12 kwietnia, 2018


Novotel rusza z kampanią „Zgrupowanie Kibiców”. Studio meczowe Onetu z Michałem Polem w hotelu we Wrocławiu

To początek działań zaplanowanych do lipca tego roku, w ramach których Novotel (grupa AccorHotels) zorganizuje strefy kibica we wszystkich 23 hotelach w Europie Środkowo-Wschodniej. Marka współpracuje przy projekcie z portalem Onet.pl, kampanię zrealizuje Arskom Group.Akcja rusza w piątek, 23 marca, przy okazji towarzyskiego meczu Polska – Nigeria. W hotelu Novotel Wrocław Centrum powstanie studio meczowe Onetu (20 minut przed i po meczu), które poprowadzi Michał Pol, a jego gośćmi będą Maciej Szczęsny, były bramkarz reprezentacji Polski, dziennikarz Antoni Bugajski i Piotr Celeban, piłkarz Śląska Wrocław. Studio będzie transmitowane na żywo na stronach Onet.pl i PrzegladSportowy.pl, a także za pośrednictwem Facebooka Onet Sport.

- Zgodnie z filozofią „Live the Moment”, każda chwila spędzona w hotelach Novotel ma znaczenie. Wierzymy, że nasze strefy kibica będą propozycją numer jeden dla wszystkich fanów podczas tegorocznych mistrzostw. Chcemy, aby odwiedzali je nie tylko hotelowi goście, ale też lokalni mieszkańcy, by razem z nami dzielić sportowe emocje – podkreśla Marcin Szymański, Midscale Segment Manager for Eastern Europe w grupie AccorHotels.

W ramach współpracy branded contentowej powstaje portal www.zgrupowaniekibicow.pl, który będzie prowadzony we współpracy z redakcją sportową Onet.pl, by dostarczyć kibicom aktualności i ciekawostki o futbolu.

To pierwsze działania marki Novotel na polskim rynku związane z piłką nożną. W ramach kampanii marka zaprasza wszystkich do wspólnego przeżywania sportowych emocji, a podczas mistrzostw wprowadzi dedykowaną ofertę dla kibiców.
W Polsce pod marką Novotel funkcjonuje 13 hoteli w 8 miastach: Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.
 
Kampanię „Novotel – Zgrupowanie Kibiców” realizuje agencja Arskom Group.

1550338442
Informacja prasowa.

 

Napisz komentarz

autor*
e-mail*
www
opinia*
wynik dodawania*
4 i 5
 

*) pola wymagane
 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Ustroń – najlepsze miejsce na (...)
    Impreza integracyjna na… stadi(...) »»