20 lutego, 2017


Dzień Kobiet w wyjątkowym miejscu

Zima oraz wiosna w górach to wyjątkowo piękna pora, jest to idealny moment, aby spędzić aktywnie czas w terenie, rozkoszując się pięknymi widokami. Taką możliwość daje pakiet ODNOWY BIOLOGICZNEJ w Mazowsze Medi SPA w Ustroniu, oparty na aktywności fizycznej oraz diecie strukturalnej Dr Marka Bardadyna.


Wędrówki z instruktorem Nordic Walking pomagają zarówno w zrzuceniu zbędnych kilogramów, jak i  w pracy nad poprawą kondycji. Dodatkowo w pakiecie organizowane są zajęcia fitness oraz aqua aerobik.
Natomiast po całodziennym wysiłku zapraszamy do  nowoczesnej Strefy Wellness & SPA
Ruch  jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zapobiegania chorobom cywilizacyjnym, takim jak nadciśnienie czy cukrzyca. Dlatego należy pamiętać, że aktywność fizyczna to nie tylko odchudzanie, ale i poprawa stanu zdrowia fizycznego oraz psychicznego.
W terminie: 5-11 marca zapraszamy wszystkie Panie do spędzenia Dnia Kobiet  w Mazowsze Medi SPA. Przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet odmładzający w promocyjnej cenie i z dodatkowymi atrakcjami dla wszystkich Pań.
Przyjedź do nas z najlepszą Przyjaciółką, Mamą i Siostrą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: http://www.mazowszemedispa.com/promocje/skrocona-odnowa-w-styczniu 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Budowa Hotelu Number One na fi(...)
    HOTEL AURORA WYPOCZYNEK Z LUKS(...) »»