22 lipca, 2009


Oriflame - Stymulujący balsam do nóg

14

Z myślą o problemie ciężkich, obolałych nóg, naukowcy Oriflame stworzyli nowy, Stymulujący balsam do nóg i stóp. Wzbogacony w naturalne składniki kosmetyk zapewnia najwyższym poziom pielęgnacji w stylu Spa&Wellness.

 

W okresie letnim zarówno nasze nogi jak i stopy, narażone są na nieprzyjemne, a często nawet bolesne opuchnięcia i uczucie ciężkości.

Z myślą o przeciwdziałaniu, a także usunięciu powyższego problemu, szwedzka marka Oriflame stworzyła Stymulujący balsam do nóg.

 

Stymulujący balsam do nóg zawiera m.in.:

- miętę,

(zapewnia uczucie chłodu i komfortu)

- olejek cytrynowy,

(orzeźwia, dodaje energii)

- ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego

(poprawia krążenie krwi, oraz łagodzi uczucie ciężkości nóg)

 

Zawartość powyższych składników pobudza krążenie krwi w nogach przywracając tym samym uczucie lekkości i świeżości.

Balsam bardzo szybko się wchłania, przynosi natychmiastowe ukojenie zmęczonym nogom.

 

Stymulujący balsam idealnie nadaje się do pielęgnacji zmęczonych upałem stóp, uwalnia je od uczucia ciężkości, przywraca uczucie witalności oraz świeżości.

 

Pojemność: 100 ml

Cena: 19,90 zł

 

www.oriflame.pl

 

Napisz komentarz

autor*
e-mail*
www
opinia*
wynik dodawania*
3 i 10
 

*) pola wymagane
 

Komentarze

  • Nati (23 lipca, 2009)
    Żelik wspaniała sprawa. OD razu pozwala nóżkom odżyć :D
 

Następny / poprzedni artykuł

   «« Conrad Hotel & SPA(...)
Miss Fala 2009(...) »»