznania tym obiektom, które wykazały się wyjątkowymi działaniami. W tym wąskim gronie wybrańców znalazło się również Zalesie Mazury! To już trzeci taki dyplom, który Zalesie otrzymało. W uzasadnieniu członka kapituły Pani Moniki Borzdyńskiej czytamy "Jeżeli poszukujecie miejsca w którym potrzeby małego człowieka stają się nadrzędne, a potrzeby relaksacyjne rodzica do spełnienia to polecam Zalesie Mazury Active Spa".

Jak wspominają właściciele ośrodka "Nieustannie analizujemy potrzeby naszych gości i pracujemy nad rozwojem naszego obiektu. Nasze ambicje przekraczają konkursowe normy - regularnie oddajemy do użytku nowe atrakcje dzięki czemu wiele Rodzin wraca do nas już od  10 lat, czyli od początku naszych działań".

Warto zaznaczyć, że z regionu Warmii i Mazur oprócz Zalesia tylko dwa obiekty otrzymały 100% punktów uhonorowanych statuetką a Dyplom uznania Zalesie Mazury Active Spa otrzymało jako jedyny obiekt w regionie.

www.zalesiemazury.pl

 

Komentarze

  Brak komentarzy do tego wpisu.
   

  Następny / poprzedni artykuł

     «« Rodzinne Boże Narodzenie na Ma(...)
  Jak wprowadzić organizm w zdro(...) »»