Zielony booster w diecie czyli Chlorella dla aktywnych
18 stycznia, 2016

Bycie zdrowym i wysportowanym to w dzisiejszych czasach podstawowy wymóg popkultury. Przemysł FIT wychodząc naprzeciw naszym oczekiwaniom bombarduje nas nowymi „cudownymi” suplementami, które zdaniem producentów potrafią wszystko. Niektóre wzmacniają mięśnie, inne gwarantują dodatkową energię. Bywają takie, które zapewnią nam niespotykaną kondycję, jak również te, które sprawią, że w krótkim czasie zyskamy sylwetkę prawdziwego kulturysty. Na naszą świadomość wpływają kolorowe opakowania, różnorodne czcionki i rezultaty przyjmujących je sportowców, które nie do końca sprawdzają się w prawdziwym, aktywnym życiu.
Konferencja - Piersi w SPA
20 sierpnia, 2015

Piersi w SPA to tytuł konferencji realizowanej w ramach ogólnopolskiego programu profilaktyki zdrowia i mądrej pielęgnacji ciała. Odbędzie się ona 26 sierpnia godz. 11.00- 13.30 w Warszawie w Studio Sante przy ulicy Jagielońskiej 55. Wydarzenie adresowane jest do osób zajmujących się profilaktyką zdrowia, aktywnością fizyczną, urodą, którzy zechcą realizować cele programu Piersi w SPA i edukować swoich klientów o tym jak ważna jest profilaktyka zdrowia. 
Piersi w SPA ogólnopolski program profilaktyki zdrowia i mądrej pielęgnacji.
17 sierpnia, 2015

Celem projektu „Piersi w SPA” jest nauka i szerzenie świadomości o profilaktyce zdrowia i mądrej pielęgnacji.
Zimą znajdź czas na zdrowie
24 listopada, 2014

Ból kręgosłupa, stawów, ciągłe migreny i chroniczne zmęczenie to dolegliwości, które dotykają o tej porze roku wielu z nas. Dzieje się tak ponieważ dużo mniej się ruszamy, więcej czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach, a do naszego organizmu docierają mniejsze ilości światła. Słabą kondycję i złe samopoczucie możemy poprawić troszcząc się lepiej o swoje zdrowie. W tym celu wybierzmy się na Baseny Mineralne. Wystarczy weekendowy wyjazd, by zregenerować siły i naładować baterie na całą zimę.
Skuteczny sposób na zmarszczki
22 sierpnia, 2014

Mięśnie twarzy odpowiadają między innymi za mrużenie oczu, marszczenie brwi czy uśmiechanie się, w związku z czym napinają się nawet 15 000 razy dziennie. Czynności te, powtarzane przez lata, utrwalają zmarszczki mimiczne. Jednak dzięki rozwojowi medycyny estetycznej, można zniwelować tzw. kurze łapki wokół oczu, zmarszczki czołowe czy pionową linię zmartwienia między brwiami. Zabieg z użyciem toksyny botulinowej, znanej powszechnie jako botox, to najpopularniejsza metoda łagodząca zmarszczki.
5 lat akcji „Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi”
04 sierpnia, 2014

5 lat marki RevitaLash ® w Polsce !
Joanna Kostrzewska -pomysłodawczyni akcji

„Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi” to akcja profilaktyki raka piersi, która dzięki zaangażowaniu gabinetów medycyny estetycznej kosmetycznych i spa jest prowadzona z sukcesem od 11 września 2009 roku. Dotarliśmy już do ponad 7000 gabinetów!
Kręgosłup w potrzebie
11 czerwca, 2014

Ból kręgosłupa jest najczęściej wynikiem złych nawyków i nieprawidłowej postawy. Jego powodem mogą być również wady wrodzone, urazy czy stany zapalne. Bez względu na przyczynę możemy stwierdzić, że niemal każdy z nas w swoim życiu doświadczył mniejszych lub większych problemów z kręgosłupem. Jedną z takich osób jest Wojciech Sójka, kierowca rajdowy, który zdecydował się skorzystać z pakietu leczniczego „Kręgosłup w potrzebie” w Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór.
BADANIE: Polacy coraz więcej inwestują w zabiegi upiększające
09 czerwca, 2014

Medycyna estetyczna staje się coraz bardziej dostępna dla przeciętnego Polaka. Jakie zabiegi upiększające są najpopularniejsze i dlaczego? Na te pytania odpowiada ankieta przeprowadzona przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.