05 stycznia, 2013


Nowe SPA w Rymanowie Zdroju

Szajna Natura SPA – to nowy obiekt, który w grudniu 2012 oddano do użytku w Rymanowie Zdroju w województwie podkarpackim. Jest to kameralny, butikowy obiekt z zapleczem rekreacyjnym i zabiegowym.
Szajna Natura SPA oferuje zarówno swoim gościom, jak i klientom z zewnątrz możliwość korzystania z kompleksu, na który składa się Zdrojowisko Aqua Park SPA oraz Centrum Naturalnej Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji „Rebecca”.
1634497063Na terenie Zdrojowiska znalazł się basen rehabilitacyjno-rekreacyjny o wymiarach 5,10 x 14,10 metrów, jacuzzi oraz brodzik dla najmłodszych. Można tu skorzystać z hydromasażu oraz różnorodnych atrakcji wodnych. Goście hotelowi w ramach pobytów SPA mogą korzystać ze strefy bezpłatnie, pozostali w cenie od 7,5 złotych za 1 godzinę (za osobę) (dzieci do lat 12) oraz 15 złotych (dorośli i młodzież).
Z kolei w Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji „Rebecca” można skorzystać z pokoi zabiegowych ze sprzętem rehabilitacyjnym oraz uatrakcyjniających ofertę gabinetów do kosmetyki twarzy, a także pielęgnacji dłoni i stóp. Zabiegi wykonywane w centrum to masaże lecznicze, terapia manualna, chiropraktyka, rehabilitacja indywidualna, a także zabiegi elektroterapii, okładów borowinowych i fango oraz balneoterapia.
W obiekcie można skorzystać z tematycznych pobytów – siedmio i czternastodniowych „Po zdrowie do Natura SPA”. W pakiecie tygodniowym znalazło się całodniowe wyżywienie, dwa masaże częściowe, dwa okłady borowinowe lub fango, 5 zabiegów do wyboru spośród ultradźwięków, laseroterapii, magnetoterapii lub krioterapii (po konsultacji z lekarzem), 7 wejść na salę fitness.
1634497063Pensjonat Szajna Natura SPA oferuje noclegi w trzynastu pokojach – jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych i apartamencie. Ten ostatniwyposażone jest w wannę z hydromasażem. Na terenie obiektu działają także restauracja, kawiarnia oraz drink bar. W menu znalazły się dania regionalne, dania kuchni polskiej, kuchnia europejska i śródziemnomorska. W kawiarni i drink barze można skosztować słodkich przekąsek, lodów oraz napoi i koktajli – te oferowane są również w strefie relaksacyjnej Zdrojowiska. W restauracyjnej strefie VIP można zorganizować kameralne negocjacje biznesowe lub mini-konferencje.
Budowa pensjonatu została częściowo sfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 1.1.
Rymanów Zdrój, w którym otwarto Szajna Natura SPA posiada status uzdrowiska od 1928 roku. W tutejszym uzdrowisku leczy się głównie choroby górnych i dolnych dróg oddechowych, choroby układu krążenia, choroby ortopedyczno-urazowe, reumatologiczne oraz neurologiczne, a także choroby nerek i dróg moczowych. Oferta uzdrowiskowa dotyczy również dzieci
W ramach leczenia wykonywane są zabiegi w postaci kuracji pitnych, inhalacji pneumatycznych i ultradźwiękowych, kąpieli mineralnych, kinezyterapię, zawijania borowinowe oraz inne zabiegi z zakresu fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii oraz termoterapii.
W rymanowskim Zakładzie Produkcji Wód „Celestynka” czerpie się między innymi wody ze źródeł leczniczych Tytus, Klaudia i Celestyna, których odkrycie datuje się na 1876 rok. RB
Więcej na: www.szajna-spa.pl


 

Napisz komentarz

autor*
e-mail*
www
opinia*
wynik dodawania*
4 i 8
 

*) pola wymagane
 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Noworoczne postanowienia(...)
    Rytuał Odysseey – NOWOŚĆ w Bal(...) »»