Radisson Blu debiutuje w sercu polskich Tatr
05 czerwca, 2019

Radisson Blu, ekskluzywna marka hoteli z kategorii upper upscale, która zapewnia przyjazną i spersonalizowaną obsługę w stylowych wnętrzach, z dumą ogłasza otwarcie Radisson Blu Hotel & Residences, Zakopane, u podnóża Tatr. Pojawienie się pierwszego hotelu tej marki w popularnym polskim kurorcie stanowi część strategicznych planów rozwoju Radisson Hotel Group w Europie Środkowej i Południowej.
Manor House SPA – hotel przyjazny alergikom – ze znakiem jakości ECARF
04 czerwca, 2019

Kompleks hotelowy Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** ponownie przeszedł audyt Europejskiego Centrum Badań Alergii utrzymując renomowany tytuł „Hotel przyjazny dla osób z alergiami”.
WAKACJE W GÓRACH
06 maja, 2019

Czas pomyśleć o zbliżających się wakacjach i zaplanować niezapomniany urlop.
Takim miejscem niewątpliwie jest Mazowsze Medi SPA w Ustroniu, oferujące pobyty rehabilitacyjne, odchudzające i wakacyjne. Piękna lokalizacja sprawi, że każdy poczuje się tutaj zrelaksowany i odprężony.
Witalna Wioska ® - wyjątkowe SPA pod gołym niebem
25 kwietnia, 2019

Rytuały zdrowia na świeżym powietrzu, w otoczeniu przepięknej przyrody zabytkowego parku przepełnionego dobroczynnymi siłami natury – to idealne warunki do błogiego relaksu i wzmocnienia sił witalnych.
Manor House SPA liderem wśród luksusowych hoteli dla dorosłych
09 kwietnia, 2019

Mazowiecki kompleks hotelowy w IX edycji konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards został wyróżniony tytułem: Lider wśród luksusowych hoteli dla dorosłych.
Na wiosnę do SPA
04 kwietnia, 2019

Gdy pierwsze, mocniejsze po zimie promienie słońca wyciągają nas z domów, niestety często dopada nas wiosenne przesilenie. Warto szybko zregenerować siły, najlepiej w Biowitalnym SPA.
BALSAM DO CIAŁA MIRRA I KADZIDŁO KRÓLOWA EGIPTU
21 marca, 2019

Balsam kadzidło i mirra inaczej nazywany Królowa Egiptu to kwintesencja starożytnych receptur i wiedzy alchemików XX wieku, zainspirowani mistycznymi olejkami eterycznymi z Mirry i Kadzidła, które w starożytnym Egipcie mogły być używane tylko przez Królowe Egiptu i kobiety arystokracji.
KOKTAJL MŁODOŚCI - CZEREŚNIOWE ODŻYWIENIE
14 marca, 2019

Czereśnioterapia o działaniu antyoksydacyjnym chroni komórki i materiał genetyczny (DNA) skóry przed działaniem wolnych rodników, będących jedną z przyczyn przedwczesnego starzenia i niszczenia się skóry, jak i całego organizmu.
PEELINGUJĄCYMASAŻ CIAŁA – RELAKSACYJNO REWITALIZUJĄCY
07 marca, 2019

Doskonały, kiedy ciało potrzebuje pobudzenia procesów związanych z modelowaniem sylwetki, a skóra – intensywnej kompleksowej pielęgnacji i wzmocnienia.
Szkolenie wege w hotelu Manor House SPA
07 marca, 2019

W ubiegłym tygodniu Katarzyna Gubała poprowadziła szkolenie z kuchni wege w Manor House SPA. Ekipa hotelu, który od lat jest przyjazny weganom, miała okazję poszerzyć wiedzę z zakresu kuchni roślinnej i poznać praktyczne tajniki powstawania dań wegańskich.
starsze