13 lipca, 2018


Czas na wielki finał. Zgrupowanie Kibiców w samym sercu Warszawy!

Francja czy Chorwacja, Chorwacja czy Francja? Odpowiedź na pytanie, które zadaje sobie cały świat, poznamy już w niedzielny wieczór. Na wielkie sportowe emocje zaprasza hotel Novotel Warszawa Centrum. 62 mecze, 161 goli i blisko 2,9 mln kibiców na trybunach rosyjskich stadionów to bilans piłkarskiej gorączki, która trwa już równo miesiąc. Wielki finał mistrzostw, w którym zmierzą się reprezentacje Francji i Chorwacji, rozpocznie się już w najbliższą niedzielę o g. 17.00.
Novotel Football Night
Zmagania 32 najlepszych reprezentacji świata dobiegają końca. O złote medale walczą już tylko Francuzi i Chorwaci, którzy zmierzą się w bezpośrednim pojedynku w niedzielę w Moskwie. Sportowe emocje czekają na wszystkich, którzy finałowe starcie obejrzą w strefie kibica hotelu Novotel Warszawa Centrum, którą odwiedzi mobilne studio meczowe Onet.pl.
Wydarzenie pod szyldem „Novotel Football Night” poprowadzą znani dziennikarze sportowi Michał Pol oraz Iza Koprowiak, a ich gośćmi będą cenieni eksperci piłkarscy. Studio przedmeczowe rozpocznie się na 30 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego, a pomeczowe wystartuje od razu po zakończeniu spotkania. Transmisję będzie można śledzić na stronie głównej Onet.pl.
Zgrupowanie Kibiców
Na kibiców, którzy odwiedzą hotelową ministrefę kibica, czekają dodatkowe atrakcje. Fani będą mogli spróbować przysmaków z piłkarskiego menu i wziąć udział w tematycznych konkursach.
Novotel Football Night odbywa się w ramach kampanii „Zgrupowanie Kibiców”, w której marka Novotel zaprosiła kibiców do dzielenia sportowych emocji. Przez cały czas trwania mistrzostw we wszystkich 23 hotelach w Europie Wschodniej funkcjonowały ministrefy kibica, w których można było śledzić transmisje ze wszystkich meczów.
Konkurs dla klubowiczów
Podczas Novotel Football Night odbędzie się też konkurs specjalnie dla klubowiczów Le Club AccorHotels. Każdy uczestnik programu, który pojawi się w Novotel Warszawa Centrum, zrobi zdjęcie, udostępni je publicznie na swoim koncie Facebook i doda hashtagi #novotelfootballnight oraz #leclubaccorhotels, otrzyma 100 punktów Rewards.

1558402844

 

Komentarze

    Brak komentarzy do tego wpisu.
     

    Następny / poprzedni artykuł

       «« Romantyczna kąpiel idealna na (...)
    Zgrupowanie Kibiców w Krakowie(...) »»