Relaks według Sielsko Anielsko Wellness & SPA:  sauna o zapachu pieczonego chleba, zabiegi dla par i autorskie kosmetyki inspirowane naturą
31 marca, 2020

Sielsko Anielsko Wellness & SPA jest częścią położonego w Białce Tatrzańskiej Hotelu Bania**** Thermal & Ski. To miejsce stworzone do odpoczynku i regeneracji zarówno ciała, jak i ducha.  Na gości czekają tutaj m.in. luksusowe zabiegi z wykorzystaniem naturalnych produktów, rzadko spotykane rodzaje saun i niepowtarzalna atmosfera.
Hotelarstwo oczami współczesnej kobiety. Pierwsza w branży konferencja „KOBIETA W HOTELU”
04 marca, 2020

„KOBIETA W HOTELU” to pierwsze w naszym kraju wydarzenie dotyczące nowoczesnego hotelarstwa, ze szczególnym uwzględnieniem roli kobiety jako pracownika w branży oraz jako gościa hotelowego. Konferencja odbędzie się 13 marca w przestrzeni coworkingowej the Nest w Warszawie.
SPA, które edukuje
27 lutego, 2020

Manor House SPA to od lat najlepszy holistyczny hotel SPA w Polsce. Tytuł ten zawdzięcza promowaniu filozofii holizmu traktującej organizm jako niepodzielną całość, stosowaniu naturalnych metod sprzyjających osiągnięciu dobrostanu i edukowaniu jak zdrowo i harmonijnie żyć.
Manor House SPA bezsprzecznie Najlepszym Holistycznym Hotelem SPA w Polsce
11 lutego, 2020

W XI edycji konkursu Perfect SPA Awards 2020 kompleks hotelowy Manor House SPA***** Pałac Odrowążów***** po raz kolejny został wybranym najlepszym Holistycznym SPA w Polsce. Znalazł się też wśród 3 finalistów w kategorii Najlepszy Hotel dla Par, a w Rankingu 100 Best SPA Hotels in Poland 2020 zajął 8. miejsce.
NOWY Obiekt Terma „Słowacki” Resort Medical Spa
31 stycznia, 2020

NOWY Obiekt Terma „Słowacki” Resort Medical Spa  to nowoczesny RESORT rehabilitacyjno- wypoczynkowy zlokalizowany w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Busko- Zdrój, słynącej z unikatowych złóż wód siarczkowych.
Moja Walentynko, zapraszam Cię do SPA...
31 stycznia, 2020

Gdy brak Ci pomysłu jak spędzić Dzień Zakochanych, zabierz drugą połówkę na weekend w hotelu SPA. To będzie niezapomniany czas dla każdego z Was, celebrowanie wspólnych chwil i romantycznych gestów, tak ważnych dla każdego związku.
20 lutego otwarcie SUNTAGO - największego parku wodnego w Europie
29 stycznia, 2020

Pierwsi goście największego w Polsce i Europie parku wodnego przekroczą jego bramy już 20 lutego 2020r. Oddany z lekkim poślizgiem park zlokalizowany jest pomiędzy Łodzią i Warszawą w miejscowości Mszczonów. Na oficjalnej stronie opublikowano również ceny biletów. 
Quadrille Spa - idealne miejsce dla Kobiet
23 stycznia, 2020

Hotel Quadrille Relais & Châteaux to pod każdym względem miejsce niezwykłe. Jego magia tkwi w bogatej historii, malowniczym usytuowaniu, dobranym z wielką starannością wystroju wnętrz a przede wszystkim w ludziach tworzących każdego dnia wrażenia z pobytu Gości.
Korea Północna otwiera Yandgdok nowy resort SPA z gorącymi źródłami i centrum kulturalno-rekreacyjnym.
29 grudnia, 2019

Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un w grudniu tego roku nadzorował otwarcie gorących źródeł Yangdok i ośrodka narciarskiego.
Budowa ośrodka została okrzyknięta zwycięstwem nad trudnościami niesionymi przez „wrogów” kraju i znaczącym osiągnięciem budowlanym ukończonym w „niecały rok”.
Nocne saunowanie w Manor House SPA
12 grudnia, 2019

Wybierz się na saunowanie nocą     
Uczestniczenie w nocach saunowych niesie nieocenione korzyści zdrowotne i niezapomniane przeżycia.
starsze