05 września, 2017


Detox z dietą warzywno – owocową w Ustroniu.

W ostatnich czasach sporo mówi się  na temat oczyszczania organizmu. Jednym z najlepszych sposobów takiego detoxu jest odpowiednia dieta połączona z aktywnością fizyczną.Dieta warzywno-owocowa wykorzystywana jest jako skuteczna metoda profilaktyki i leczenia chorób. Jej celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie jego równowagi wewnętrznej. Ponadto służy zwiększeniu energii, poprawie snu, pamięci i koncentracji, zwiększa odporność na infekcje oraz odmładza i odchudza. Zapobiega również powstawaniu wielu chorób cywilizacyjnych.
Nasz organizm skutecznie zostanie oczyszczony poprzez stosowanie diety warzywno – owocowej wg idei dr Ewy Dąbrowskiej, która funkcjonuje jako kuracja okresowa, stosowana może być od kilku dni do kilku  tygodni, w zależności od potrzeb. Jest skuteczna we wspomaganiu leczenia chorób  takich jak: otyłość, nadwaga, miażdżyca, nadciśnienie, cukrzyca, wysoki  cholesterol, astma, alergie pokarmowe i skórne, zaparcia.
Stosowanie diety przez małżeństwa, może dać owoc miłości - zdrowe potomstwo. Czasami wystarczy usunąć toksyczną blokadę, aby miłość była owocna. Oczyszczony organizm więcej może!
Mazowsze Medi SPA w Ustroniu zaprasza do skorzystania z pakietu profilaktyczno-leczniczego z dietą warzywno-owocową według dr Ewy Dąbrowskiej.
Połączenie diety z aktywnością fizyczną pomoże w osiągnięciu celów takich jak:  utrata zbędnych kilogramów, oczyszczenie organizmu z toksyn, wzrost energii, poprawa koncentracji, zdrowy i młody wygląd, a co za tym idzie poprawa samopoczucia.
Zapraszamy do Mazowsze Medi SPA na pakiet 7 lub 14 noclegów w terminie 1 - 15 października.
Mazowsze Medi SPA
Ustroń
Tel. 33 8577271
www.mazowszemedispa.com

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Wczasy z dietą oczyszczającą d(...)
    YONELLE SLEEPING MASK MASKA SU(...) »»