Europejski Kongres Spa po raz czwarty!
28 marca, 2018

21 kwietnia w Krakowie odbędzie się już po raz czwarty Europejski Kongres Spa – najbardziej inspirujące wydarzenie na polskim rynku wellness. Na zaproszenie Europejskiej Fundacji Spa – organizatora merytorycznego kongresu, do Krakowa przybędą eksperci z Polski, Łotwy, Wielkiej Brytanii i Węgier. Swoją wiedzą podzielą się dyrektorzy wiodących europejskich spa, a wśród nich: Mike Wallace (Danubius Health Spa Resorts), Becky Woodhouse (PURE Spa & Beauty), Agnieszka Trafas (Hotel Wellness ProVita w Kołobrzegu), Alla Sokolova (Inbalans Group) i Piotr Ledworuch (hotelu Heron Live).
GLOBALL WELLNESS DAY  w Poziom 511 Design Hotel & SPA w Podzamczu
31 maja, 2016

Od 2012 roku w drugą sobotę czerwca obchodzony jest  Światowy Dzień Wellness (Global Wellness Day). W 2016 roku będzie on celebrowany 11 czerwca w 100 krajach na całym świecie, także w Polsce.
ARTIS WELLNESS CLUB po raz pierwszy w Polsce Innowacyjna technologia w trosce o zdrowie i dobrą kondycję
25 kwietnia, 2016

W połowie kwietnia na warszawskim Wilanowie otworzył swe podwoje najnowocześniejszy klub fitness w Polsce. ARTIS Wellness Club to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach, dla których ruch i zdrowie są ważnymi elementami życia. Powstał dla ludzi, którzy wierzą w ideę wellness i chcą w świadomy sposób osiągać stan równowagi organizmu. 1600 mkw. w Royal Wilanów to nie tylko powierzchnia do ćwiczeń siłowych i zajęć grupowych to także strefa zdrowia i rehabilitacji, centrum wellness & spa, fit bar oraz sala dla dzieci. Zaliczony został do klasy premium, czyli grupy ekskluzywnych klubów na całym świecie, które łączy - doskonały, najwyższy standard sprzętu i świadczonych usług.
Postaw na Wellness
30 września, 2014

Wellness to obco brzmiąca nazwa, oznaczająca styl życia, którego zasadą jest osiągnięcie harmonii ciała i duszy. To działania, mające na celu ochronę naszego zdrowia i poprawę samopoczucia. Kierując się zasadą wellness, powinniśmy codziennie gromadzić wokół siebie dobrą energię, dbając o to, by po męczącym dniu móc się zrelaksować. Pomoże nam w tym polski producent, Sanplast S.A., który oferuje produkty pozwalające na osiągnięcie pełnego relaksu w zaciszu własnej łazienki.
Kosmetyczne sekrety z Maroka
26 września, 2014

Egzotyczne krajobrazy, oszałamiające kolory, korzenne przyprawy, soczyste owoce i warzywa, tradycyjne targi, a także wyborna kuchnia przyciągają do Maroka miliony turystów. Ale nas, kobiety, kusi coś jeszcze – kosmetyki. Olej arganowy to już popularny i znany wszystkim hit. Podpowiadamy, po jakie jeszcze produkty z tego kraju warto sięgnąć.
Bristol ART & SPA Sanatorium w Busku-Zdroju już otwarte
17 września, 2014

Bristol ART & SPA Sanatorium w Busku-Zdroju to nowe, unikalne miejsce na mapie polskich obiektów kategorii medical SPA. To kompleks, który łączy secesyjną architekturę z nowoczesnym designem, zabiegi lecznicze z rytuałami dbania o urodę oraz najwyższą jakość kuchni z wybitnymi dziełami sztuki współczesnej. Uroczyste otwarcie odbyło się 6 września.
Spotkanie światowych liderów spa w Maroko
03 września, 2014

Już we wrześniu odbędzie się 8 edycja prestiżowego Global Spa & Wellness Summit. Tym razem ponad 500 światowych liderów spa & wellness spotka się w Marakeszu (Maroko), gdzie dyskusje będą się toczyć wokół tematów związanych z rozwojem nowych technologii i sposobu ich wykorzystania w branży wellness. Nie zabraknie też mocnego polskiego akcentu. W panelu na temat kondycji spa w Europie Środkowej weźmie udział znany polski ekspert – Arkadiusz Dawidowski, dyrektor zarządzający ForSpa oraz prezes Europejskiej Fundacji Spa w Polsce.
Medical SPA dla urody
03 września, 2014

Medical SPA, czyli połączenie usług leczniczych z tymi z zakresu SPA to forma wypoczynku, która pozwala na poprawę stanu zdrowia, a także zadbanie o wygląd zewnętrzy, dzięki zabiegom relaksacyjnym i pielęgnacyjnym. Miejsca tego typu cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na kompleksowe i indywidulane podejście do pacjentów, które gwarantuje doskonałe efekty leczenia, a także poprawę wyglądu i samopoczucia.
Biznes z klasą lub w szlafroku – oferty biznesowe Cottonina Villa & Mineral SPA Resort
28 sierpnia, 2014

Wiele firm, planując wyjazd biznesowy, myśli przede wszystkim o dużych miastach i hotelach. Tymczasem te mniejsze, nieco oddalone od centrum Polski mogą zaoferować znacznie więcej: kameralną atmosferę, najnowocześniejsze zaplecze techniczne, relaks w luksusowym SPA, a do tego chwilę wytchnienia na łonie natury, czyli coś, czego tak bardzo obecnie wszyscy potrzebujemy. Dokładnie takim obiektem jest Cottonina Villa & Mineral SPA Resort położony w Świeradowie Zdroju, otoczony pełnymi uroku i magii Górami Izerskimi.
BABOR FACE DESIGN
10 lipca, 2014

Warsztaty makijażu z Peterem Schmidingerem
starsze