Hotel Manor House SPA kolejny rok ze znakiem jakości V!
15 maja, 2018

Znak nadawany przez Fundację Viva potwierdza, że Manor House prowadzi hotel i usługi SPA przyjazne weganom.
Hotel B&B Kraków Centrum już otwarty!
24 kwietnia, 2018

11 kwietnia br. hotel B&B Kraków Centrum otworzył swoje podwoje i przyjął pierwszych gości. Krakowski obiekt jest szóstym hotelem znanej i cenionej sieci B&B w Polsce. Komfortowe pokoje, nowoczesny design i doskonały stosunek jakości do ceny uczynią go z pewnością już wkrótce jednym z najpopularniejszych obiektów w Krakowie.
Hotel Zamek Gniew**** zmienia się dla Gości
24 kwietnia, 2018

Pod koniec 2017 roku na terenie wzgórza zamkowego rozpoczęła się obszerna inwestycja, która nie tylko pozwoli poznać hotel Zamek Gniew**** na nowo, ale także będzie odpowiedzią na dynamiczną sytuację w branży eventowej oraz rosnące oczekiwania sektora MICE.
Wibracje na zdrowie
24 kwietnia, 2018

Szybkie tempo życia, nadmiar obowiązków, angażująca praca, często w stresie i pod presją czasu, to dla wielu z nas codzienność, która niesie psychiczne i fizyczne zmęczenie. Wysokie wibracje mogą odwrócić skutki współczesnego stylu życia, bowiem pobudzają umysł i ciało do intensywnej pracy.
Podróże w życiu piłkarza. Ile kilometrów pokonują najlepsi?
19 kwietnia, 2018

Będąc w podróży, rocznie przemierzają odległość odpowiadającą 4-krotnemu okrążeniu równika. Na własnych nogach pokonują w tym czasie dystans równy temu, który dzieli Warszawę od Monachium. Sprawdziliśmy, jak podróżują piłkarze.
Ustroń – najlepsze miejsce na wakacje
17 kwietnia, 2018

Wiosna zawitała już na dobre, czas pomyśleć o zbliżającym się lecie i zaplanować wymarzony wypoczynek dla siebie oraz bliskich. Warto wybrać miejsce, które spełni oczekiwania całej rodziny.
Takim miejscem niewątpliwie jest Mazowsze Medi SPA w Ustroniu oferujące pobyty wakacyjne zarówno dla dorosłych jak i tych najmłodszych. Piękna lokalizacja sprawi, ze każdy poczuje się tutaj zrelaksowany i odprężony.
Novotel rusza z kampanią „Zgrupowanie Kibiców”. Studio meczowe Onetu z Michałem Polem w hotelu we Wrocławiu
12 kwietnia, 2018

To początek działań zaplanowanych do lipca tego roku, w ramach których Novotel (grupa AccorHotels) zorganizuje strefy kibica we wszystkich 23 hotelach w Europie Środkowo-Wschodniej. Marka współpracuje przy projekcie z portalem Onet.pl, kampanię zrealizuje Arskom Group.
Impreza integracyjna na… stadionie! Wspólne kibicowanie scementuje Twój zespół
12 kwietnia, 2018

Stare powiedzenie piłkarskich trenerów mówi, że o sile zespołu świadczy długość ławki rezerwowych. Świadomy pracodawca wie, że ta zasada odnosi się także do biznesu, bo najważniejszą wartością każdej firmy są pracownicy. Dzięki odpowiednim działaniom integracyjnym, menadżerowie mogą wpłynąć na wzrost ich motywacji, co przełoży się na bardziej wydajną pracę i większe zyski. Jak to osiągnąć?
Majówka w Biowitalnym SPA
06 kwietnia, 2018

Gdzie odpocząć po zimie, zregenerować organizm i nabrać energii jak nie w Biowitalnym SPA? Majówka spędzona z dala od miasta, w bliskości pięknej polskiej przyrody i dobrych sił natury niesie wiele korzyści dla zdrowia.
Wczasy w górach z rabatem FIRST MINUTE
04 grudnia, 2017

Szybkimi krokami zbliżają się Święta i koniec roku, a zatem to doskonała okazja, aby pomyśleć o urlopie i zaplanować wymarzony wypoczynek dla siebie oraz bliskich. Warto wybrać miejsce, które spełni oczekiwania całej rodziny, a dodatkowo skorzystać z oferowanego rabatu w ramach oferty „FIRST MINUTE”
starsze