07 czerwca, 2018


Michał Pol na tropie młodych komentatorów. Zgrupowanie Kibiców zawita do Poznania!

Popisy mistrza sztuczek piłkarskich, pokazowy trening młodych zawodników, a wreszcie oglądanie meczu Polska – Chile z komentarzem dziennikarza sportowego Michała Pola i jego następców. To wszystko czeka na tych, którzy odwiedzą w piątek strefę kibica w hotelu Novotel Poznań Centrum.

To będzie przedostatni sprawdzian „Biało-Czerwonych” przed wylotem do Rosji. Podopieczni Adama Nawałki podejmą w piątek w Poznaniu reprezentację Chile. Wszyscy, którzy nie będą mieli okazji zasiąść na trybunach, mogą odwiedzić „Zgrupowanie Kibiców” – strefę kibica z wieloma atrakcjami.
Piłkarskie święto w Poznaniu


Impreza pod szyldem „Novotel Football Night” odbędzie się w hotelu przy pl. Andersa 1, a poprowadzi ją Michał Pol. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych obejrzy mecz z Chile w towarzystwie młodych ekspertów, którzy zasiądą z nim do mikrofonów i skomentują grę Polaków. Oczekiwanie na początek spotkania uatrakcyjnią pokazy freestyle football w wykonaniu Adriana Janusza oraz trening z udziałem młodych zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa. Jeszcze zanim zacznie się mecz, legendarny Piotr Reiss podzieli się z Michałem Polem i widzami swoimi opiniami na temat szans Polaków w nadchodzącym turnieju.
- Nasze „Zgrupowanie Kibiców” jest otwarte nie tylko dla hotelowych gości, ale dla wszystkich mieszkańców Poznania. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania nie tylko w piątek, ale przez całe mistrzostwa. Zapewniamy piłkarskie atrakcje i niespodzianki. Już w czasie turnieju nasi goście będą mogli m.in. zatrzymać się w wyjątkowym football roomie – mówi Przemysław Konieczyński, Dyrektor Operacyjny hotelu Novotel Poznań Centrum.
Początek imprezy w piątek 8 czerwca o g. 19.30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Oficjalny Partner Kibiców


Wydarzenie jest częścią kampanii „Zgrupowanie Kibiców”, w ramach której marka Novotel zaprasza wszystkich do dzielenia sportowych emocji w czasie nadchodzących mistrzostw. Pod adresem www.ZgrupowanieKibicow.pl działa portal z ciekawostkami dla fanów, a już w czasie turnieju we wszystkich 23 hotelach w Europie Środkowo-Wschodniej powstaną ministrefy kibica, w których będzie można obejrzeć mecze, spróbować przekąsek z piłkarskiego menu i skorzystać z promocji.
Kolejna odsłona Novotel Football Night już 12 czerwca, przy okazji meczu Polska – Litwa w Warszawie. Specjalne studio meczowe prowadzone przez dziennikarzy i ekspertów redakcji sportowej Onet.pl powstanie w hotelu Novotel Warszawa Centrum. Już niebawem marka poinformuje także o specjalnej ofercie noclegowej na czas mistrzostw.1591488670 

Napisz komentarz

autor*
e-mail*
www
opinia*
wynik dodawania*
6 i 2
 

*) pola wymagane
 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Pierwszy mecz Polaków na Mundi(...)
    Niezbędnik kibica w Rosji. Jak(...) »»