28 marca, 2018


Europejski Kongres Spa po raz czwarty!

21 kwietnia w Krakowie odbędzie się już po raz czwarty Europejski Kongres Spa – najbardziej inspirujące wydarzenie na polskim rynku wellness. Na zaproszenie Europejskiej Fundacji Spa – organizatora merytorycznego kongresu, do Krakowa przybędą eksperci z Polski, Łotwy, Wielkiej Brytanii i Węgier. Swoją wiedzą podzielą się dyrektorzy wiodących europejskich spa, a wśród nich: Mike Wallace (Danubius Health Spa Resorts), Becky Woodhouse (PURE Spa & Beauty), Agnieszka Trafas (Hotel Wellness ProVita w Kołobrzegu), Alla Sokolova (Inbalans Group) i Piotr Ledworuch (hotelu Heron Live).Biznesowym know-how podzielą się mentorzy-praktycy z wieloletnim doświadczeniem: dr László Puczkó, Żaneta Poirieux, Natasza Sallmann i Rahim Blak. Natomiast o inspirującym trendzie łączenia usług wellness i medical opowiedzą: Wojciech Cackowski (Villa Park Med. & SPA w Ciechocinku, Głęboczek Vine Resort & SPA) i Adam Makowski (SPA PERFECT, Dworek Mechelinki k. Gdyni). Na uczestników EKSPA czeka zatem spora dawka sprawdzonych informacji i praktycznych rozwiązań w zakresie zarządzania i zwiększania przychodów i zysków spa. 

Tegoroczny temat przewodni: „S.M.A.R.T. MANAGER SPA” to odpowiedź na wyzwania, jakie w dzisiejszych czasach stają przed managerami w branży spa. Rosnąca konkurencja na rynku sprawia, że nie wystarczy już otworzyć hotelowego lub dziennego spa, aby odnieść sukces finansowy.

Dlatego w czasie tegorocznej edycji #EKSPA2018 prelegenci przedstawią sposoby, które ułatwią osiągnięcie tego celu.

Poznacie:
- najważniejsze wskaźniki mierzenia efektywności spa (KPI),
- skuteczne metody zwiększania przychodów,
- sposoby wykorzystania mediów społecznościowych w codziennej pracy.

Dowiecie się:
- w jaki sposób budować trwałe relacje z klientami i współpracownikami,
- jak stworzyć „turkusowy” model zarządzania,
- jak połączyć usługi wellness i medical z korzyścią dla klienta i własnego biznesu.

Europejski Kongres Spa odbywa się w ramach 37. Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE, dlatego uczestnicy EKSPA będą mieli możliwość skorzystać także z atrakcji tego wydarzenia. 8 sesji edukacyjnych, w tym sesja główna (medical beauty, healty-aging, trend reports), sesja biznes oraz masaż i wellness – to najnowsza wiedza i inspiracje nie tylko dla branży beauty. Dodajmy do tego jeszcze spotkania B2B z wystawcami Targów LNE – ponad 230 wystawców branży kosmetyki profesjonalnej, a pobyt w Krakowie z pewnością będzie można zaliczyć do owocnych!

Zapraszamy do korzystania z oferty przedsprzedaży i specjalnego rabatu Firma 1+. Pełny program i informacje o Europejskim Kongresie Spa znajdziecie na www.kongresspa.pl

1555980382

Do zobaczenia w Krakowie!

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Majówka w Biowitalnym SPA (...)
    Wczasy w górach z rabatem FIRS(...) »»