Bezpieczne spotkania firmowe w hotelu za miastem
22 lipca, 2020

Ostatnie pół roku przedefiniowało nie tylko codziennie życie, ale też organizację pracy i zawodowe plany. Izolacja nie służy budowaniu relacji, a te w zespole są bardzo ważne - budują poczucie przynależności do grupy, sprzyjają dążeniu do wspólnych celów. Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe napierają teraz nowego wymiaru.  
Wakacje w Polsce z dala od tłumów w bliskości natury
16 lipca, 2020

Ten rok jest szczególny. Zmieniliśmy podejście do wielu spraw, również do wakacyjnych planów. Na urlop warto wybrać miejsce bezpieczne, najlepiej hotel SPA z dala od miasta, z dużą przestrzenią, która zapewnia intymność i komfortowe odległości.
Woda siarczkowa przeciw wirusom
09 lipca, 2020

„Siarkowodór hamuje replikację wirusów i uwalnianie cząstek wirusa”.
Urokliwa, bezpieczna, spokojna, uzdrowiskowa. Do tej pory bez potwierdzonego przypadku Covid 19, za to od lat z dostępem do najsilniejszej wody siarczkowej na świecie. Gmina Solec-Zdrój i jej przeciwwirusowy potencjał terapeutyczny.
Dźwięk, światło i wibracje w Biowitalnym SPA
24 czerwca, 2020

Od wieków wiadomo, że światło jest potrzebne do życia, a dźwięk i muzyka mają ogromy wpływ na człowieka. Również wibracje mają duże znaczenie dla osiągnięcia równowagi w ludzkim organizmie, ta zaś odpowiada za dobre zdrowie i samopoczucie.
 Szkolenie lub konferencja zakończone wizytą w SPA? Oferta Centrum Konferencyjnego Bania w Białce Tatrzańskiej łączy biznes i rozrywkę
16 czerwca, 2020

Każde spotkanie biznesowe oprócz swoich podstawowych celów powinno pełnić także funkcję relacyjną. Nawiązywanie nowych kontaktów czy skracanie dystansu pomiędzy współpracownikami możliwe jest głównie w czasie wolnym, dlatego warto odpowiednio go zaplanować. Centrum Konferencyjne Bania w Białce Tatrzańskiej oferuje swoim klientom profesjonalną przestrzeń dla nawet 1000 osób, a także strefę relaksu i wypoczynku w Sielsko Anielsko Wellness & SPA.
Manor House SPA – hotel bezpieczny nie tylko w czasach pandemii
10 czerwca, 2020

Duża przestrzeń kompleksu hotelowego w mazowieckich Chlewiskach – rozległy park, trzy budynki, liczne atrakcje – wszystko to sprzyja bezpieczeństwu i zachowaniu prywatności.
WZMOCNIJ ODPORNOŚĆ Mazowsze Medi SPA we współpracy z Dr Markiem Bardadynem
05 czerwca, 2020

Mazowsze Medi SPA w Ustroniu to kameralne, luksusowe miejsce nad rzeką Wisłą u stóp gór Równica  i Czantoria, przeplecionych szeregiem szlaków spacerowych, idealne miejsce dla osób pragnących spokoju, chcących wypocząć  w pełnym tego słowa znaczeniu jak i tych, którzy szukają aktywnych form spędzenia czasu wolnego.
Powrót do słowiańskich korzeni
16 marca, 2020

W kompleksie hotelowym Manor House SPA – Pałac Odrowążów powstała Wystawa Rzeźb Bogów i Bożków Słowiańskich. Warto dowiedzieć się więcej o Słowianach i ich życiu w kulcie natury.
Naturalne kosmetyki oparte na bogactwie winorośli w najlepszym holistycznym hotelu SPA
14 stycznia, 2020

W biowitalnym SPA kompleksu Manor House SPA można skorzystać z nowych zabiegów na twarz na bazie kosmetyków Caudalie, których przesłaniem jest „piękno skuteczne, naturalne i wyrafinowane”.
Nowe dania w Menu Wegańskim restauracji Manor House SPA
06 sierpnia, 2019

W restauracji hotelu Manor House SPA wprowadzono nowe potrawy na bazie roślinnych produktów. Wszystkie dania z tej karty otrzymały znak jakości fundacji Viva! dla wegan i wegetarian.
starsze