16 sierpnia, 2016


Oczyszczanie organizmu z dietą wg idei dr Ewy Dąbrowskiej w Mazowsze Medi SPA

W dzisiejszych czasach każdy z nas narażony jest na tzw. choroby cywilizacyjne czyli globalnie i powszechnie występujące schorzenia. W walce z nimi ważne jest nie tylko leczenie, ale i profilaktyka.  Taką możliwość dają turnusy profilaktyczno- lecznicze z dietą warzywno-owocową wg idei Dr Ewy Dąbrowskiej- organizowane przez Mazowsze Medi SPA w Ustroniu.


Tygodniowy lub dwutygodniowy pakiet, który jest połączeniem diety z aktywnością fizyczną pomoże w osiągnięciu celów takich jak: utrata zbędnych kilogramów, oczyszczenie organizmu z toksyn, wzrost energii, poprawa koncentracji, zdrowy i młody wygląd, a co za tym idzie ogólna poprawa samopoczucia.
Dieta owocowo - warzywna wykorzystywana jest jako skuteczna metoda profilaktyki i leczenia wielu chorób. Jej celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie jego równowagi wewnętrznej. Ponadto służy zwiększeniu energii, poprawie snu, pamięci i koncentracji, zwiększa odporność na infekcje .
Funkcjonuje jako kuracja okresowa, stosowana może być od kilku dni do kilku  tygodni, w zależności od potrzeb. Jest skuteczna we wspomaganiu leczenia chorób  takich jak: otyłość, nadwaga, miażdżyca, nadciśnienie, cukrzyca, wysoki  cholesterol, astma, alergie pokarmowe i skórne, zaparcia.
Dieta warzywno-owocowa jest formą głodówki leczniczej. Jak sama nazwa wskazuje opiera się na warzywach i owocach, które można spożywać na surowo, w postaci surówek, zup warzywnych, duszonych i pieczonych warzyw. Uzupełniana jest napojami na bazie warzyw, owoców i ziół oraz wodą. Każdego dnia w czasie trzech posiłków dostarczamy naszemu organizmowi maksymalnie do 800 kalorii. Dieta zawiera dużą ilość witamin, aktywnych enzymów, mikroelementów oraz błonnika.
W ramach pakietu organizowanego w Mazowsze Medi SPA oferujemy wyjątkowe atrakcje, takie jak: nowoczesną Strefa Aqua z krytym basenem, grotą solną, jacuzzi wewnętrznym oraz zewnętrznym sauną i łaźnią parową, szeroką gamę zabiegów kosmetycznych, masaży oraz innowacyjne metody rehabilitacji.
1600736515
Najbliższy turnus już od 28 sierpnia
Serdecznie zapraszamy!!
Mazowsze Medi SPA
Ustroń
33 8577271
http://www.mazowszemedispa.com/dieta/dieta-warzywno-owocowa

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Dekpol buduje kompleks hotelow(...)
    SPA na wakacje – jakie zabiegi(...) »»