Podróże w życiu piłkarza. Ile kilometrów pokonują najlepsi?
19 kwietnia, 2018

Będąc w podróży, rocznie przemierzają odległość odpowiadającą 4-krotnemu okrążeniu równika. Na własnych nogach pokonują w tym czasie dystans równy temu, który dzieli Warszawę od Monachium. Sprawdziliśmy, jak podróżują piłkarze.
Ustroń – najlepsze miejsce na wakacje
17 kwietnia, 2018

Wiosna zawitała już na dobre, czas pomyśleć o zbliżającym się lecie i zaplanować wymarzony wypoczynek dla siebie oraz bliskich. Warto wybrać miejsce, które spełni oczekiwania całej rodziny.
Takim miejscem niewątpliwie jest Mazowsze Medi SPA w Ustroniu oferujące pobyty wakacyjne zarówno dla dorosłych jak i tych najmłodszych. Piękna lokalizacja sprawi, ze każdy poczuje się tutaj zrelaksowany i odprężony.
Novotel rusza z kampanią „Zgrupowanie Kibiców”. Studio meczowe Onetu z Michałem Polem w hotelu we Wrocławiu
12 kwietnia, 2018

To początek działań zaplanowanych do lipca tego roku, w ramach których Novotel (grupa AccorHotels) zorganizuje strefy kibica we wszystkich 23 hotelach w Europie Środkowo-Wschodniej. Marka współpracuje przy projekcie z portalem Onet.pl, kampanię zrealizuje Arskom Group.
Impreza integracyjna na… stadionie! Wspólne kibicowanie scementuje Twój zespół
12 kwietnia, 2018

Stare powiedzenie piłkarskich trenerów mówi, że o sile zespołu świadczy długość ławki rezerwowych. Świadomy pracodawca wie, że ta zasada odnosi się także do biznesu, bo najważniejszą wartością każdej firmy są pracownicy. Dzięki odpowiednim działaniom integracyjnym, menadżerowie mogą wpłynąć na wzrost ich motywacji, co przełoży się na bardziej wydajną pracę i większe zyski. Jak to osiągnąć?
Majówka w Biowitalnym SPA
06 kwietnia, 2018

Gdzie odpocząć po zimie, zregenerować organizm i nabrać energii jak nie w Biowitalnym SPA? Majówka spędzona z dala od miasta, w bliskości pięknej polskiej przyrody i dobrych sił natury niesie wiele korzyści dla zdrowia.
Wczasy w górach z rabatem FIRST MINUTE
04 grudnia, 2017

Szybkimi krokami zbliżają się Święta i koniec roku, a zatem to doskonała okazja, aby pomyśleć o urlopie i zaplanować wymarzony wypoczynek dla siebie oraz bliskich. Warto wybrać miejsce, które spełni oczekiwania całej rodziny, a dodatkowo skorzystać z oferowanego rabatu w ramach oferty „FIRST MINUTE”
Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Janów Podlaski
13 listopada, 2017

Nowo otwarte, czterogwiazdkowe Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Janów Podlaski to efekt marzeń, pasji i zamiłowania do historii oraz pragnienia stworzenia miejsca unikatowego, w którym komfort i nowoczesność harmonizują z czystą, nieskalaną przyrodą.
Malowniczo położony w sercu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, Zamek sięga swoją historią XV wieku, a zachowane mury Zamku XVIII wieku. Pragnąc zachować niepowtarzalny klimat tego zabytkowego miejsca, w harmonii między przeszłością i teraźniejszością, stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń, w której historia łączy się z nowoczesnością.
Rodzinne Boże Narodzenie na Mazurach w Hotelu Ventus
16 października, 2017

W ferworze przygotowań świątecznych często zapominamy o tym, co w nich najważniejsze – bliskości, spokoju, wspólnie spędzanym czasie. Dlaczego więc nie skorzystać z pomocy profesjonalistów? W naszym hotelu zajmiemy się wszystkim tak, aby nasi Goście jak najdłużej pamiętali te wyjątkowe święta w gronie najbliższych przy suto zastawionym stole…
Ośrodek ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA LAUREATEM  IX edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie 2017
12 października, 2017

Zalesie Mazury Active SPA od ośmiu  lat z wielkim powodzeniem bierze udział w konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie. Przez te wszystkie lata Zalesie Mazury poddaje się ocenie audytorów i internautów, czego efektem jest coroczny certyfikat potwierdzający spełnianie standardów wyznaczonych przez kapitułę konkursową.
Jak wprowadzić organizm w zdrowy balans?
27 września, 2017

System Zdrowia Keshego wspomaga równowagę energetyczną i pobudza naturalną umiejętność organizmu do autoregeneracji. Terapia jest już dostępna w najlepszym holistycznym SPA w Polsce!
starsze