31 stycznia, 2020


NOWY Obiekt Terma „Słowacki” Resort Medical Spa

NOWY Obiekt Terma „Słowacki” Resort Medical Spa  to nowoczesny RESORT rehabilitacyjno- wypoczynkowy zlokalizowany w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Busko- Zdrój, słynącej z unikatowych złóż wód siarczkowych.

Resort do dyspozycji gości oddał – komfortowe  pokoje i apartamenty z balkonami lub tarasami. Pokoje z widokiem na Park Zdrojowy i Panoramę Buska Zdroju oraz  zapierający dech widok na Rezerwat Przyrody Owczary leżący na terenie Szanieckiego Parku Krajobrazowego.

Terma Słowacki Resort Medical Spa jest miejscem jedynym i niepowtarzalnym łączącym w sobie właściwości lecznicze Pierwszych w Polsce Siarczkowych Wód Termalnych z możliwością pełnego relaksu, wypoczynku, kompleksowej pielęgnacji i odnowy biologicznej.
W nowoczesnym Zakładzie Przyrodoleczniczym oraz Strefie Spa & Wellness znajdziecie Państwo gabinety balneoterapii, fizykoterapii, kinezyterapii, Kriokomorę, oddział Terapii Bólu, Studio Masażu oraz gabinety Terapii Manualnej i gabinety Kosmetyczne.

Strefa Basenów Termalno- Mineralnych:

Basen  termalno- mineralny (26 atrakcji wodnych) hydromasaże, bicze wodne, leżanki masujące dwa tory do pływania. Sauny: łaźnia parowa, biosauna, saunę fińską, Balie siarczkowe z Pierwszą w Polsce Termalną Wodą Siarczkową, Tężnia Solankowa, Basen zewnętrzny

TERMA "SŁOWACKI" RESORT MEDICAL SPA
ul. Grotta 35
28-100 Busko-Zdrój
+ 48 41 370 80 95
terma@slowacki.busko.pl
www.termaslowacki.pl

1600737163

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Manor House SPA bezsprzecznie (...)
    Moja Walentynko, zapraszam Cię(...) »»