08 września, 2016


NOWA KOLEKCJA VENY UNIFORMY W SPORTOWEJ ODSŁONIE

Vena Uniformy po raz kolejny zaskakuje sesją zdjęciową swoich produktów. Tym razem najnowsza kolekcja została zaprezentowana… na boiskach sportowych.Czy można połączyć odzież kosmetyczną i medyczną ze sportem? Oczywiście. Dowodem na to jest najnowszy lookbook Veny z kolekcją na 2016/2017 rok. Fartuszki  i tuniki stały się głównym elementem stylizacji sportsmenek rozgrywających swoje najważniejsze mecze. Umiejscowienie uniformów w takiej konwencji jest jasne - tak jak odzież sportowa, tak i odzież kosmetyczna musi być wygodna, dopasowana, nie krępująca ruchów; musi także odznaczać się wysoką jakością. Producent uniformów stara się nas w ten sposób przekonać, że odzież Veny mogłaby równie dobrze sprawdzić się na boisku czy na bieżni, tak jak sprawdza się w salonie kosmetycznym lub spa.

1600733727

Sesja zdjęciowa odbyła się na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu, w słoneczny, letni dzień. Uniformy prezentuje m.in. bejsbolistka, która pojawia się w fartuszku kosmetycznym SPA 10, siatkarka w fiolecie SPA 3, rugbystka w kuszącym fartuszku fryzjerskim, czy tenisistki w tunikach SPA 9. W ten sposób Vena zaprezentowała trendy, które obowiązywać będą w modzie kosmetycznej w nadchodzących miesiącach.

Przede wszystkim pojawiają się nowe kolory, jak stylowy granat, delikatny, pudrowy róż i zdecydowany, głęboki fiolet. Ulubiona przez Klientki Veny sukienka kosmetyczna Vena Bianco dostępna będzie teraz w wersji granatowej, niezwykle eleganckiej, jako Vena Blu Marino.

Nowością jest także prezentowana przez tenisistkę biała, fantazyjna sukienka,  wiązana w pasie. Na absolutny hit zapowiada się tunika w kolorze delikatnego, pudrowego różu z białą lamówką. Nie znaczy to jednak, że w najnowszej kolekcji zabraknie nasyconych kolorów, z których Vena jest doskonale znana - od teraz tunika kosmetyczna SPA 9 dostępna będzie w kolorze amarantowym i turkusie. W najnowszej kolekcji pojawiają się również zupełnie nowe produkty - fartuszki fryzjerskie oraz fartuszki dla stylistek paznokci, które doskonale wkomponowały się w stylizacje cheerleaderki i skejterki.

Najnowsza kolekcja została zaplanowana tak, by zaspokoić wszystkie gusta. „Miłośniczki klasycznej elegancji zakochają się w ponadczasowych krojach uniformów,      a fanki orzeźwiających kolorów zachwycą się różnorodnością barw fartuszków. Wszystko po to, by czuć się Pięknie W Pracy - czyli zgodnie z filozofią naszej marki” - podsumowuje Magdalena Mieszała, właścicielka.

O firmie Vena Uniformy:
Vena Uniformy powstała w 2008 roku jako firma-córka istniejącej od 1998 roku firmy Vena - producenta tekstyliów oraz odzieży dla gastronomii i hotelarstwa. Vena Uniformy zajmuje się produkcją odzieży kosmetycznej oraz medycznej. Uniformy Veny produkowane są w Polsce, z najwyższej jakości materiałów, wyróżnia je oryginalny, dopasowany krój i szeroka gama kolorystyczna. Firma Vena jako pierwsza w branży zaczęła wykonywać profesjonalne, modowe sesje zdjęciowe swoich produktów, prezentując uniformy w sposób oryginalny i niestandardowy oraz jako pierwsza wprowadziła do produkcji fartuchów kosmetycznych żywe, nasycone kolory. Vena stworzyła koncepcję „Pięknej W Pracy”, bazującej na przekonaniu, że nawet w uniformie można czuć się modne i wygodnie. 
informacja prasowa

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Hotel B&B Łódź Centrum już otw(...)
    Dekpol buduje kompleks hotelow(...) »»