Walentynki w Leśnym SPA!
25 stycznia, 2019

PAKIET „Płomień Namiętności”
Szukasz pomysłu na idealne walentynki?
Oczaruj ukochaną osobę romantycznym i nie zapomnianym pobytem walentynkowym w Leśnym SPA.
Welentynki w Uzdrowisku
24 stycznia, 2019

Zakochaj się w Augustowie, najmilszym mieście w Polsce!
Nowości w Biowitalnym SPA hotelu Manor House
23 stycznia, 2019

Infuzja tlenowa Jeunesse O2 oraz linia kosmetyków Chrissie Cosmetics na bazie wody magnetyzowanej już w Manor House SPA. Gabinety Bioodnowy najlepszego polskiego Health & AntiAging SPA wzbogaciły się o unikalne procedury zabiegowe w nurcie relaksacyjnych rytuałów SPA dla włosów, skóry głowy i twarzy oraz ciała.
Ferie bez dzieci?
10 stycznia, 2019

Rodzice kochają swoje dzieci i zrobią dla nich wszystko, ale czasem dobrze zrobić sobie urlop od podopiecznych. Czas, kiedy dzieci wyjeżdżają na obozy lub do dziadków, jest doskonały na romantyczny wypad we dwoje. Najlepiej do hotelu SPA dla dorosłych!
Savoir-vivre w SPA
27 listopada, 2018

W Polsce przybywa hoteli SPA, usługi SPA stają się coraz bardziej dostępne i z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Dobrze wiedzieć jaka etykieta obowiązuje w tych przybytkach relaksu, jak się w nich zachowywać i o czym warto pamiętać wybierając się do SPA.
Wczasy w górach z rabatem FIRST MINUTE w Mazowsze Medi SPA
16 listopada, 2018

Szybkimi krokami zbliżają się Święta i koniec roku, a zatem to doskonała okazja, aby pomyśleć o urlopie i zaplanować wymarzony wypoczynek dla siebie oraz bliskich. Warto wybrać miejsce, które spełni oczekiwania całej rodziny, a dodatkowo skorzystać z oferowanego rabatu w ramach oferty „FIRST MINUTE”
Świąteczny czas w SPA – tymczasowa moda czy rosnący trend?
08 listopada, 2018

Polacy wciąż rodzinnie spędzają święta i są wierni tradycji od łamania się opłatkiem i celebrowania wigilijnych potraw, przez strojenie choinki i prezenty, po śpiewanie kolęd. Jednak coraz rzadziej zależy nam na spędzeniu Wigilii w domu. W codziennym zabieganiu chętnie „łapiemy” wolne świąteczne dni i planujemy krótsze i dłuższe wyjazdy.
WEEKEND Z MARKĄ SKEYNDOR I NOVA GROUP - KONFERENCJA „NAUKA KREUJE PIĘKNO”
06 listopada, 2018

W dniach 26-29 października miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – weekend z  jedną najbardziej rozpoznawalnych profesjonalnych marek kosmetycznych na polskim rynku, hiszpańską marką Skeyndor w Hotelu Bania, w Białce Tatrzańskiej.
Romantyczna kąpiel idealna na poprawę nastroju i pobudzenie zmysłów
17 lipca, 2018

Ciepła kąpiel jest nie tylko dobra dla zdrowia, to także świetny pomysł na romantyczny wieczór we dwoje w atmosferze przyjemności, relaksu i intymności.
Na skuterach do atrakcji Gór Świętokrzyskich
10 lipca, 2018

Zlokalizowany pod Kielcami kameralny Hotel SPA Odyssey udostępnił swoim Gościom skutery na motoryzacyjne wycieczki do ciekawych miejsc na turystycznej mapie Gór Świętokrzyskich . Wprowadzeniem  tej nietypowej atrakcji świętokrzyski hotel SPA zamierza urozmaicić ofertę pobytową  w pogodne dni  lata i jesieni.
starsze