Rodzinne Chwile SPA z okazji Dnia Dziecka
29 maja, 2014

Z okazji Dnia Dziecka premiera nowego pakietu w Villa Hoff Wellness&SPA w Trzęsaczu.
Rodzinne chwile SPA obejmuje wejście dla osoby dorosłej i dziecka do Centrum Rekreacyjnego, gdzie znajduje się basen kryty z podgrzewaną wodą (15m x 5m), brodzik dla maluchów z zabawkami, jacuzzi oraz sauny.
Jak przygotować skórę do lata? Porady kosmetologiczne.
29 maja, 2014

Skóra po zimie potrzebuje kompleksowej pielęgnacji i „zastrzyku” energii. Tym bardziej, że już za chwilę, wraz z nastaniem lata, będzie narażona na działanie promieni słonecznych, słonej wody czy morskiej bryzy. Aby atrakcyjnie wyglądać na plaży czy nad basenem warto przede wszystkim wykonać zabieg depilacji. Usunięcie zbędnego owłosienia sprawi, że nasza skóra będzie lepiej oddychać, stanie się gładka i łatwiej przyjmie inne zabiegi kosmetyczne.
Malinowe Hotele wyróżnione przez Prezydenta RP
28 maja, 2014

Malinowe Hotele zostały wyróżnione w XIV edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na sukces”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezydenta RP. Konkurs ma na celu promowanie rozwoju przedsiębiorczości, w tym przedsięwzięć tworzących nowe miejsca pracy. Taką inicjatywą jest uruchomiony w ubiegłym roku kompleks Basenów Mineralnych w Solcu Zdroju, należący do spółki Malinowe Hotele.
Szanse na wakacje
21 maja, 2014

Zbliżający się sezon turystyczny to niezwykle istotny czas dla województwa warmińsko-mazurskiego. Wzrost zainteresowania ze strony turystów, a co za tym idzie liczby obiektów hotelowych to główne trendy, jakie można odnotować w tym sektorze na przestrzeni ostatnich kilku lat. Rynek ten nie należy jednak do łatwych. Jakie wyzwania stoją przed hotelarzami? I jak sami oceniają Mazury w kontekście możliwości rozwoju?
Rodzinny wypoczynek w Świeradowie Zdroju
19 maja, 2014

Wakacje to synonim odpoczynku, rekreacji i relaksu. Czekamy na nie z utęsknieniem i często planujemy w najdrobniejszych szczegółach. Chcemy, aby czas spędzony wspólnie z rodziną i przyjaciółmi zapewnił nam szereg wspomnień i wiele cudownych chwil. W jakie miejsce najlepiej się udać jeśli zabieramy ze sobą dzieci? I gdzie się wybrać, jeśli pragniemy spędzić ten czas aktywnie? Na te pytania odpowiada najsłynniejsza polska florecistka – Sylwia Gruchała.
Skuteczne szkolenie. Światowe trendy – polski grunt.
16 maja, 2014

Jak sprawić, by kolejne szkolenie przyniosło oczekiwane rezultaty, by nie stało się przykrym obowiązkiem dla pracowników lub odhaczonym przedsięwzięciem działu HR?
KREM CC PERFEKCYJNA SKÓRA
15 maja, 2014

Perfekcyjne połączenie makijażu z doskonałą pielęgnacją!
Piękna cera w zasięgu ręku dzięki połączeniu lekkiego pigmentu dostosowującego się do kolorytu cery oraz składnikom pielęgnacyjnym, które odpowiednio odżywiają i rewitalizują skórę.
NOWOŚĆ! KONCENTRAT CELLULI ATTACK
15 maja, 2014

Wysoko skoncentrowana formuła skutecznie zwalczająca cellulit!
Idealna dawka składników wyszczuplających, zmniejszających cellulit oraz wygładzających skórę. Pierwsze efekty są widoczne już w ciągu pierwszego miesiąca stosowania (test przeprowadzony przez 56 kobiet - obserwacje robione dwa razy na dobę przez 28 dni stosowania).
Zaproś mamę do SPA!
12 maja, 2014

Baltica Wellness & Spa z okazji Dnia Matki przygotowała propozycję pakietu hotel & spa „Dla Przyjaciółek”. Jest to propozycja dla kobiet (córek), które w wyjątkowy sposób chciałyby spędzić czas z mamą obdarowując ją wyjątkowymi wspomnieniami i relaksem spa.
Luksusowo i kobieco – Turniej Ladies’ Golf Cup
10 maja, 2014

Już za miesiąc – 9 i 10 czerwca rozpoczyna się Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. To najbardziej prestiżowe wydarzenie wśród imprez organizowanych wyłącznie dla pań w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w tej części Europy.
najnowsze
starsze