13 maja, 2016


IV KONFERENCJA KLUBU BIZNESU BEAUTY INSPIRATION „ZYSKOWNY BIZNES BEAUTY I SPA

Branżowa konferencja kierowana do managerów i właścicieli obiektów beauty i spa odbędzie się już 30 – 31.05.2016 w Warszawie. Ideą konferencji jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu nowych trendów, pomysłów i rozwiązań, które służą usprawnieniu prowadzenia biznesu beauty i spa oraz zwiększania jego konkurencyjności. Na wydarzeniu dowiesz się m.in.: jak zwiększyć zyskowność swojego biznesu, jak prowadzić marketing branży beauty i spa, jak zwiększyć swoją efektywność. Poznasz najlepszych profesjonalistów i wymienisz doświadczenia z podobnymi Tobie. Pierwszego dnia wykłady poprowadzą znamienici specjaliści. Wśród prelegentów między innymi: Paweł Tkaczyk – specjalista nowoczesnego marketingu, Jolanta Zwolińska – twórczyni marek Soraya, Dermika i Yonelle, Kalina Ben Sira – właścicielka sieci klinik La Perla, Marta Fiłoń – trener biznesu beauty&spa, Żaneta Stanisławska – businesswoman, trener, właścicielka ogólnopolskiej sieci Szkół Broadway Beauty International Group. Prelekcjom towarzyszyć będzie wystawa partnerów konferencji.

Drugi dzień to zamknięta dyskusja właścicieli i managerów obiektów beauty i spa. Temat dyskusji „5 elementów zyskowności” – oferta, finanse, koszty, inwestycje i promocje.

16205022131620502213

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo Beauty Inspiration. Szczegółowe informacje o konferencji na: www.konferencja.beautyinspiration.pl

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Sezon na Witalną Wioskę ® SPA (...)
    SPA nad morzem(...) »»