15 lutego, 2017


HOTEL AURORA WYPOCZYNEK Z LUKSUSOWĄ PIELĘGNACJĄ SPA

Tuż naprzeciwko słynnego molo w Międzyzdrojach i bezpośrednio przy kameralnej Promenadzie Gwiazd. To właśnie tutaj, zaledwie 100 metrów od piaszczystego brzegu Bałtyku znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Aurora Family & SPA - miejsce, w którym nowoczesność spotyka mającą początki w XIX wieku tradycję. Czerpiąc z naturalnego waloru, jakim jest unikalna lokalizacja hotelu, tworzymy dla Ciebie miejsce, które łączy wypoczynek nad morzem z luksusową pielęgnacją SPA.


Sięgnąć gwiazd
Nie bez powodu Międzyzdroje bywają nazywane Miastem Gwiazd. Każdego roku blaski fleszy rozświetlają tutejszą promenadę, a podczas spaceru deptakiem jak na wyciągnięcie ręki spotkać można znanych i lubianych. Ty również poczujesz się glamour w hotelu i SPA, które zachwyca ponadczasowymi wnętrzami i nowoczesnym wykończeniem. Dopełnieniem pobytu w jednym z luksusowych apartamentów będzie rozciągający się z jego okien widok na morze, a smak prawdziwego odprężenia poznasz poddając się kojącej pielęgnacji w SPA & Wellness.

Niczym bogini
Każdy zasługuje na to, aby wyglądać młodo i czuć się zdrowo. To dlatego w oparciu o naturalne kosmetyki Pevonia Botanica przygotowaliśmy ofertę zabiegów dla wszelkiego rodzaju potrzeb skóry. „Inspiracją był Pajon, mityczny lekarz bogów, który odkrył peonię (piwonię) – cudowny kwiat, wypełniony nektarem o niezwykłym magnetyzmie, który po wypiciu sprawiał, że skóra każdej bogini stawała się nieskazitelna. W niedługim czasie świat dowiedział się o leczniczej i inspirującej mocy peonii. Firma Pevonia wykorzystała i rozpropagowała te cudowne właściwości jakie daje nam natura…”. W połączeniu z profesjonalnym wykonaniem zabiegu pozwala to na osiągnięcie efektu w postaci świeżego i zdrowego wyglądu skóry.

Harmonia duszy i ciała
Od pradawnych czasów woda jest symbolem duszy. Dobroczynne właściwości wody to coś, czego po udanych zabiegach doświadczyć można w hotelowej strefie Aqua. Jej najważniejszym punktem jest dwudziestometrowy – najdłuższy w tej części wybrzeża – basen z przeciwprądem. Towarzyszy mu jacuzzi z hydromasażem. Pełnię relaksu odnaleźć można w saunie fińskiej lub łaźni parowej.

Powoli, czyli zdrowo
Mówi się, że smak wymaga czasu by dojrzeć, dlatego kreacje kulinarne w Restauracji Miramare to coś więcej niż tylko kolejny posiłek w ciągu dnia. O staranny wybór produktów, w tym przede wszystkim ryb z lokalnego połowu, troszczy się szef kuchni Norbert Kaczmarek. Harmonijnie dobrane do posiłku wino, wyśmienity deser oraz intymna atmosfera razem tworzą miejsce, które zostało uhonorowana nagrodą Award of Excellence 2016, znajdując się wśród 100 najlepszych restauracji w kraju.

Morze bliżej niż myślisz
W Hotelu Aurora Family & SPA czeka na Ciebie 98 eleganckich pokoi, 2 restauracje z szerokim wyborem dań, 12 pokoi zabiegowych w SPA oraz strefa Aqua z jednym z najdłuższych basenów, jacuzzi i saunami. Aktywni w pewnością docenią studio kształtowania sylwetki oraz kręgielnię i bilard. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, na których czekają dwa przytulne pokoje do zabawy, mini basen ze zjeżdżalniami, wybór zabiegów w Kids SPA, a w wybranych terminach także zajęcia prowadzone przez doświadczonych animatorów. Tylko decyzja dzieli Cię od przyjazdu do miejsca, w którym wraz z bliskimi Tobie osobami odnajdziecie relaks, na jaki zasługujecie.

153190263915319026391531902639

 

Napisz komentarz

autor*
e-mail*
www
opinia*
wynik dodawania*
4 i 5
 

*) pola wymagane
 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Dzień Kobiet w wyjątkowym miej(...)
    Znamy laureatów konkursu Najpi(...) »»