Polska-Japonia – ostatni mecz w fazie grupowej przyniesie emocje w Szczecinie
25 czerwca, 2018

Po dwóch występach Polski na Mundialu, przegranym meczu z Senegalem i przegranym spotkaniu z Kolumbią, przyszedł czas na podjęcie Japonii! Już 28 czerwca kibice w całej Polsce trzymają kciuki za kolejny sukces polskiej drużyny. Na fanów sportu w Szczecinie czeka gratka – mistrzowska atmosfera w Sport Zone i spotkanie z gwiazdą sportu!
Mecz Polska-Kolumbia w bydgoskim Sport Zone z miejską legendą
21 czerwca, 2018

   
Po przegranym 1:2 meczu polskich piłkarzy z Senegalem, nadchodzi czas na kolejne mundialowe spotkanie. Już 24 czerwca nasza kadra zmierzy się z Kolumbią, która również pragnie zwycięstwa po porażce z Japonią. Będzie to emocjonujące wydarzenie nie tylko w Rosji. Na wszystkich bydgoszczan będą czekać sportowe atrakcje.
Jeden wieczór na mecz, drugi na zwiedzanie. Hotele z mistrzowską ofertą dla kibiców
18 czerwca, 2018

Co najmniej 15% zniżki i late check-out w dniu wyjazdu to propozycja sieci Novotel dla wszystkich, którzy w czasie nadchodzących mistrzostw postanowią spędzić dwie noce w jednym z hoteli w Europie Wschodniej.
Pierwszy mecz Polaków na Mundialu w Sport Zone w warszawskim Campanile z piłkarską legendą
15 czerwca, 2018

Pierwszym sprawdzianem polskich piłkarzy na tak długo wyczekiwanym Mundialu będzie mecz kadry Adama Nawałki z reprezentacją Senegalu. Oczy wszystkich kibiców o biało-czerwonych sercach będą skierowane na stolicę Rosji. A wspólne emocje dzielić będzie można z legendą reprezentacji Polski i warszawskiej Legii - Markiem Saganowskim.
Michał Pol na tropie młodych komentatorów. Zgrupowanie Kibiców zawita do Poznania!
07 czerwca, 2018

Popisy mistrza sztuczek piłkarskich, pokazowy trening młodych zawodników, a wreszcie oglądanie meczu Polska – Chile z komentarzem dziennikarza sportowego Michała Pola i jego następców. To wszystko czeka na tych, którzy odwiedzą w piątek strefę kibica w hotelu Novotel Poznań Centrum.
Niezbędnik kibica w Rosji. Jak poruszać się w drodze na mecz?
22 maja, 2018

Początek najważniejszej piłkarskiej imprezy świata za 4 tygodnie. Jakie procedury czekają tych, którzy nie mają biletów na mecze, a chcieliby poczuć atmosferę piłkarskiego święta? Czy jest jeszcze szansa na atrakcyjne połączenie lotnicze? Nasz poradnik odpowie na te i inne pytania.
GLOBALL WELLNESS DAY  w Poziom 511 Design Hotel & SPA w Podzamczu
31 maja, 2016

Od 2012 roku w drugą sobotę czerwca obchodzony jest  Światowy Dzień Wellness (Global Wellness Day). W 2016 roku będzie on celebrowany 11 czerwca w 100 krajach na całym świecie, także w Polsce.
ARTIS WELLNESS CLUB po raz pierwszy w Polsce Innowacyjna technologia w trosce o zdrowie i dobrą kondycję
25 kwietnia, 2016

W połowie kwietnia na warszawskim Wilanowie otworzył swe podwoje najnowocześniejszy klub fitness w Polsce. ARTIS Wellness Club to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach, dla których ruch i zdrowie są ważnymi elementami życia. Powstał dla ludzi, którzy wierzą w ideę wellness i chcą w świadomy sposób osiągać stan równowagi organizmu. 1600 mkw. w Royal Wilanów to nie tylko powierzchnia do ćwiczeń siłowych i zajęć grupowych to także strefa zdrowia i rehabilitacji, centrum wellness & spa, fit bar oraz sala dla dzieci. Zaliczony został do klasy premium, czyli grupy ekskluzywnych klubów na całym świecie, które łączy - doskonały, najwyższy standard sprzętu i świadczonych usług.
Postaw na Wellness
30 września, 2014

Wellness to obco brzmiąca nazwa, oznaczająca styl życia, którego zasadą jest osiągnięcie harmonii ciała i duszy. To działania, mające na celu ochronę naszego zdrowia i poprawę samopoczucia. Kierując się zasadą wellness, powinniśmy codziennie gromadzić wokół siebie dobrą energię, dbając o to, by po męczącym dniu móc się zrelaksować. Pomoże nam w tym polski producent, Sanplast S.A., który oferuje produkty pozwalające na osiągnięcie pełnego relaksu w zaciszu własnej łazienki.
Kosmetyczne sekrety z Maroka
26 września, 2014

Egzotyczne krajobrazy, oszałamiające kolory, korzenne przyprawy, soczyste owoce i warzywa, tradycyjne targi, a także wyborna kuchnia przyciągają do Maroka miliony turystów. Ale nas, kobiety, kusi coś jeszcze – kosmetyki. Olej arganowy to już popularny i znany wszystkim hit. Podpowiadamy, po jakie jeszcze produkty z tego kraju warto sięgnąć.
najnowsze
starsze