Warsztaty Totalnej Biologii w hotelu Manor House SPA
14 października, 2019

Według odkryć Totalnej Biologii każda choroba jest programem, który jest uruchamiany w chwili, kiedy stres jaki przeżywamy przekracza dopuszczalną normę zaprogramowaną dla naszego organizmu. Najlepsze holistyczne SPA w Polsce zaprasza na warsztaty pt. „Tak wielka jest twoja choroba, jak głęboka jest twoja tajemnica”.
Nowy hotel Radisson Blu Resort w Ostródzie – Radisson Hotel Group liderem rozwoju w polskich kurortach
26 września, 2019

Radisson Hotel Group ma przyjemność ogłosić zawarcie umowy z polskim inwestorem hotelowym Europlan na budowę nowego obiektu Radisson Blu Resort w Polsce. Położony na Mazurach, regionie znanym jako „kraina tysiąca jezior”, Radisson Blu Resort, Ostróda będzie dysponował własną przystanią i parkiem wodnym, zapewniając gościom możliwość wspaniałego wypoczynku.
SYLWESTER W GÓRACH
25 września, 2019

Mazowsze Medi SPA w Ustroniu zaprasza do spędzenia zakończenia starego roku i powitania nowego w pięknej górskiej scenerii.
Replika słynnego Labiryntu z katedry w Chartres w Polsce
24 września, 2019

Energetyczny labirynt jest nową i ważną atrakcją Ogrodu Medytacji kompleksu hotelowego Manor House SPA - Pałac Odrowążów w mazowieckich Chlewiskach.
Heron Live Hotel***** najlepszym hotelem SPA & Wellness W Polsce !
11 września, 2019

Z przyjemnością informujemy, że Heron Live Hotel już po raz drugi wygrał plebiscyt Perfect SPA Awards 2019 w kategorii Najlepszy Hotel SPA & Wellness w Polsce dodatkowo zdobył także wyróżnienie w kategorii Najlepsze Luksusowe SPA 5* w Polsce.
Przytul się do drzewa – na zdrowie
02 września, 2019

Drzewa hojnie dzielą się z nami pokładami swojej energii, a kąpiele leśne mają lecznicze właściwości. Dla poprawy zdrowia i samopoczucia warto wypróbować silwoterapię.
Nowy instytut SPA nad polskim morzem
19 sierpnia, 2019

„Instytut SPA Gwiazda Morza to miejsce, w którym piękno spotyka się ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Skorzystacie tam Państwo z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, rozluźniających masaży oraz wyjątkowych rytuałów czy seansów w saunarium. 
Prysznic jonizujący zdrowiem
31 lipca, 2019

W hotelu Manor House SPA rozszerzono Pokojowy Program SPA o słuchawki wellness z jonizacją. Teraz nie wychodząc z pokoju można wziąć prozdrowotną kąpiel nie tylko w wannie, ale również pod prysznicem.
Radisson Hotel Group podpisuje umowę ze Zdrojowa Invest & Hotels na hotele marki Radisson w polskich kurortach
23 lipca, 2019

Radisson Hotel Group ma przyjemność poinformować o podpisaniu umowy z grupą Zdrojowa Invest & Hotels na dwa nowe hotele Radisson, które zostaną wybudowane w polskich kurortach. Hotele znajdą się na dwóch krańcach Polski - u podnóży Karkonoszy, w Szklarskiej Porębie oraz na wybrzeżu Bałtyku, w Kołobrzegu.
Sposoby na wypoczynek podczas upałów
22 lipca, 2019

Wakacje to upragniony czas w roku. W chłodniejsze okresy z utęsknieniem czekamy na słoneczny urlop, ale tegoroczne lato przywitało nas rekordowymi temperaturami na miarę „ciepłych krajów”. Jak wypoczywać w tak upalne dni?
starsze