31 października, 2009


Manicure Japoński


Centrum SPA Body and Beauty swoim Klientom oferuje w pełni profesjonalną opiekę personelu oraz wykorzystanie najnowszych technologii z dziedziny kosmetycznej. Teraz Centrum poszerza swoją dotychczasową ofertę o zupełną nowość w dziedzinie manicure`u - Manicure japoński.

Wszystkie zabiegi oferowane przez Centrum oparte są na stosowaniu kosmetyków nowej generacji z naturalnych składników oraz niezwykle skutecznych urządzeń.

Ponadto czas spędzony w tym niezwykłym ośrodku, owocować będzie pełnym odprężeniem, a to dzięki relaksacyjnej muzyce, otoczeniu pięknych zapachów oraz niezastąpionemu dotykowi ludzkiej dłoni.Centrum Body and Beauty poszerza swoją ofertę Gabinetu Manicure/Pedicure o Manicure japoński, który nie tylko wzmacnia naturalną płytkę paznokcia nadając jej tym samym piękny połysk, ale również skutecznie uszczelnia płytkę paznokcia oraz zasila w składniki naturalne.

W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego.

Manicure japoński zalecany jest szczególnie na paznokcie łamliwe, kruche, porowkowane i rozdwajające się.Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona.

Manicure japoński utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni, co jednak istotne, nie powinno się go stosować krótko po zdjęciu tipsów.

Cena: 50złwww.body-beauty.pl


 

Napisz komentarz

autor*
e-mail*
www
opinia*
wynik dodawania*
5 i 9
 

*) pola wymagane
 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« SPA PRESTIGE AWARDS 2009(...)
    Odświeżający tonik(...) »»