Gwiazdorska kuchnia w Gwieździe Morza w Władysławowie
19 sierpnia, 2019

Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT od 1 maja jest otwarta dla Gości. Hotel położony u nasady Półwyspu Helskiego w Hallerowie – dzielnicy Władysławowa, historycznym, przedwojennym kąpielisku posiada pięć lokali gastronomicznych: restauracje N54, H12, Lobby Bbar oraz sezonowe punkty: Sky Bar i Beach Club Gwiazda Morza. Za koncepcją wszystkich restauracji stoi Arkadiusz Wejer, pasjonat, wizjoner mogący pochwalić się wieloma wyróżnieniami, nagrodami i pracą w wysokiej klasy restauracjach w Polsce.
Nie żyje Konrad Gaca
16 sierpnia, 2018

Niestety dziś dowiedzieliśmy się o śmierci Konrada Gacy - twórcy przełomowego programu Odchudzania GACA SYSTEM, eksperta ds. leczenia otyłości, prezesa Stowarzyszenia Zapobiegania Otyłości "Fatkillers" i założyciela Fundacji Konrada Gacy.
Wczasy z dietą oczyszczającą dr Ewy Dąbrowskiej
19 września, 2017

W szalonym pędzie obecnych czasów, niezmiernie ważny jest powrót do naturalności - także w jedzeniu. Szansę na to daje niezwykła, warzywno-owocowa dieta dr Ewy Dąbrowskiej.
VI charytatywna kolacja „SMAKI DOBRA” Fundacji ORIMARI i sieci Starwood Hotels & Resorts
08 października, 2014

PONAD PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH NA POMOC CHORYM DZIECIOM zebrała w trakcie jednego wieczoru Fundacja ORIMARI  Marzenny Szustkowskiej oraz sieć Starwood Hotels & Resorts. W sobotę, 4 października br. w hotelu Sheraton w Warszawie już po raz szósty odbyła się charytatywna kolacja Fundacji ORIMARI i sieci Starwood Hotels & Resorts „SMAKI DOBRA”.