07 listopada, 2017


Jesienne nowości YONELLE

Jesienne nowości YONELLE. Do zeszłorocznej linii Trifusion dołączył wspaniały PEELING MIGDAŁOWY Z WITAMINĄ C ODMŁADZAJĄCY WYGLĄD SKÓRY, NATYCHMIASTOWE „OBUDZENIE” SKÓRY, natomiast do bestsellerowej linii luksusowych kosmetyków infuzyjnych z retinolem INFUSION aż trzy produkty: PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM ODŻYWCZY POD OCZY, INTENSYWNE SERUM PRZECIWZMARSZCZKOWE oraz ZABIEG MIKRONAKŁUWANIA INFUZYJNEGO.LINIA INFUSION

BESTSELLEROWA SERIA LUKSUSOWYCH KOSMETYKÓW INFUZYJNYCH Z RETINOLEM

SUPERSKUTECZNA TERAPIA LIFTINGUJĄCA Z NATYCHMIASTOWYM EFEKTEM WYGŁADZENIA ZMARSZCZEK. Do każdego rodzaju skóry dojrzałej 40+ w szczególności do skóry zmęczonej, wymagającej rewitalizacji i odświeżenia.

SPEKTAKULARNE EFEKTY
 • Natychmiastowe działanie przeciwzmarszczkowe
 • Zachwycająca gładkość skóry - znak firmowy YONELLE
 • Poprawa jędrności i gęstości skóry

REWELACYJNA SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI
Dzięki zastosowaniu infuzyjnej technologii NANODYSKÓW™ osiągnięto ZWIĘKSZENIE WNIKANIA W GŁĄB SKÓRY STABILNEGO RETINOLU O 340% (badania aparaturowe). NANODYSKI™ zapewniają również jego kontrolowane i przedłużone działanie.


KONCEPCJA MARKI YONELLE
REWOLUCJA W DOSTARCZANIU SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH W GŁĄB SKÓRY

SKIN PENETRATION REVOLUTION™
Pokonanie bariery naskórka i poprawa wnikania składników aktywnych w skórę w celu zwiększenia skuteczności kosmetyków to NAJWIĘKSZE WYZWANIE KOSMETOLOGII XXI WIEKU I PRIORYTET MARKI YONELLE.

NANODYSKI™ - WYNALAZEK
Technologia zapoczątkowana w farmacji. Rewolucyjne nośniki wypełnione substancjami aktywnymi. Mają postać płaskich krążków o grubości 10-40 nm, które mogą przenikać aż do 14. warstwy komórek naskórka.

JEDNO ZASTOSOWANIE KREMU nawet 850 BILIONÓW NANODYSKÓW™ !

PRODUKTY W SERII INFUSIONNOWOŚĆ!

PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM ODŻYWCZY POD OCZY

„ZASTRZYK MŁODOŚCI” Z RETINOLEM
Krem – zastrzyk przeciwzmarszczkowy na noc do każdego rodzaju skóry, o szybkim działaniu regenerującym. Jest biologicznie zgodny ze skórą, bardzo bogaty w naturalne składniki aktywnie poprawiające kondycję delikatnej skóry powiek i pod oczami. Redukuje zmarszczki mimiczne, statyczne oraz inne, powstałe w wyniku starzenia się i słabego nawodnienia. Wspomaga odnowę biologiczną skóry, błyskawicznie nadając jej aksamitną gładkość i elastyczność. Zmniejsza podatność na podrażnienia. Krem pozostawia wielki komfort nasyconej, sprężystej, odżywionej skóry wokół oczu.

Poj.15 ml, cena 179,00 zł

NOWOŚĆ!

INTENSYWNE SERUM PRZECIWZMARSZCZKOWE

„ZASTRZYK MŁODOŚCI” Z RETINOLEM
Serum – bardzo aktywny, biozgodny zastrzyk przeciwzmarszczkowy do skóry dojrzałej, wymagającej stymulacji metabolizmu i rewitalizacji. Działa kompleksowo na wszystkie znane objawy starzenia się skóry. Redukuje głębokość i ilość zmarszczek, ujędrnia, nawilża, przeciwdziała wiotczeniu. Poprawia gęstość i elastyczność skóry. Głęboko wnikające stymulatory włączają się w naturalny proces biologicznej odnowy naskórka, przyspieszają go i regulują. Następuje witalizacja komórek wytwarzających kolagen i elastynę. Cera odzyskuje młodzieńczy, zdrowy koloryt, jest rozjaśniona, promienna i znacznie gładsza. Serum to doskonały kosmetyk do stosowania w domowym zabiegu mikronakłuwania skóry za pomocą MEZOROLLERA.

Poj. 30 ml, cena 209,00 zł


NOWOŚĆ!

ZABIEG MIKRONAKŁUWANIA INFUZYJNEGO MEZOROLLER + SERUM
REWOLUCJA W PIELĘGNACJI DOMOWEJ ZABIEG MIKRONAKŁUWANIA INFUZYJNEGO

NAWET 1000 RAZY LEPSZE WNIKANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH! RADYKALNA POPRAWA JĘDRNOŚCI I GĘSTOŚCI SKÓRY
Zabieg mikronakłuwania infuzyjnego polega na wykonaniu bardzo wielu drobnych nakłuć skóry za pomocą MEZOROLLERA i nałożeniu na skórę serum INFUSION. Poprzez setki tysięcy powstałych mikrokanalików retinol i inne składniki aktywne zawarte w serum wnikają w skórę nawet 1000 razy lepiej niż normalnie, działając z nieporównywalną skutecznością.

Efektem jest RADYKALNA POPRAWA JĘDRNOŚCI I GĘSTOŚCI SKÓRY.

MEZOROLLER 0,2 Urządzenie kosmetyczne do mikronakłuwania skóry. Posiada 600 tytanowych, certyfikowanych, cienkich igieł o długości 0,2 mm, osadzonych na ruchomym wałku.

INFUSION INTENSYWNE SERUM PRZECIWZMARSZCZKOWE

„ZASTRZYK MŁODOŚCI” Z RETINOLEM
Serum – bardzo aktywny, biozgodny zastrzyk przeciwzmarszczkowy do skóry dojrzałej, wymagającej stymulacji metabolizmu i rewitalizacji. Działa kompleksowo na wszystkie znane objawy starzenia się skóry. Redukuje głębokość i ilość zmarszczek, ujędrnia, nawilża, przeciwdziała wiotczeniu. Poprawia gęstość i elastyczność skóry. Głęboko wnikające stymulatory włączają się w naturalny proces biologicznej odnowy naskórka, przyspieszają go i regulują. Następuje witalizacja komórek wytwarzających kolagen i elastynę. Cera odzyskuje młodzieńczy, zdrowy koloryt, jest rozjaśniona, promienna i znacznie gładsza.

Poj. 30 ml + mezoroller, cena 249,00 zł


BESTSELLER!

LIFTINGUJĄCY KREM INFUZYJNY N°1

Z TECHNOLOGIĄ NANODYSKÓW™ Z RETINOLEM

Infusion krem – wynalazek. Superskuteczny. Luksusowy. Polecany na dzień i na noc do każdego typu cery dojrzałej. Zapewnia doskonały efekt przeciwzmarszczkowy i stanowi skuteczną terapię liftingującą. Poprawia jędrność, elastyczność i napięcie skóry. Już po kilku dniach pojawia się zachwycająca gładkość cery. Kuracja kremem nadaje jej świeżość i młodzieńczy wygląd.

Poj. 55 ml, cena 189,00 zł

ODŻYWCZY KREM INFUZYJNY NA NOC

Z TECHNOLOGIĄ NANODYSKÓW™ Z RETINOLEM

Krem – wynalazek. Superskuteczny. Luksusowy. Do stosowania na noc do skóry suchej, bardzo suchej i normalnej. Ma formę bogatej balsamicznej emulsji natłuszczającej. Zapewnia skórze długotrwały komfort oraz ustąpienie uczucia suchości i szorstkości. Zmniejsza skłonność do podrażnień. Rewelacyjnie wygładza, działa odżywczo i przeciwzmarszczkowo. Cera jest kompleksowo zregenerowana i wygląda na zdrowszą.

Poj. 55 ml, cena 199,00 zł

Linia TRIFUSÍON

KOSMETYCZNY „MIKROCHIRURG”      

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

ZAPOBIEGANIA WIDOCZNYM I NIEWIDOCZNYM

OZNAKOM STARZENIA SIĘ SKÓRY


SPEKTAKULARNE KORZYŚCI DLA SKÓRY DOJRZAŁEJ:

 • INTENSYWNE ODCZUCIE NAPRĘŻENIA I LIFTINGU
 • POPRAWA OWALU TWARZY
 • ENDOLIFTING
 • UJĘDRNIENIE
 • SPŁYCENIE ZMARSZCZEK
 • WYRÓWNANIE KOLORYTU
 • DZIAŁANIE ANTYALERGENOWE
TRIFUSÍON łączy procesy:
 • BIOFUZJI, umożliwiający wtapianie się kosmetyku w skórę,
 • INFUZJI, czyli przenoszenia substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą NANODYSKÓW™
 • ENDOFUZJI, napinającej i naprężającej skórę od wewnątrz.
Linia intensywnie działających kosmetyków, wzmacniających szkielet podporowy skóry, zapewniających spektakularne uczucie liftingu.
Kosmetyki TRIFUSION przeznaczone są do każdego typu cery dojrzałej, wiotkiej, zmęczonej, wymagającej poprawy owalu i odmłodzenia wyglądu. Ich wielkim atutem jest też dobra tolerancja przez skóry wrażliwe, skłonne do alergii.

PEELING MIGDAŁOWY Z WITAMINĄ C ODMŁADZAJĄCY WYGLĄD SKÓRY
NATYCHMIASTOWE „OBUDZENIE” SKÓRY
Peeling z kwasem migdałowym NA NATYCHMIASTOWE „OBUDZENIE” SKÓRY. Wzmacnia działanie innych kosmetyków. Polecany jako całoroczna ekstrapielęgnacja każdego rodzaju ZDROWEJ cery poza bardzo wrażliwą. Do stosowania 1-2 razy w tygodniu NA TWARZ, SZYJĘ I DEKOLT w celu odmłodzenia kolorytu i odświeżenia wyglądu. Polecany również do użycia bankietowego. Ma postać żelu o strukturze jedwabistego olejku, który komfortowo rozprowadza się na skórze. Zaraz po użyciu cera ma zwężone pory, jest zdecydowanie gładsza, rozświetlona, pełna energii, wygląda na wypoczętą i młodszą. Peeling używany regularnie jest doskonałą pielęgnacją komplementarną - ułatwia wchłanianie kosmetyków, przyspiesza odnowę komórkową i stymuluje spowolniony metabolizm naskórka. Skutecznie oczyszcza, rozjaśnia przebarwienia, hamuje powstawanie podskórnych grudek i zaskórników.
Poj. 50 ml, cena 199,00 zł

PŁYNNY KREM - NAPINACZ POD OCZY, NA TWARZ I PODBRÓDEK
KOSMETYCZNY „MIKROCHIRURG” DO SKÓRY DOJRZAŁEJ
Bardzo silnie działający płynny krem na dzień i na noc.  Kosmetyczny „mikrochirurg” do cery dojrzałej, także wrażliwej i alergicznej. Polecany szczególnie do skóry zmęczonej, wiotkiej, wymagającej ujędrniającego zastrzyku młodości. Wtapia się w skórę, stanowiąc doskonały lifting pod makijaż. Nietypowa, płynna konsystencja umożliwia precyzyjne naniesienie na skórę cienkiej warstwy bardzo bogatego preparatu. Jest to szczególnie istotne przy aplikowaniu pod oczy. Po jednej godzinie napięcie skóry wzrasta nawet o 30%. Pojawia się silne uczucie naprężenia skóry od wewnątrz i wzmocnienia podtrzymującego ją szkieletu podporowego. Krem optymalnie ujędrnia okolice oczu, twarz i podbródek, nawet o 40% po 5 godzinach. Doskonale wygładza, nawet o 30% po 7 dniach, redukuje widoczność zmarszczek i bruzd, również pod oczami, odmładza owal twarzy,  wyraźnie zmniejsza pory, wyrównuje i poprawia koloryt  oraz wykazuje działanie antyalergenowe.
Poj. 50 ml, cena 279,00 zł

LIFTINGUJĄCY KREM‑NAPINACZ SPF 20

INTENSYWNE ODCZUCIE NAPRĘŻENIA SKÓRY DOJRZAŁEJ
Krem­-napinacz na dzień, zapewniający uczucie silnego liftingu i ochronę przeciw widocznym i niewidocznym oznakom starzenia się skóry. Do każdego typu cery dojrzałej, wiotkiej, tracącej jędrność, również wrażliwej. Zgodnie ze światowym trendem ANTI-POLLUTION krem stanowi tarczę ochronną przed zanieczyszczeniami i czynnikami zewnętrznymi niszczącymi skórę. Już po jednej minucie pojawiają się intensywne odczucia: mocnego naprężenia skóry, które wzrasta nawet o 25% po 5 godzinach, spektakularnej poprawy jej spoistości i wygładzenia powierzchni. Struktura szkieletu skóry ulega wzmocnieniu, dając efekt przeciwzmarszczkowy. Cera jest doskonale ujędrniona i nawilżona, ma jedwabistą fakturę. Owal twarzy wygląda młodziej. Zregenerowany płaszcz hydrolipidowy daje lepszą odporność na podrażnienia i alergie.
Poj. 55 ml, cena 269,00 zł

ENDOLIFTINGUJĄCY KREM MŁODOŚCI
INTENSYWNE ODCZUCIE NAPRĘŻENIA SKÓRY DOJRZAŁEJ
Krem na dzień i na noc, wtapiający się w skórę, intensywnie działający przeciw widocznym i niewidocznym oznakom jej starzenia się. Do cery dojrzałej suchej i normalnej, zmęczonej, wymagającej poprawy owalu i odmłodzenia wyglądu, także wrażliwej. Ma silne działanie endoliftingujące - naprężające skórę od wewnątrz.
Odczucie to jest spektakularne, pojawia się już minutę po nałożeniu kremu i świadczy o jego aktywności. Stymulacja syntezy białek budujących szkielet skóry zapewnia głębokie ujędrnienie, poprawia elastyczność i nawilżenie, ogólnie odmładza jej wygląd. Już po 7 dniach skóra jest ujędrniona, nawet o 26%, lepiej napięta, nawet o 25%, a zmarszczki ulegają spłyceniu, nawet o 14%. Wielkim atutem kremu są jego właściwości antyalergenowe.
Zostają uruchomione reakcje regenerujące, łagodzące i wzmacniające odporność. Pojawia się komfortowe uczucie uspokojenia drażliwości i wyrównania kolorytu.
Poj. 55 ml, cena 279,00 zł


BIOCELULOZOWA MASKA ENDOLIFTINGUJĄCA
METAMORFOZA S.O.S.
Maska na bazie medycznej biocelulozy zachwyca efektem głębokiego liftingu. Polecana do każdego typu cery, łącznie z wrażliwą i płytko unaczynioną. Błyskawicznie poprawia napięcie i naprężenie skóry, spłyca zmarszczki, rozjaśnia koloryt, nadaje młodzieńczy blask i sprężystość. Jest minizabiegiem kosmetycznym w domu, który spektakularnie przemienia zmęczoną skórę z objawami starzenia się w jej świeżą, pełną życia, atrakcyjną wersję. Nieoceniona jako produkt „na ratunek” przed ważną okazją.

 Opakowanie 1 sztuka, cena 55,00 zł

15717797111571779711
15717797111571779711
informacja prasowa

 

Komentarze

  Brak komentarzy do tego wpisu.
   

  Następny / poprzedni artykuł

     «« Centrum Konferencyjno-Wypoczyn(...)
  Rodzinne Boże Narodzenie na Ma(...) »»